DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje dyski w 680l cz.II usunięta z wątku
Autor Wiadomość
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-05-28, 21:23   

Coś widzę że masz problemy z interpretacją tego co Ci napisałem więc Ci rozlożę na czynniki pierwsze.
adamn napisał/a:
Nie pamiętam bym dawał Ci zezwolenie co do mej poczty prywatnej byś ją cytował od Jacka a poczta jak widać jest moja.
Zaznacz mi to kolorem które to sa Twoje prywatne słowa z ze wklejonej przezemnie wiadomości. Może chodzi Ci o
adamn napisał/a:
no to zaczynamy zabawę
bo Jacek napisał
jab75 napisał/a:
" zabawa się zaczyna "

Nie sądzę, bo post jest dedykowany przez Jacka do Ciebie no ale Ty nie mając argumentów zaczynasz się motać jak rybka w sieci i twierdzisz że:


adamn napisał/a:
Patrzaj jakie imię jest na czerwono a Ty chyba Piotrek jesteś.
Post jest napisany przez Jacka do Ciebie i zwrócił się do Ciebie po imieniu. To jak miał napisać? Cieszmy się że nie używał wulgaryzmów bo jak ma bana to przecie bardziej już sobie zaszkodzić nie mógł.

Co do regulaminu.
adamn napisał/a:
9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora,

Jest napisane kto jest autorem? Jest. Ale powtórzę jab75 napisał/a:

adamn napisał/a:
bez ingerencji w treść.
Nic nie zmieniałem, bo jak chcesz to mogę wkleić całe pw. ( choć osobiście bym conieco zmienił, choćby imienny zwrot grzecznościowy na np:Panie Administratorze :mrgreen: )

adamn napisał/a:
Cytujący powinien posiadać zgodę autora na zamieszczenie cytatu.
Takową zgode posiadam ale regulamin nie mówi że trzeba ją także wkejać.
Popraw regulamin bo jest niedoprecyzowany.

Tak że jak widać 1 ostrzeżenie niesłusznie nałożone ale Ty lubisz interpretować regulamin na swój sposób.

adamn napisał/a:
jak będzie 100 odpowiedzi to się pojawi wynik

A skąd Ty chcesz wziąć te 100 osób. Jak będzie 40 to bedzie sukces. Boty nie mogą głosować.


adamn napisał/a:
Jak widać jesteś 4 ofiarą tego trywialnego tematu, gdzie z 1 błahego ostrzeżenia za GIEŁDĘ jest już 4 trafionych.



A dlaczego? Bo kolega wkleił ogłoszenie że sprzeda ryby aby mu się za karmę i wodę zwróciło i tym samym "wszedł w drogę" Tobie bo ryby okazały sie ładniejsze i tańsze a jak wiadomo konkurencje trzeba zniszyć bo zrobiłeś sobie z forum akwarystycznego "forum zarobkowo-biznesowe" (fakt,Twoje forum i Ci wolno) i każdy kto sie nie bał o tym mówić zostaje zbanowany co by nie odstraszał potencjalnych klijentów (nowicjuszy, bo doświadczony dyskomaniak już raczej ryb od Ciebie nie kupi)

Adam, powiedzmy sobie szczeże, po co te wszystkie zadymy szapaniany opluwanie jeden drugiego z użytkownikami, warny ,bany, regulamin rozbudowany jak mało gdzie?
Nie chodzi o Twoje ryby bo nie Tylko ja je miałem i są całkiem ok ale o Twój stosunek do innych. Nie przyjmujesz do wiadomości że ktoś ma ładniejsze ryby tak samo jak nie przyjmujesz do wiadomości że też jesteś człowiekiem i też się mylisz. Problem w tym że się za wszelką cenę nie chcesz do tego przyznać i że zawsze musisz mieć rację pomimo że dowody sa inne.

Zobacz na sąsiedniego discusa. (Jako zbanowany, niezalogowany dostęp masz więc nie zaprzeczaj) Nie ma tam nic takowego ciekawego do czytania(mam na myśli mikroskop, szpital) ale ludzie się logują,piszą, atmosfera super i poczytac jest co. Adminów nie ma miesiącami a mimo tego wszystko gra i ludzie się spotykają, handlują i nikt nikogo nie gani. A i statystyki lepsze niż tutaj.

Nie jestem po to aby dawać Ci rady ale powiem, wyluzuj, zadbaj o zdrowie bo zdrowia nie kupisz i o rodzinę bo wnuki rosną i to im możesz poświęcić swoją uwagę a nie zajmować się "przepychankami " ze "starymi końmi" na forum. Zostaw to niech toczy sie swoim życiem jak to jest na wspominanym discusie a bedzie ok.

Wystarczy już tych wywodów.

Pozdrawiam Cię i publiczność. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Więcek 2015-05-28, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-28, 22:00   

Drogi Piotrze to FORUM miało w założeniu pisanie o dyskach i pasjach. Nie miało w założeniu by ktokolwiek wcinał wiadomości co to niby jaki ja fee jestem sprzed kilku lat. W tym wątku Arek nie potrafił przyjąć na klatę 1 - słownie jednego ostrzeżenia za niewłaściwie napisany post w dziele GIEŁDA i sprzedam. Nikt nie zaprzeczy, że post napisany przez niego miał kilka niedoróbek. A, że wyciąga mnie sprzed kilku lat bo mu nerwy puszczają i innym to mi to lekko mówiąc wisi. Nie ja tracę a Ci co ich nie ma. Na forum co wspominasz jest chyba z kilkadziesiąt ostrzeżeń i banów za dział GIEŁDA. A tu jak widać nie może być ani jedno bo WAM się nie widzi.
Co do zgody na wiadomość to Piotrze ona była do mnie i ja sobie nie życzyłem by w taki sposób była ukazana. Jacek mógł ją sam wkleić do mnie a wtedy nie ma sprawy. To takie lekkie dociągnięcie byś wiedział w jakim miejscu się znajdujesz.
Co do przepychanek to wybacz ale nigdy nigdzie nie pozwalałem po sobie skakać i fałszywie oskarżać jak tu, Jak Jacek miał dowody to winien mnie zgnoić od razu a nie mnie poucza z kogo to on ściągnie jako dowody.
A skoro Ty teraz też mnie pouczasz to masz dopełnienie do 3. Chyba wiesz jaki punkt sobie wybierzesz? Niezłe jest to, że obronie Arka stają inni klatę wypinają i g.. z tego mają. Ba nawet na forum drugim sobie pogaduchy uskuteczniają a Jacek się odgraża. Piotrze jak w ankiecie dobije 100 to za fałszywe stwierdzenia dostaniesz do pełnej 6.

