DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
przemo5000 

Imię: Przemek
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-28, 14:43   

Witam wszyskich użytkowników forum. Na imię mam Przemek. Pochodzę z Górnego Śląska, a od 12 lat mieszkam we Wrocławiu. Od tego też czasu miałem różne zbiorniki z dyskowcami, skalarami, pyszczakami i mieszane z roślinami. Rok temu wróciłem do dyskowców i na razie wygląda to nieźle. Niestety warunki mieszkaniowe nie pozwalają na więcej więc obecny zbiornik to 240 litrów. Pływa w nim 7 dyskowców i służba sprzątająca. Jak zrobię w weekend przycinkę to postaram się zaprezentować swój zbiornik. Na razie zbyt dużo roślin a za mało widać ryb.
_________________
Pozdrawiam Przemek
 
 
MaD 

Imię: Dominik
Wiek: 46
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 5
Skąd: Ĺťyrardów
Wysłany: 2012-12-29, 20:35   

Witam i ja, mam na imię Dominik, we wrześniu po 20-letniej przerwie zaliczyłem powrót do akwarystyki. Z wykształcenia jestem polonistą, z zawodu dziennikarzem, a z wyboru fotografem. Mam nadzieję, że z tego forum dowiem się wiele pożytecznych rzeczy o paletkach.
 
 
GACUŚ 
GACUŚ


Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 185
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-30, 00:37   

Witajcie !!!
Część z Was zna mnie już z innych for . Dla tych co mnie nie znają to powiem że pierwsze swoje akwarium miałem jak chodziłem do szkoły podstawowej a obsadą były gupiki , mieczyki , molinezje itp . Potem mała przerwa i powrót , kolejna dłuższa przerwa bo był czas biegania za dziewczynami . Kolejnym zbiornikiem było akwarium z bojownikami , no i w 2008 roku przyszedł czas na dyskowce kupione bardzo fatalnie w sklepie akwarystycznym . Potem trafiła się wygrana w konkursie adamn no i zaczęła się miłość do dyskowców . Niestety znowu musiałem zaliczyć małą przerwę by znowu powrócić . No i właśnie jestem i bardzo serdecznie wszystkich witam .
Pozdrawiam
Wiesiek
 
 
maksservice 

Imię: Maksymilian
Wiek: 40
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-12-31, 17:48   Witam

Witam mam zamiar w niedługim czasie zając się paletkami,tylko nie mam warunków na większe jak 200L więc muszę jeszcze dużo poczytać i słuchać Waszych rad.Są to piękne ryby tylko zawsze były dla mnie za drogie.Mam nadzieję iż niebawem uda mi się osiągnąć mój cel,a na razie będę musiał dużo czytać.
_________________
Pozdrawiam Maksymilian
 
 
marsta333 

Imię: Mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 10
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2013-01-02, 07:16   

Mariusz-37 lat mieszkam w Krapkowicach, akwarystyką zajmuję się od szkoły podstawowej
z przerwami na...,od ok 4 lat zajmuję się dyskami, moim drugim hobby jest wędkarstwo wyczynowe-spławikowe.
 
 
alii 

Imię: Anida
Wiek: 57
Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 44
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2013-01-02, 11:56   

Witam.
Mam na imię Anida. Akwarystyką interesuję się od podstawówki. Pierwsze akwarium ponad 100 litrów dostałam z bratem od rodziców, no i "wsiąknęłam".
W tej chwili nie mam paletek, miałam -skończyły marnie, to było ok 7 lat temu. Nie miałam takiej wiedzy jak teraz i dostępu do takiego mądrego forum.
W tej chwili mam 12 szt. tęczanek niebieskich.
Pozdrowienia Anida
 
 
tomekrad1 

Imię: tom
Wiek: 55
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 10
Skąd: kujawy
Wysłany: 2013-01-02, 17:36   

Witam.
Mam na imię Tomek.Akwarystyką bawię się już jakiś czas.Mój zbiornik to 700 litrów.Na początku były pyszczaki - typowa tanganika.Później akwarium holenderskie - mnóstwo zielska i kąsacze.Ale zawsze chciałem mieć palety- wiadomo,że to pierwsza liga akwarystów.
Paletki hoduję od 3 lat nie chwaląc się z pewnymi sukcesami. Udało mi się rozmnożyć - oczywiście w innym akwarium - red pasiony (od Janusza Z.),odchować,część rozdać a część sprzedać.Zachodu przy tym jest co niemiara.Sprawdziłem się.Obecnie walczę z nicieniami i wiciowcami i w przyszłości o rozmnażaniu nawet nie myślę.
 
 
vkrzych 


Imię: Krzysztof
Wiek: 45
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 43
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-02, 20:41   

Witam.
Mam na imię Krzysiek.Akwarystyką bawię się już jakiś czas.Mój zbiornik to 300 litrów.Na początku były pyszczaki - typowa tanganika.Później akwarium holenderskie - mnóstwo zielska .Ale zawsze chciałem mieć palety-dostojne ryby.
Paletki hoduję cały rok nie mam jeszcze takiego doświadczenia jak niektórzy forumowicze.
Jestem z Wrocławia z Nowego Dworu.
 
