DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek tygodnia WAĹťNE
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-02, 18:28   Wątek tygodnia WAĹťNE

Szanowni FORUMOWICZE ponieważ dziś mnie taka myśl naszła czytając watek o kwasie, że na tym FORUM nie można NIC znaleźć szybko i wygodnie dlatego też od dziś będzie na FORUM obowiązywał przez cały tydzień tylko w tym wątku JEDEN temat jaki zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem. Można składać tu swe tematy i co by chciał każdy z was w nim się dowiedzieć. Czego brakuje na FORUM. Zostanie stworzona lista pierwszej potrzeby i niebawem się zacznie pisanie na temat. By wiedzieć co i jak to każdy niech określi trzy tematy jakie chce by były dostępne od ręki (a czego jeszcze nie ma w pełnym zakresie) i czytelne, Myślę, ż za tydzień jak już wszystko czego brak spłynie i się zapoznamy z pragnieniami to powstanie LISTA TEMATÓW pierwszej potrzeby do opracowania i sprecyzowania. Potem będzie kolejno realizowany dany temat z listy i omawiany w szczegółach na FORUM a jego efektem będzie jeden post i wątek przyklejony w konkretnym dziale. Pojawi się tam jak już NIKT nie będzie miał niejasności co do tego co się w nim zawiera i jak jest opisane.

PROSZĘ by każdy napisał w dwóch zdaniach czy to ma sens?
Wymienił trzy tematy i w każdym krótko scharakteryzował co by chciał w takim temacie się dowiedzieć?

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-02, 18:38   

Dla mnie temat o którym nie wiele wiem a który wszystkim się przyda "chemia wody" czyli co z czego z czym i jak się łączy (pH, GH oraz KH w pigółce).
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-02-02, 18:43   

Jak dla mnie pomysł dobry jak wszystkie ;) a widział bym :

- rozmnażanie dyskowców( wszystko na ten temat )

- karmieniem mięsem zwierząt ciepłokrwistych (za i przeciw )
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
alex 


Imię: Ola
Wiek: 53
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 364
Skąd: Jenin k/Gorzowa Wlkp
Wysłany: 2013-02-02, 18:47   

Ja z chęcią bym poczytała jak odchować młode od A do Z,od temperatury wody po czychające zagrożenia i pułapki.
 
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-02-02, 18:49   

alex napisał/a:
jak odchować młode od A do Z,od temperatury wody po czychające zagrożenia i pułapki.
no w skrócie o toż mi chodziło ;)
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-02-02, 20:12   

Karmieniem mięsem zwierząt ciepłokrwistych za i przeciw.
Mam na jednym forum taki wątek gdzie już mi brakuje argumentów (za) i chciałbym się powołać na te forum.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-02, 20:47   

Jakieś bardziej ambitne tematy a nie karmienie. To to w chwile można rozpracować na korzyść zwierząt (chyba już o tym pisałem na FORUM) ciepłokrwistych. A na koniec wyjdzie wielkie ZA.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-02, 21:09   

adamn, na tym forum jeszcze nie pisałeś o tym a myślę że przydało by się poruszyć ten temat :->
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
grigor 


Imię: Grzegorz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 89
Skąd: Wola Radziszowska
Wysłany: 2013-02-03, 14:49   

Jak leczyć ryby gdy maja więcej niż jedną chorobę z jaka kolejnościa i w jakich odstępach, i jakieś drobne szczegóły na które trzeba zwrócic uwagę ;)
 
 
Hipo 

Imię: Krzysiek
Wiek: 41
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 105
Skąd: Jaroslaw
Wysłany: 2013-02-03, 15:05   

Drugi post tego wątku

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=78
_________________
375l higieniczny
6discus
 
 
sero 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 42
Skąd: Straszęcin
Wysłany: 2013-02-03, 21:47   

Dzikusy od A do Z
 
 
andzio65 

Imię: Andrzej
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 82
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-02-03, 22:46   

grigor napisał/a:
Jak leczyć ryby gdy maja więcej niż jedną chorobę z jaka kolejnościa i w jakich odstępach, i jakieś drobne szczegóły na które trzeba zwrócic uwagę ;)

Dołączam się.
Dodatkowo przepisy które Adamie stosowałeś spoza Twojej listy 1 do 13.
Na przykład detro + nystatyna.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-03, 23:35   

Myślę, że warto tutaj poruszyć temat karmienia dyskowców miksami z dodatkiem serca, czy to wołowego czy indyczego. Tym bardziej, że pewna grupa osób (także obecnych na tym forum) w ostatnim czasie prowadzi nagonkę na ten sposób karmienia, można przeczytać, że jest to złe ale nie idą za tym żadne konkretne argumenty - bo nie jest dla nie argumentem, że w naturze dyskowiec krowy nie je, albo że ktoś karmi tylko pokarmami takimi jak wodzień, kryl, krewetki i od roku ryb nie musiał leczyć (niestety o ich kondycji już nie wspomina).
 
 
esox 

Imię: Radek
Wiek: 56
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-02-04, 02:28   

Mixy oparte na sercach zwierząt ciepłokrwistych i mixy na bazie ryb i krewetek. Za i przeciw.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:08   

Przeciez skladniki: mieso zwierzece, rybne, krewetki itd. mozna laczyc jak kto uwaza i ma akurat pod reka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9