jeszcze raz powtarzam: REGULAMIN i ZASADY dopóki ankieta trawa są priorytetem. O mnie się nie pisze, mnie się nie poucza bo by to robić trza mieć ..... możesz sobie dośpiewać co. Nawet w myślach jak piszcie posty to sobie o mnie nie wspominajcie bo to też na dobre nie wyjdzie nikomu.

zapomniałem: nie wiem co masz za informacje statystyczne o poczytności ale .. Piotrek ważne, że Twe forum ma 489 zarejestrowanych użytkowników co jak widać jest 3x mniej niż tu a działamy lata świetlne krócej. Może przez to jesteś taki cięty i niespokojny. Luzik Piotrek teraz sobie odpoczniesz. No i pomijam Twój post w wątku o współpracy. Nie łam się jak znajdę czas coś Ci naskrobię by liczba wzrosła i poczytność też.
http://www.discusforum.ad...p?p=43426#43426

zważ, ze w twym wątku też dbałem o przestrzeganie REGULAMINU. Wtedy Ci pasilo a teraz już nie?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2015-05-28, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-28, 22:16   

Dobra wynocha Już :-x
 
 
Patryk 

Imię: Radek
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 85
Skąd: Polska Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-05-30, 23:29   

wracając do tematu jak ogłosiłem sprzedaż pozniej zmieniłem na rozdanie w dziale sprzedaży to też jak kolega A.t. o jakie pierdoły dostałem ostrzeżenia

Adam ..to forum jest twoje i możesz robić co chcesz ale ty się nie boisz że cie ktoś spotka na wystawach i po prostu ci po Polsku przypier..li ? wiesz jak jest w tym kraju ja bym się bał obrażasz tych ludzi to nie komuna że można robić co się chce...banujesz ludzi za glupoty...promujesz na tym forum ryby tylko swoje... inne cie bolą podważasz jakość ryb hodowców Stendker..Piwowarski.. Azjatyckich ryb ..przecież kogoś kto ma pojecie o paletka ogarnia pusty śmiech .....trochę pokory chłopie !!!! bo zostaniesz sam na tym forum i nie sprzedasz tyle tych ryb co sprzedajesz..każdy zapisują się tutaj liczy na dyskusje i pomoc więc nie rób popeliny i prywatnego folwarku założyłeś forum publiczne !!!! przemyśl to co ci napisałem wyżej ....zacznij normalnie tworzyć forum a nie wg własnego widzi mi się dodam że nie pisałem tego w złej wierze ..zawsze myślalem że Więcek to twój wierny żołnierz ale widzę że jego też pojechałeś przykre to chodzenie po trupach i zawsze żle się kończy

co do tej galeri piękne rybska na fotkach od Piwka rzucają się w oczy :)
Ostatnio zmieniony przez Patryk 2015-05-30, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
janek1 

Imię: janek
Wiek: 48
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 13
Skąd: nowy sacz
Wysłany: 2015-05-31, 09:11   

Jak komus tak zle to po kiego tu zaglada i pisze pierdoly , nie pasi to nie wolny wybor
_________________
janek
 
 
Patryk 

Imię: Radek
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 85
Skąd: Polska Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-05-31, 10:03   

a po to że jak ktoś zakłada forum publiczne to ja liczyłem że zapisując się tu porozmawiam o rybach ..wymienie poglądy podyskutuje o dyskowcach napstrykałem się zdjęć wrzuciłem kilka filmików porobiłem opisy jednym słowem postarałem się !!! a tu dostałem nascie ostrzeżen za to że najpierw napisałem że oddam zbędne ryby po 5 zł póżniej że po złotówce a póżniej że mogę za darmo dać.... to chyba coś jest nie tak...albo się zakłada forum ogólnopolskie albo niech się skrzyknie z kimś we Wrocławiu i tam niech banuje kogo chce...i przestańcie już mu wchodzić w tyłek jak będzie krytyka może da mu to do myślenia jak ma to forum wyglądać mimo że jest jego jestem na nastu forach w tym kraju i nigdzie tak się nikt nie zachowuje..mamy 2015 rok komuna już Adam dawno mineła pomyliła ci się cenzura z administracją !!!
Ostatnio zmieniony przez Patryk 2015-05-31, 12:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-31, 21:32   

Patryk napisał/a:
wracając do tematu jak ogłosiłem sprzedaż pozniej zmieniłem na rozdanie w dziale sprzedaży to też jak kolega A.t. o jakie pierdoły dostałem ostrzeżenia