 
JamZim 


Imię: Jan
Wiek: 26
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 86
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-01-03, 17:39   

Witam,
nazywam się Janek, mam 15 lat i mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu. Akwarystyką interesuję się już ponad rok. Jestem szczęśliwym posiadaczem 3 akwarii z czego pierwsze jest roślinne(112l), drugie pod paletki(300l), a trzecie w stylu nature(25l). Bardzo chciałbym w przyszłości zajmować wysokie pozycje na konkursach typu Aga, czy iaplc. Oprócz akwarystyki bardzo lubię sporty wodne, takie jak: pływanie, windsurfing, skimboarding. Gram też w tennisa i jeżdżę na deskorolce.

Pozdrawiam
 
 
Gerardo 

Imię: Gerard
Wiek: 50
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-01-03, 21:24   Witam dyskomaniaków

Pierwszy post na forum pozdrawiam wszystkich
_________________
Gerardo
 
 
MariooT 

Imię: Mariusz
Wiek: 44
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-01-04, 22:14   

Witam mam na imię Mariusz i jestem z Rzeszowa. Akwarystyką zajmuję się odkąd pamiętam. Trzymałem prawie wszystkie rybki oprócz właśnie paletek. Obecnie w moim akwarium pływają Skalary wraz z drobnicą. Pozdrawiam wszystkich akwarystów.
 
 
mariusz j. 

Imię: mariusz
Wiek: 45
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 15
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2013-01-05, 15:00   

Witam wszyskich.Mam na imię Mariusz mieszkam w Gorzowie Wlkp.Akwarystka towarzyszy mi od szkoły podstawowej,pierwsze ryby które dostałem i akwarium ramowe wykonane przez mojego ojca.Potem kolejne zbiorniki już kliejone silikonem.Kilkunastoletnia przerwa.Okazjonaly zakup małego akwarium z wyposażeniem i wszystko zaczeło się od nowa.Następny zbiornik 240l w którym przez 1,5 roku zajmowałem się akwarystyką roślinną obecnie przygotowuję go pod paletki.Jeżeli będę dawał sobie jakoś radę napewno bedzie zmiana litrażu na większy.
 
 
andzior70 

Imię: Andrzej
Wiek: 54
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-05, 23:29   

Witam wszystkich, na imię mam Andrzej mieszkam w Białych Błotach pod Bydgoszczą. Akwarystyka przeplatała się przez prawie całe moje życie, jednak dopiero po 30 mogłem postawić pierwsze większe akwa, zamieszkały w nim pyszczaki z Malawi z grupy Mbuna, potem bawiłem się z ławicami neonków i miedzików by po pewnym czasie zająć się Tropheusami, od około 4 lat staram się hodować paletki. Obecnie za namową żony próbuję odchować młode bez udziału rodziców.
 
 
alex 


Imię: Ola
Wiek: 53
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 364
Skąd: Jenin k/Gorzowa Wlkp
  Wysłany: 2013-01-06, 21:11   

Witam serdecznie. Wiele osób już mnie zna z innych for.Przedstawię się więc nieznajomym ;) Mam na imię Ola i mieszkam w Jeninie koło Gorzowa Wlkp. Na forum trafiłam "za Rafałem". Akwarystyką zajmuję się od paru lat.Na początku były to pyszczaki,a od sierpnia zagościły u mnie paletki. W tej chwili posiadam akwarium 1060l z 10 paletkami + ryby towarzyszące oraz kostkę 64l,świeżo po restarcie i docelowo pod krewetki. W planach powiększenie obsady,jednak póki co "uczę się jeszcze ryb"...
 
 
 
papkin 
mirek

Imię: mirek
Wiek: 65
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 2013-01-06, 21:22   

Witam wszystkich
mam na imię Mirek Akwarystyką zajmuję się od 15 lat .paletki od 2 lat , zbiornik 240l w którym są 4 paletki
pozdrawiam wszystkich
_________________
miro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9