DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
ENZO35 

Imię: Rafał
Wiek: 46
Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-03-26, 17:44   

Witam wszystkich serdecznie.Jak zapewne zauważyliście,to moje pierwsze kroki na tym forum.Zatem najpierw się przedstawię.Mam na imię Rafał.Moje zainteresowania to akwarystyka,motoryzacja,elektronika (a raczej gadżety elektroniczne). Przygodę z dyskami zacząłem po namowie kolegi na ten konkretny gatunek.Wcześniej było to od czego prawie każdy początkujący akwarysta zaczyna-gupiki,molinezje,oj można by tak było długo wymieniać.Jednakże,to tak naprawdę na dyskowcach zaczynałem nabierać doświadczenia w akwarystyce.Nauczyło mnie to systematyczności i podejmowania decyzji,czasem ciężkich i sprzecznych z ogólnie przyjętymi zasadami.Mimo to przetrwałem ja i moje pierwsze w życiu dyskowce.Latka mijały i trza było podjąć decyzję o zmianie stanu cywilnego.Wtedy to nowe lokum (a raczej teściowa ha ha ha) nie pozwoliło mi kontynuować :-( mojego hobby.Jednak teraz od niemal czterech lat nieustannie kontynuuję swoją pasję.Pozdrawiam serdecznie założycieli tego forum, a wam wszystkim życzę samych sukcesów w hodowli.
 
 
bober7 

Imię: Łukasz
Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 55
Skąd: Łuków
Wysłany: 2014-03-28, 22:06   

Witam, nazywam się Łukasz, mieszkam w Łukowie. Po 6 latach znów wracam do Paletek. pozdrawiam
 
 
Discusss 

Imię: Jan
Wiek: 44
Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-04-03, 11:35   

Jan, Warszawa, mam paletki
 
 
Zaleg 

Imię: Darek
Wiek: 43
Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-04-14, 09:37   

Witam Wszystkich :-)
Mam na imię Darek w chwili obecnej mieszkam w Krakowie. Akwarystyką zajmuję się od ok. 12 lat z tym że łatwymi gatunkami.
Od miesiąca jestem posiadaczem 8 paletek :-)
Zawodowo zajmuję się odlewnictwem (technologia, metalurgia).
Pozdrawiam
 
 
piotrek77 

Imię: Piotr
Wiek: 46
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2014-04-16, 00:57   

Witam Wszystkich serdecznie!Mam na imie Piotrek i pochodze ze Swidnika.Akwarystyka interesuje sie od dziecinstwa.W 2000 roku zaczalem swoja przygode z dyskowcami,ktora trwala do roku 2004.Wtedy to,zmuszony niestety bylem opuscic swoja hodowle i nasz kraj w celach zarobkowych.Obecnie nie posiadam zadnego aktywnego zbiornika.Caly czas jednak jestem na biezaco z tematyka akwarystyczna.W kazdej wolnej chwili staram sie poszerzac swoja wiedze teoretyczna korzystajac z fachowej literatury i sieci.W niedalekiej przyszlosci planuje restart moich zbiornikow z paletkami w roli glownej oczywiscie :-)
Pozdrawiam i zycze wielu sukcesow w hodowli!!!
 
 
kriss 


Imię: Krzysztof
Wiek: 40
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-05-01, 12:45   

Witam

Nazywam sie Krzysztof z Brzegu i chciałbym się z wszystkimi przywitać

Dzis 1 maja 2014r. zaczynam przygodę z tym forum :}
 
 
martinmartt 

Imię: Martt
Wiek: 43
Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-05-04, 21:43   

Witajcie

Marcin z Rudy Śląskiej , z dyskowcami na dobre i na złe od dobrych 10 lat, miło jest przywitać wszystkich pasjonatów tych Pięknych ryb.

Ĺťyczę udanej "współpracy" :-)
 
 
stanleytli 

Imię: Stan
Wiek: 54
Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Ireland
Wysłany: 2014-05-08, 19:50   

Witam wszystkich na forum
 
 
janusz25 


Imię: Janusz
Wiek: 49
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: Radom
Wysłany: 2014-05-11, 15:34   

Witam wszystkich mam na imię Janusz. Akwarysta od małego z przerwami ale zawsze chciałem mieć dyskowce więc czytam forum i zdobywam wiedzę.
 
 
Andrzej701 

Imię: Andrzej
Wiek: 53
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: małopolska
Wysłany: 2014-05-13, 17:00   Witam

Na imie mam Andrzej, mieszkam w Dąbrowie Tarnowskiej k.Tarnowa w małopolsce. Akwarystykę zajmuję się już od dawna - na poczatku były różne pielęgnice, potem byly paletki przez kilka lat. Od dwóch lat w akwarium ma uaru - w tym równiez mialem uaru fernandeyzipezi,ale niestety odeszły. Obecnie mam uaru amphicantoides orangr, które mi się trą jak wściekłe - nie udało się odchować ani jednej sztuki. Są po prostu zjadane. W najbliższym czasie planuję z powrotem zakupić paletki , jak to mówia "stara miłośc nie rdzewieje", ale najpierw muszę znaleźć dom dla uaru.
Pozdrawiam wszystkich.
 
 
Andrzej701 

Imię: Andrzej
Wiek: 53
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: małopolska
Wysłany: 2014-05-13, 17:02   

zapomniałem dodać, że jestem też "psiarzem". Wcześniej miałem w domu cocker spaniela sobolowego a obecnie mam szczeniaczka lagotto romagnolo.
 
 
szuwarrro 


Imię: Marcin
Wiek: 51
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2014-05-24, 18:46   

Witam wszystkich na formum mam na imię Marcin, akwaria mam chyba od zawsze z małą przerwą na studiowanie, obecnie posiadam altumy rio atabapo
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2014-05-26, 21:36   

Czesc wszystkim mam na imie Krzysiek akwaryatyka zajmuje sie od kilku lat ale bez zadnych wymagajacych gatunkow. Teraz chce zaczac z paletkami i mysle ze jakos mi to pojdzie:)
 
 
PAMIKA 


Imię: Paweł
Wiek: 49
Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-27, 14:00   

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Paweł 39 lat , jestem z Wrocławia i uwielbiam naturę w tym rybki ;-) . Swoją przygodę z akwarystyką rozpocząłem w wieku kilkunastu lat zaczynając od rybek żyworodnych następnie pielęgnic (Akara Błękitna, Barwniak Czerwonobrzuchy) i pyszczaków. Niestety życie się tak potoczyło, że przez prawie 20 lat nie miałem swojego własnego akwarium. Teraz planuję już na poważnie założyć akwarium min ok. 300 litrów i skupić się właśnie na "królowych ryb słodkowodnych" - Paletkach(Dyskowcach) + około 2-gatunkowa obsada. Może dzieci będą zachwycone i pozytywnie zakręcone ;-) . Mam nadzieję, że dzięki forum uzyskam bogatą wiedzę by stworzyć rybkom idealne warunki a będę zaczynać przygotowania od totalnego zera ze znikomym bagażem doświadczeń w chowie wymienionych rybek.
Ostatnio zmieniony przez PAMIKA 2014-05-27, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dyjas2 
dyjas2

Imię: tomek
Wiek: 47
Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 35
Skąd: bytow
Wysłany: 2014-05-30, 15:58   

Witam wszystkich,akwarystyka zajmuje sie od osmiu lat do tej pory bez wiekszych problemow ,przyszedl czas na paletki i klops.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11