Adam ..to forum jest twoje i możesz robić co chcesz ale ty się nie boisz że cie ktoś spotka na wystawach i po prostu ci po Polsku przypier..li ? wiesz jak jest w tym kraju ja bym się bał obrażasz tych ludzi to nie komuna że można robić co się chce...banujesz ludzi za glupoty...promujesz na tym forum ryby tylko swoje... inne cie bolą podważasz jakość ryb hodowców Stendker..Piwowarski.. Azjatyckich ryb ..przecież kogoś kto ma pojecie o paletka ogarnia pusty śmiech .....trochę pokory chłopie !!!! bo zostaniesz sam na tym forum i nie sprzedasz tyle tych ryb co sprzedajesz..każdy zapisują się tutaj liczy na dyskusje i pomoc więc nie rób popeliny i prywatnego folwarku założyłeś forum publiczne !!!! przemyśl to co ci napisałem wyżej ....zacznij normalnie tworzyć forum a nie wg własnego widzi mi się dodam że nie pisałem tego w złej wierze ..zawsze myślalem że Więcek to twój wierny żołnierz ale widzę że jego też pojechałeś przykre to chodzenie po trupach i zawsze żle się kończy

co do tej galeri piękne rybska na fotkach od Piwka rzucają się w oczy :)

nie wiem co powiedzieć?
Miałeś ostrzeżenie za źle wypełniony wpis w dziele GIEŁDA bo nie potrafiłeś jak inni wpisać we wzorzec 5 linijek tekstu. Miałeś jedno potem dostałeś kolejne dwa już wyższe. Inaczej wypełnić pierdół nie potrafiłeś.Ciekawe, że tu jak dam komuś za GIEŁDĘ 1 ostrzeżenia to się zaraz afera robi jak koniec świata. Inne fora napchane kilkudziesięcioma ostrzeżeniami i tam nie ma że administracja fe tylko tu.
Co do czerwonego drugiego to podlega pod paragrafy!!!!!
jak od teraz we śnie mi się coś stanie, czy na progu się poślizgnę czy też w wannie z 1 cm wody się utopię i na pustyni dostane w łeb cegłą to jesteś pierwszym podejrzanym. Od dziś dbaj nawet we śnie czy w myślach bym był zadowolony.
A, że nie wiesz co piszesz i kiedy to Ci zaraz udowodnię (tyczy trzeciego czerwonego)

Patryk napisał/a:
inne cie bolą podważasz jakość ryb hodowców Stendker..Piwowarski.. Azjatyckich ryb ..przecież kogoś kto ma pojecie o paletka ogarnia pusty śmiech .....

otóż tak: ja nigdy nigdzie na ani jednym forum, gdzie pisałem takowego czegoś nie napisałem jak Ty łaskawco co by negowało ryby wskazanych ze zachodu
Patryk napisał/a:
wiadomo że ryby od Niemca mają wszystko nawet Stendker tego nie kryje ,
siejesz popelinę i jak widać nie masz pojęcia co i kiedy piszesz.
Co do ryb azjatyckich to czytaj książki fachowe tam opinie o rybach z Azji. Czytaj też wszystkie polskie fora o dyskach tam to dopiero się dowiesz jakie to oni mają ryby.
kolejne czerwone to chyba Ci się fora pomyliły i tego nie znasz. Stając w obronie Piotrka powiem tak: nie szastaj sobie nim gęby bo mu do pięt nie dorosłeś. Na swe kilkadziesiąt postów połowa tyczy działu chorób i leczenia, gdzie byłeś zielony jak szczaw i widać dalej jesteś.


Patryk napisał/a:
a po to że jak ktoś zakłada forum publiczne to ja liczyłem że zapisując się tu porozmawiam o rybach ..wymienie poglądy podyskutuje o dyskowcach napstrykałem się zdjęć wrzuciłem kilka filmików porobiłem opisy jednym słowem postarałem się !!! a tu dostałem nascie ostrzeżen za to że najpierw napisałem że oddam zbędne ryby po 5 zł póżniej że po złotówce a póżniej że mogę za darmo dać.... to chyba coś jest nie tak...albo się zakłada forum ogólnopolskie albo niech się skrzyknie z kimś we Wrocławiu i tam niech banuje kogo chce...i przestańcie już mu wchodzić w tyłek jak będzie krytyka może da mu to do myślenia jak ma to forum wyglądać mimo że jest jego jestem na nastu forach w tym kraju i nigdzie tak się nikt nie zachowuje..mamy 2015 rok komuna już Adam dawno mineła pomyliła ci się cenzura z administracją !!!


no pierwsze coś sensownego napisał na tym FORUM. Trza się tego było trzymać a nie skakać z prywatnymi animozjami mi do gardła. No i trza było watek pielęgnować w zdjęcia i filmy to wtedy byś się postarał a tak:
za recydywę jako, że miałeś ostrzeżenia:
Patryk
2015-04-13, 09:47 za to samo co wcześniej.
2015-04-11, 09:38 Złamanie (mimo ostrzeżeń) kolejny RAZ REGULAMINU działu GIEŁDA
http://discusforum.adamn....p?p=42526#42526
2015-04-06, 09:12 http://discusforum.adamn....p?p=42368#42368 złamanie REGULAMINU
i teraz swe mataczenie i pisanie niezgodne z REGULAMINEM (wybierz sobie odpowiednie punkty) dostajesz do pełnej skali na pół roku.
6 ostrzeżeń
jak będziesz gotowy to daj (z uzasadnieniem) znać czy chcesz wrócić na FORUM i pisać jak sam chciałeś o rybach i doświadczeniu.
Jesteś kolejną ofiarą trywialnego wpisu w dziele GIEŁDA i sprzedam
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bodzio1 

Imię: Bogusław
Wiek: 55
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2015-06-07, 14:34   

Witam wszystkich
Obserwuję sobie to forum
po pierwsze że zostawałem tu dawno temu zapraszany,
a po drugie (i przede wszystkim dlatego) że raz została tu wklejona moja wypowiedź z innego forum (bez mojej wiedzy) i zinterpretowana przez administrację w sposób odbiegający od prawdy (strony do wglądu , mogę wkleić , ale wystarczy że je wyciągniesz z kosza wtedy każdy będzie mógł doczytać ) i nie chciał bym żeby więcej moją osobą tak manipulowano
Adamn sam napisałeś
,, Jak widzisz też nikt nie urywa dyskusji a daje szansę wypowiedzi i ustosunkowania się do FAKTÓW w FORMIE FAKTÓW a nie mrzonek’’
Jak byś nie zauważył to ja takiej możliwości nie miałem FAKT

Wciągnąłeś mnie w swoje jakieś rozgrywki poprzez ,,scriny’’ FAKT , odniosłem się do tego co napisałeś wyjaśniając FAKT, nie odnosiłem się do rozgrywek FAKT , dostałem bana FAKT , za co -za wytłumaczenie przeinaczonej przez Ciebie mojej wypowiedzi FAKT , wsławiasz ,,scriny’’ FAKT , jak to napisałeś ,, to nie były cytaty jak chyba wiesz a scriny z podaniem skąd pochodzą (discusforum.pl w co zostało wmieszane to FORUM poprzez osobiste rozgrywki FORUMOWICZÓW z tego forum).’’ Jakoś nie widać przed czy za skąd są wstawione tylko jakieś domniemanie i zgody autorów nie masz FAKT , to TY wmieszałeś inne forum do swojego , bo jak widać na ,,scriny’’ to tam nie ma mowy o jakimś innym forum FAKT, więc tam nikt Twojego nie wmieszał
,, Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia’’ Jak byś Nie zauważył to po rejestracji 30 12 20012 r. nie byłem obecny na Twoim forum FAKT a w tym czasie rozmawiałeś na mój temat interpretując moją wypowiedź po swojemu FAKT ,
Piszesz w swoim uzasadnieniu ostrzeżeń ,, Mniemam, że gdybyś NIC nie napisałeś było lepiej.’’ , dla kogo dla mnie czy dla Ciebie, z wciągnięciem mojej wypowiedzi z innego forum przeinaczonej przez Ciebie która to w żaden sposób nie kojarzy Twojego forum ani Twojej osoby FAKT a dotyczyło zaistniałej sytuacji na tamtejszym forum (no ale ,, doczytałem tylko po łebkach’’ to tak jest jak się nie czyta całości FAKT
Piszesz ,, FAKTY poniżej, że jestem w tym co robię DOBRY ba nawet BARDZO DOBRY. To co nie udało się w 14 miesięcy na

discusforum.pl

i zostało wpuszczone do rynsztoka na to niby rodzinne forum zostało nie tu a na

discusforum.pl ‘’

No FAKT nie udało Ci się rozwalić df.pl w 14 miesięcy po osobistych utarczkach z administracją , Nazywasz rynsztokiem df.pl , nie zapomniałeś że forum to ludzie, a nie strony z tekstem odrażasz ludzi FAKT
,, Poszukałem ze wstrętem i widzę takie cosik:’’
,, doczytałem tylko po łebkach i krótko by nie przeciągać:’’

No właśnie jak doczytałeś tak odpowiadasz i banujesz FAKT
Jak się chce kogoś oskarżać i do tego karać to czyta się wszystko FAKT
Jak byś nie doczytał to zauważ że nikogo nie bronię za nikim się nie ujmuję i nie rozstrzygam tylko co mnie dotyczy bezpośrednio czy pośrednio
Podkreślam że, Twoje rozgrywki formowe i personalne z kimkolwiek mnie nie interesują i nie życzę sobie żeby moją osobę wykorzystywano do takich celów lub przypisywanie mnie gdziekolwiek

Jak zacząłem to ciąg dalszy Twoich intryg i szykan popartych FAKTAMI

,,

adamn



Imię: Adam
Pomógł: 35 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 5202
Skąd: Wrocław Wysłany: 2015-05-25, 06:50



Każdy wie, że nic nie wywalam nawet obraźliwego dla mnie. Tak było jest i będzie na każdym forum gdzie pisałem. Jak kto chce oczyścić watek z bełkotu to to robię ale przenoszę do kosza by ślad po takich oskarżeniach jak Twoje był namacalny. ‘’


Tak? nie wywalasz ? a gdzie np. temat ,,Pożegnalnia’’ na innych forach czemu są wyczyszczone Twoje tematy
A gdzie Rodzina na discusforum.pl

Na czyją prośbę został wywalony , coś mi się wydaje że na Twoją bo nie był przychylny dla Ciebie , napiszesz że jest w koszu , a czemu inni forumowicze nie mogą poczytać opinii innych , przecież jeżeli ktoś pisał nieprawdę udowadniasz to faktami i Ty jesteś czyściutki

,, - NIE INTERESUJĄ NAS INNE FORA I TO CO TAM BYŁO o nas nie piszą my o nich też’’
To czemu wklejasz skiny z innych forum , to czemu sprawdzasz jakie kto ma podpisy , skąd wiesz kto ile ma banów na innych forach
,,
1 - dyktatura to jest na discusforum.pl bo tam nikomu się nie daje szansy na odpowiedź tylko manipuluje FAKTAMI czego w tym przypadku tego FORUM nie ma miejsca. ‘’

A skąd to wiesz jak tam nie zaglądasz , a dyktatura to chyba u Ciebie bo sam o tym pisałeś i piszesz
‘’ Miało być rodzinnie a będzie coś na styl:
- rzymski
- demokratyczny
- mafijny
takie trzy w jednym’’

i dzisiejsza wypowiedź http://discusforum.adamn....t=2520&start=15
A jeszcze to ciekawe fakty
Jak wklejałeś prywatne wiadomości Klayman autorstwa to było w porządku, choć nie miałeś od niego zgody
A jak Więcek wkleił wiadomość (przekazał) od Jacka jego autorstwa, za jego zgodą to dostał bana
Chyba coś Ci się pomyliła definicja praw autorskich , bo nie ,,posiadacz’’ cudzej myśli (wypowiedzi) jest jej właścicielem a autor

O i jeszcze mi się coś przypomniało co pisałeś kiedyś, a miejsce miało w ostatnich dniach
Napisałeś
,,
6 - nikt nikogo na siłę do tego FORUM nie ściągał i każdy może się sam zapisać jak też sam wypisać. Jak się wypisze to ślad po nim w krótkim czasie zniknie w czeluściach hadesu.’’
,, Jak Ci co obserwują zauważyli został stworzony DZIAŁ
http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=41
gdzie będą się ukazywały
Decyzje RADY FORUM
Przypominam, że by usunąć swe KONTO potrzeba taki FAKT zgłosić do ADMINISTRACJI. Usunięcie KONTA nastąpi w terminie jak najszybszym ale nie późniejszym niż 30 dni (to takie minimum w odnoszeniu się do innych dziedzin życia).
Na żądanie zostają usuwane wątki jakie osoba założyła na FORUM i z niego odchodzi. Listę z linkami lub tytułami wątków należy przesłać wraz z wnioskiem o usunięcie konta.’’
,, by usunąć konto i wątki co zostało uczynione pędzikiem.
Na przyszłość proszę tych co na dniach ubędą ze składu tego FORUM załączać do prośby
TEMATY jakie napisali i byli AUTORAMI.
Silnik forum nie pokazuje tematów ale posty AUTORA i trzeba się natrudzić by w każdy wejść i zobaczyć czy to udział czy temat.’’

Czyżbyś nie pamiętał co sam napisałeś ,, Jak się wypisze to ślad po nim w krótkim czasie zniknie w czeluściach hadesu.’’ Jakoś nie widzę żebyś dotrzymywał słowa i stosował się do regulaminu
Aicha kilkukrotnie prosiła o usunięcie jej zdjęć i tematów , jakoś nie widzę żebyś stosował się do tego co wcześniej napisałeś , a tak w drodze przypomnienia, właściciel zdjęć czy swojej twórczości jest chroniony prawami autorskimi i na jego żądanie musisz je oddać (wykasować)
I tak na marginesie Sam pisałeś żeby forumowicze tworzyli tematy wątki, więc bez podważenia że jest to ich twórczość , czyli własność chroniona prawami autorskimi

No masz tu parę faktów o które tak usilnie prosiłeś forumowiczów
,, Ankieta powstała, gdy nie pamiętałem tego co chcieliście na wstępie powstania FORUM w pierwszych dniach jego istnienia.’’
No właśnie nie pamiętasz co napisałeś i stosujesz regulamin jak Ci się podoba , byle nie zaszkodzić sobie i swojej hodowli

Z wyrazami szacunku , bez pouczania, a same fakty
 
 
bodzio1 

Imię: Bogusław
Wiek: 55
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2015-06-07, 15:23   

Przepraszam że post pod postem ale mam jeszcze jedno pytanie
Tak jak wspomniałem w wątku ,,pożegnalnia'' jak wkleiłeś skiny nie podałeś ich pochodzenia w późniejszych już była informacja
i powiedz mi proszę bo według Ciebie wklejanie skinów z innych stron z podaniem ich źródła jest porządku , bo sam tak robiłeś i nie masz nic sobie do zarzucenia , to oznacza że ja też mogę wkleić gdziekolwiek indziej z Twojego forum jakiekolwiek skiny z podaniem ich źródła
Wnoszę że odpowiedź może być tylko jedna ,,Tak'' , chociaż poczekam na Twoją odpowiedź
i nie miej do mnie urazy że piszę i obserwóję Twoje forum , ale jako hobbysta akwarysta chętnie się dowiem czegoś nowego , a jak na forum wkleja się moje wypowiedzi z innych stron i interpretuje po swojemu to wolę o tym wiedzieć żeby móc w razie czego napisać sprostowanie
z poważaniem
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-07, 16:57   

za złamanie REGULAMINU i starocie na FORUM oraz pisanie do mnie co nie jest przedmiotowym tego FORUM i uwzględniając rady niżej wymienione


a zwłaszcza posty zawarte w wątku
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
mówiące o:
krawiecm napisał/a:
Ja oczekuje spokoju ;-)


Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.



Ryszard napisał/a:
Z ta Dyktatura to lekko przesadziles , ale na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu . Inaczej zapedzimy sie w kozi rog tak jak na Discusforum , a tego na pewno bysmy nie chcieli . Atmosfera stala sie juz tam taka ciezka , ze az sie nie chce wchodzic .


Ja jako administrator daję Ci na zastanowienie miesiąc odpoczynku od tego FORUM. Złamałeś punkty REGULAMINU niżej wymienione
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
5.
8.

§6. Utrzymanie porządku na forum.
2.
3.

na koniec polecam wątek
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=915
to są cytaty:
- widać skąd
- widać kto
- widać wszystko
i polecam REGULAMIN działu
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=893
gdzie jak się posty zakłada to po miesiącu nawet ja ich nie zatrzymam.
Naucz się REGULAMINU na pamięć

i teraz z przyzwyczajenia:
bodzio1 napisał/a:

Aicha kilkukrotnie prosiła o usunięcie jej zdjęć i tematów , jakoś nie widzę żebyś stosował się do tego co wcześniej napisałeś , a tak w drodze przypomnienia, właściciel zdjęć czy swojej twórczości jest chroniony prawami autorskimi i na jego żądanie musisz je oddać (wykasować)

a jakie Ty zdjęcia widzisz w wątku (by coś spełnić w dobrej wierzy to wpierw musi coś tam być:
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0 co do usuwania wątków czy postów to polecam REGULAMIN
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

11. Właściciel oraz administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników. Równocześnie właściciel forum nie zastrzega sobie prawa do wyłączności. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeśli autor wyrazi takie życzenie.

masz czas na przemyślenia bo jak na 2,5 roku na FORUM i te dwa posty to dopiero wynik :cry:

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-06-07, 19:06   

Wcześniej czytałem ten temat i nie było tekstu
adamn napisał/a:
i teraz z przyzwyczajenia:
bodzio1 napisał/a:

Aicha kilkukrotnie prosiła o usunięcie jej zdjęć i tematów , jakoś nie widzę żebyś stosował się do tego co wcześniej napisałeś , a tak w drodze przypomnienia, właściciel zdjęć czy swojej twórczości jest chroniony prawami autorskimi i na jego żądanie musisz je oddać (wykasować)

a jakie Ty zdjęcia widzisz w wątku (by coś spełnić w dobrej wierzy to wpierw musi coś tam być:
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0 co do usuwania wątków czy postów to polecam REGULAMIN
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

11. Właściciel oraz administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników. Równocześnie właściciel forum nie zastrzega sobie prawa do wyłączności. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeśli autor wyrazi takie życzenie.

masz czas na przemyślenia bo jak na 2,5 roku na FORUM i te dwa posty to dopiero wynik :cry:

Adam

I jakoś nie widzę zdania w dolnym prawym narożniku okna postu "Ostatnio zmieniony przez adamn 2015-06-07, xx:xx, w całości zmieniany x razy"
Godzina i ilość razy edycji nie jest mi wiadoma więc wpisałem x
Czyli można posty edytować nie pozostawiając po sobie śladu... :shock: :shock: :shock:
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-06-07, 19:54   

Cytat:
a jakie Ty zdjęcia widzisz w wątku (by coś spełnić w dobrej wierzy to wpierw musi coś tam być:
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0 co do usuwania wątków czy postów to polecam REGULAMIN
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.



Nosz cholera jasna Adam debili z ludzi znow robisz??? Co moze napiszesz ze Ty te zdjecia usunales za moja prosba??? Pisalam kilka razy ze masz moje zdjecia i watki usunac, nie zrobiles tego, usuwasz to co Tobie nie pasuje, Bodzio ma racje w 100%, a tak dla wiadomosci WSZYSTKICH zdjecia usunelam sama!!! Adam skoncz z ludzi debili wreszcie robic... Za FAKTY znow ban buahahahaha Nie potrafisz sie FAKTAMI wybronic to zamykasz gebe jak zawsze hahahahaha smiech na sali i zalosc... Pisze po raz ostatni nie zycze sobie zeby moj watek byl w galerii, z reszta teraz i tak nie ma sensu bez zdjec, masz go usunac bo ja tak chce!!! Dyktatura wraca a mialo byc niby inaczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-06-08, 04:03   

bodzio1 napisał/a:
No dyskusja rozwinęła się na poziomie tego forum
Pierw zachęcasz do podawania faktów a później ban za nie pisanie na temat
To jak podać fakty , nie pisząc do Ciebie , jak sam chciałeś żeby takie podawać
,,
starocie na FORUM’’
no fakt Tobie jako właścicielowi wolno (cytaty z postu powyżej ) innym użytkownikom już nie
no ale może regulamin dotyczy tylko użytkowników , to by wiele wyjaśniało
I teraz już zaczynam nie ,, łapać ‘’ moje akwa ma więcej jak 2,5roku więc nie bardzo o nim mogę napisać bo to staroć według Ciebie i też dostanę bana
no ale dyktatura fakt a miało być ponoć rodzinnie, przyjemnie
,, Naucz się REGULAMINU na pamięć’’
Regulaminów na pamięć to się uczyłem jak byłem w wojsku
Teraz nie muszę nawet tu na forum , bo jak domniemam nie ma tego w regulaminie że użytkownik musi go umieć na pamięć
A po za tym żeby czegoś wymagać to trzeba samemu to stosować a jak domniemam Sam tego na pamięć nie umiesz , chyba że się mylę to przepraszam
,, 11. Właściciel oraz administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników. Równocześnie właściciel forum nie zastrzega sobie prawa do wyłączności. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeśli autor wyrazi takie życzenie.’’
No i masz oczywiście tu rację , tylko nie może to dotyczyć (,,Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeśli autor wyrazi takie życzenie.’’ ) jeżeli posty uzna się za czyjąś twórczość (a sam pisałeś zachęcam do twórczości (to nie cytat tylko z pamięci piszę bo już nie chce mi się szukać)) więc te posty są chronione prawami autorskimi więc Twój regulamin nie może stać ponad prawem , pyzatym jeżeli usuniesz na żądanie forumowicza jego niku nie ma wzmianki wtedy o autorze postów (twórczości ) i wtedy publikowanie ich jest nielegalne jeżeli autor się na to nie zgadza
No chyba że regulamin forum jest ponad prawem
Następnie przecież to Ty napisałeś że na prośbę forumowiczów będą usuwane ich tematy to widać że Twoje słowa są warte ……………(dopisz Sam) czy nie warte …………. (dopisz )
,,
masz czas na przemyślenia bo jak na 2,5 roku na FORUM i te dwa posty to dopiero wynik ’’
do przemyśleń nie jest mi potrzebne tyle czasu bo troszkę szybciej myślę , a że Tobie jest potrzebne tyle czasu to nie moja sprawa , no chyba że według Ciebie za miesiąc to już starocie będą i jak coś napiszę to będzie znowu ban bez możliwości ustosunkowania się (odpowiedzi ) którą sam mówiłeś dajesz każdemu ,, Jak widzisz też nikt nie urywa dyskusji a daje szansę wypowiedzi i ustosunkowania się do FAKTÓW w FORMIE FAKTÓW a nie mrzonek’’
no i jak widać powyżej tego też nie stosujesz chociaż sam napisałeś
No ale cóż można prowadzić merytoryczną dyskusję jak się ma fakty jak się nie ma to BAN
A jak tu można coś pisać , twożyć jak wcześniej czy później kończy się to banem a później jeszcze są problemy z odzyskaniem swojej twórczości
I nadal jestem bardzo ciekawy odpowiedzi na wcześniejszy mój post
,, to oznacza że ja też mogę wkleić gdziekolwiek indziej z Twojego forum jakiekolwiek skiny z podaniem ich źródła’’


jak byś tak doskonale znał własne forum to byś wiedział że napisałem nie dwa a trzy posty no ale jak się kasuje nieprzychylne posty to ślad po nich ginie
tu dla przypomnienia fakt istnienia takiego postu
bodzio1

Imię: Bogusław
Wiek: 44
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: Dzisiaj 2:58

Cytat:

________________________________________
Witam wszystkich
Przedstawiać się nie muszę bo mnie spore grono już zna , a pozostałej części forumowiczów przedstawił mnie już Adam , a jeżeli ktoś chce mnie bliżej poznać to też Adam pokazał gdzie mnie można znaleźć , linku nie będę wstawiał bo chyba złamał bym tutejszy regulamin , a nie chcę tego zrobić, bo regulamin ważna rzecz

adamn napisał/a:
Cytat:
:shock:


Jeśłi na WASZYM forum nie ma jeszcze

bodzio 1
to im szybciej go tu ściągniecie tym będzie dla WAS lepiej. Takich postaw tu trzeba a nie walących na oślep i mających własne ego z małej litery

Adam


Otóż Adamie jestem jeżeli tego nie zauważyłeś to już od dłuższego czasu , chociaż nie miałem jeszcze do dzisiaj okazji się logować (no ale jak mnie zacytowałeś to się zalogowałem )
Jestem tu, jeżeli nie pamiętasz to na podwójne Twoje zaproszenie a nawet potrójne bo jeszcze od administracji dostałem , a administracja to też Ty
Z tego wnioskuję że moje zdanie i może jakaś tam moja wiedza ma u Ciebie jakąś wartość ,z czego bardzo się cieszę , no ale w sumie to nie istotne
A więc do rzeczy
Jak tu zostałem wywołany (cytowany) to może wyjaśnię co autor miał na myśli
(widzę że się nie da wstawić bezpośrednio z Twojej wypowiedzi to sam siebie zacytuję żeby była jasność i nie trzeba było szukać wstawiam tylko istotną część resztę można znaleźć wcześniej )
,,Krzysztofie prowokacji nie zauważyłem i mam do Ciebie prośbę nie szukaj wszędzie prowokacji bo tym sam doprowadzasz do tego , masz inne zdanie o pewnych sprawach to pisz bo na to jest forum , żeby dyskutować i swoje wiadomości przedstawiać , a inni czytelnicy są od tego żeby każde wypowiedzi analizować i wyciągać wnioski dla siebie :> a nie słuchać jednej nieomylnej osoby , bo takich nie ma
No i korzystając z okazji to w sumie chciałem Ci podziękować (chyba wiesz za co ) bo dzięki Tobie, może jeszcze kilka osób przejrzy na oczy tak jak już kilka przejrzało
I jeszcze raz gorąca prośba , wypowiadaj się a nie kłuć , bo to nikomu nie potrzebne , odpuść już wiadomej osobie bo to już on uczynił
Także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Przepraszam za nie w temacie wątku ale akurat tu to spasowało :P ''
adamn napisał/a:
Cytat:
:shock:

Zobaczcie do czego jeszcze doszło o godzinie 00.2
napisał 44 letni Bogusław post a w nim .... podziękowania dla Krzysztofa za to, że dzięki jego poświeceniu ileś osób może przejrzy na oczy a czy WY też to zrobicie zależy tylko od was. Teraz by było miło zrobić coś co powinni zrobić Ci co zabierali głos w wątku. Zrobić coś nie z przekłamania strachu czy ironii ale z serca.

Adam


Dlaczego to piszę , ano dlatego że w swoim komentarzu wsadziłeś w moje usta (klawiaturę ) słowa których nie napisałem ,, że dzięki jego poświeceniu'' Przecież w mojej wypowiedzi nie ma nic takiego napisane ani nawet zasugerowane o czyimś poświęceniu
Co jeszcze bardziej ciekawsze dla mnie , to w mojej wypowiedzi nie ma nic na temat że Krzyśkowi dziękuję za coś do czego wykorzystałeś moją wypowiedź , FAKT , co miałem na myśli to wiem ja i może Krzysiek się domyślił bo to napisałem do Niego (no chyba że masz podsłuchy i wiesz o moich prywatnych sprawach)
,,Teraz by było miło zrobić coś co powinni zrobić Ci co zabierali głos w wątku. Zrobić coś nie z przekłamania strachu czy ironii ale z serca.''
Głosu wcześniej sam w tym wątku nie zabierałem osobiście , ale, że jako moje słowa tu padły to właśnie robię coś żeby nie było przekłamania ale właśnie z serca płynące
Czym jest forum i do czego służy to w powyższym cytacie wyjaśniłem , myślę że zrozumiale
Dlaczego się wcześniej nie logowałem
Bo jak po zaproszeniu mnie tutaj zacząłem przeglądać to forum to zauważyłem że to nie ma nic wspólnego z forum
Tu panuje coś w tym stylu ,, ja mam tylko rację jeżeli masz inne zdanie to won'' , tu nie ma dyskusji , tu jest coś na wzór lat 70-ątych , mówisz co chcesz a robisz co ci karzą (byle nie za głośno mówić)
Używasz wielkich słów rodzina , ojciec, a stosujesz reżim , wywlekasz coś co nie powinno ujrzeć światła dziennego bo było powiedziane w zaufaniu , u mnie jeżeli miałeś zaufanie to właśnie straciłeś
Szkalujesz inne fora , a fora to ludzie , to znaczy tylko jedno że nie masz do ludzi szacunku
Stworzyłeś radę , to nic innego jak sąd koleżeński stosowany między innymi w wojsku z lat PRL funkcjonujący jeszcze w środowisku np. lekarzy żeby nie mogli być sądzeni jak przeciętny człowiek
Ktoś powiedział tutaj na forum że to Twoje forum i twoje zasady i że trzeba ich przestrzegać , a ja już myślałem że to rodzina a za chwilę Twoje stwierdzenie ,,Jeśłi na WASZYM forum '' , i znowu piszesz że oddasz forum jak dobrze pamiętam Klaymanowi no to jak w końcu jest
Twoje , rodzina , czy wasze (chyba to znaczy wszystkich )
Wiesz dlaczego masz tu forumowiczów , bo boją się że nie poradzą sobie z ewentualnym leczeniem
Mydlić oczy możesz wszystkim ale nie wszystkim Ci się uda
Chciałeś ,, Takich postaw tu trzeba a nie walących na oślep i mających własne ego z małej litery ''
Masz opinie biernego obserwatora i kilka innych w tym wątku , tylko trzeba umieć patrzeć i czytać i zrozumieć i mieć ,,własne ego z małej litery''
Można pomagać innym tylko trzeba chcieć
Przepraszam jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony


Reasumując nadal będę obserwował to forum jakby przypadkiem jakieś skiny z moimi wypowiedziami się pojawiły i zostały w jakiś dziwny sposób zinterpretowane

Jak będziesz chciał Adamie dać mi ostrzeżenie za zacytowanie kogoś to najpierw pokaż mi gdzie to jest ujęte w regulaminie i jest to zabronione, jak byś nawet chciał to mogę tu wstawić zgodę Bogdana na zacytowanie jego słów.

Adam masz tak słabe argumenty, że musisz kogoś zbanować potem obsmarować jemu tyłek Swoimi wypocinami żeby chociaż względem nowych nie znających sytuacji wyglądać na "dobrego admina".
Wyciągasz jakieś stare posty na Swoją obrone, po co? :) Przecież każdy już wie jakim jesteś...
A podobno nie rozmawia się na tym forum o nieobecnych a robisz tak ciągle i cały czas, to z Twoją taką super zasadą? :)
Co do dobrego Admina to niestety takim nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz.
Podobno nie sra się w swoje gniazdo, jesteś jednak tym wyjątkiem od regóły.
Zacznij również pisać po polsku bo odczytując takie coś "mua" to zastanawiam czy aby na pewno rozmawiamy w tym samym języku.
Jak nie wiesz w którym poście to napisałeś (i to nie jedyne słowo które próbujesz tworzyć, że niby to po staropolsku panie prawisz) to sobie poszukaj.
Mua to nie jest żadna literówka zapewne chyba że chciałeś napisać słowo muła... czy to miało oznaczać buziaka.
Adminie zastosuj się do własnego regulaminu albo go zmień jak zawsze po swojemu.

Jak się logowałem akceptowałem stray regulami,n jestem tu już od dość długiej chwili zarejestrowany, więc wprowadzone później przez Ciebie zmiany mnie nie dotyczą, bo po prostu ich nie akceptowałem. :)
Edycja... no cóż miałeś pecha bo nie tylko Tomek to zauważył. :D
Może powiesz mi że nie mogłem tego widzieć :D widziałem bo ten dział jest otwarty dla niezalogowanych.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-08, 21:07   

Mapet napisał/a:

Zacznij również pisać po polsku bo odczytując takie coś "mua" to zastanawiam czy aby na pewno rozmawiamy w tym samym języku.

jak się wpisze w SZUKAJ owe słowo to wyjdzie, że było użyte dwa razy i to nie ja je używałem a TY. Jak widać przypisujesz mi coś czego nie ma w oparciu o FAKTY. Stąd widzę się nie rozumiemy bo innym językiem władasz.
Mapet napisał/a:
Mua? :lol: A z tłumaczeniem na polski?

to z wątku drugiego
http://discusforum.adamn....light=mua#43565

I teraz tak: za złamanie REGULAMINU a zwłaszcza:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
8.
dostajesz 3 ostrzeżenia

Mapet napisał/a:

Jak się logowałem akceptowałem stray regulami,n jestem tu już od dość długiej chwili zarejestrowany, więc wprowadzone później przez Ciebie zmiany mnie nie dotyczą, bo po prostu ich nie akceptowałem. :)
Edycja... no cóż miałeś pecha bo nie tylko Tomek to zauważył. :D
Może powiesz mi że nie mogłem tego widzieć :D widziałem bo ten dział jest otwarty dla niezalogowanych.

no i jeszcze punkt

§8. Pozostałe.

4. Zasady obowiązujące w poszczególnych działach forum mogą być uszczegółowione w dodatkowych regulaminach (Regulamin działu).
5. Regulamin może być doprecyzowany w każdej chwili i bez uprzedzenia. Jego ewentualne zmiany wchodzą w życie od razu po ich opublikowaniu. Obowiązkiem użytkowników jest jego respektowanie. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.


jak zaczniesz to stosować daj znać.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-08, 21:28   

Aicha napisał/a:

Nosz cholera jasna Adam debili z ludzi znow robisz??? Co moze napiszesz ze Ty te zdjecia usunales za moja prosba??? Pisalam kilka razy ze masz moje zdjecia i watki usunac, nie zrobiles tego, usuwasz to co Tobie nie pasuje, Bodzio ma racje w 100%, a tak dla wiadomosci WSZYSTKICH zdjecia usunelam sama!!! Adam skoncz z ludzi debili wreszcie robic... Za FAKTY znow ban buahahahaha Nie potrafisz sie FAKTAMI wybronic to zamykasz gebe jak zawsze hahahahaha smiech na sali i zalosc... Pisze po raz ostatni nie zycze sobie zeby moj watek byl w galerii, z reszta teraz i tak nie ma sensu bez zdjec, masz go usunac bo ja tak chce!!! Dyktatura wraca a mialo byc niby inaczej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nic takowego nawet przez myśl mi nie przeszło. Zdjęć nie usuwam bo znajdzie się ktoś kto potem powie, że mu w wątku gmerałem a tak każdy jak TY sobie może go usunąć. Co do wątku w GALERII to jest tam szymel co ma być. Nie ma zdjęć to nie widzę przeciwwskazań by coś bezwartościowego tam dalej istniało.
Ponieważ dalej siejesz ferment
i znów łamiesz REGULAMIN


§1. Rejestracja na forum oznacza wyrażenie zgody przez użytkownika na:

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
3
4.
6.
§6. Utrzymanie porządku na forum.
2.
3.
§7. Ostrzeżenia i ich konsekwencje.
1.
oraz po analizie
krawiecm napisał/a:
Ja oczekuje spokoju ;-)



Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.



Ryszard napisał/a:
Z ta Dyktatura to lekko przesadziles , ale na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu . Inaczej zapedzimy sie w kozi rog tak jak na Discusforum , a tego na pewno bysmy nie chcieli . Atmosfera stala sie juz tam taka ciezka , ze az sie nie chce wchodzic .


masz ostrzeżeń 6 inaczej ban na co najmniej 6 miesięcy. Po tym terminie jak będziesz chciała wrócić na FORUM to proszę o stosowne przedstawienie swych dalszych losów tutaj.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12