DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje dyski w 680l cz.II usunięta z wątku
Autor Wiadomość
.at
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 20:46   Moje dyski w 680l cz.II usunięta z wątku

W związku z nieporozumieniem z Adamn (administrator forum ) . Chciałbym się pożegnać z forumowiczami korzystającymi wyłącznie z tego forum .
Moja "noga nigdy tutaj nie postanie" . Czara goryczy się przelała . Przepraszam Adama za to że nie kupiłem u niego ryb (końcówka sierpnia 2013r ) ale jak
-usłyszałem z jego ust epitety na temat kilku byłych forumowiczów
-jak jego forum w pozycjonowaniu stron jest warte ponad 10 tys zł
-jak duża ilość ryb pływała z pyskami skierowanymi ku tafli wody .
Wybrałem ryby ze stajni Piwowarskiego .

Chciałem podzielić się potomstwem rozmonożonych ryb z innymi forumowiczami .
Ostatnio zmieniony przez adamn 2015-06-02, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jarko 

Imię: Jarek
Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 78
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-05-13, 22:04   

Arkaszka napisałem pw..
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-14, 07:36   

każdy ma wolność wyboru FORUM. jak się coś skopało a potem nie potrafi się do tego przyznać to się pisze jak TY teraz o tym co jak i gdzie u mnie jest. No ale traktuje to jako

.at napisał/a:
Zwracam się z prośbą o usunięcie mojego konta z tego forum .

:shock:

jakiś czas temu napisałeś wątek w dziele sprzedam:
.at napisał/a:
23 marca wylęgły mi się palety . Po parze rot turkus linia od Piwowarskiego .

Na dzień 2 maja duży % osiągną wymiar powyżej 5cm , rybki ładnie ciągną w górę , są bez wad .

jakby ktoś chciał "Piwowary" to zapraszam .... cena sam nie wiem , nie jestem handlarzem tylko

pasjonatem .


Wszelkie ustalenia na priva .

pozdrawiam
Arek



Niżej na czerwono coś złamał i było nie tak. Mimo to dostałeś tylko 1 ostrzeżenie (z lekkim wskazaniem a całość masz teraz) ale Ty jak twierdzisz uważasz, że to administracja vel. ja to gnębi i odwaliła nieporozumienie (nie wie co pisze i za co daje). Potem w kolejnych postach próbowałeś dysputy z innymi i dokłajałeś co nie było tak po części.Łagodnie Cię potraktowałem (chyba jakiś miętki jestem). Wystarczyło napisać do mnie o nieporozumieniu z Twej strony a nie skakać mi do gardła i do tego Tu w tem dziele pisać coś napisał.

REGULAMIN wyraźnie mówi o:
"Tu można zamieszczać oferty kupna/sprzedaży jak też pomocy członków forum. Można oferować wszystko związane z akwarystyką.

1 - W tytule musi być zawarte co się oferuje... sprzedam filtr, kupię akwarium ..

2 - Ogłoszenie powinno zawierać:
- opis produktu
- cenę
- zdjęcie (ew. link do zdjęcia)
- dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

3 - Jeśli ogłoszenie nie jest już aktualne prosimy o wpis autora w danym wątku "nieaktualne".

4 - Zabronione jest umieszczanie wszelkich ogłoszeń o charakterze komercyjnym, dyskusji czy komentarzy

5 - w wątki pisze TYLKO sam AUTOR

6 - wszelkie niejasności j kontakty pisać na priva do AUTORA ogłoszenia

7 - Ogłoszenie Sprzedaży może zamieścić osoba, która napisała co najmniej 10postów

8 - Podawanie linków do aukcji przebiegających gdzie indziej (allegro) jest niedopuszczalne

9 - Ważność ogłoszenia to jeden miesiąc

10 - Naruszenie w/w zasad wiąże się z odpowiednimi działaniami administracji od usunięcia ogłoszenia do ostrzeżenia użytkownika"

no i teraz meritum programu:
1 - kolejny raz piszesz bez znajomości REGULAMINU
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
gdzie jest zapis u likwidacji konta:

§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.
4. Zasady obowiązujące w poszczególnych działach forum mogą być uszczegółowione w dodatkowych regulaminach (Regulamin działu).

jak widać do dziś takowego nie dostałem na priva bop dział w którym piszesz teraz o w/w FAKCIE nie do tego służy. Ba gdybyś miał BANA a tego nie iał1eś tylko 1 ostrzeżenie to byś mógł skorzystać z treści zawartej chyba z 7 postów wyżej, gdzie pisze:

______________

Wysłany: 2015-02-19, 20:46
Dziś wszyscy co mają bany zostali odblokowani by mieć czas na przemyślenia. Mają dostęp do treści FORUM i do wiadomości. Jeśli się komuś nie widzi pobyt na tym FORUM, gdzie się każdy sam rejestrował i akceptował REGULAMIN i ZASADY to wystarczy zgodnie z REGULAMINEM (tyczy zbanowanych jak i tych co im się nie widzi i piszą teksty jak ostatnie na FORUM i CZACIE)
§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.
aby tego dokonać w tytule priva wpisać:
Prośba o usunięcie konta
w treści swój
NIC

______________

tego też nie spełniłeś.
Ponieważ Ty kolejny raz próbujesz zrobić ze mnie tego co to feee a Ty dobry uczynny i piszący zgodnie z REGULAMINEM, przeto za kolejne złamania dwa przedstawione wyżej kwalifikują Cię jako usiłującego zrobić zadymę, której nie ma (wystarczy czytać co się akceptuje) i pisanie dla sztuki zasłużyłeś sobie na kolejne ostrzeżenia kroczące. Miałeś 1 dostajesz za nieprzestrzeganie REGULAMINU (gdzie zapis w/w) 2 kolejne i za nieprzestrzeganie tego co napisane wyżej 3 kolejne. Łącznie masz BANA co z tego co napisałeś kwalifikuje Cię do postępowania jak w/w.

Pod koniec miesiąca (gdy sprawę doczytasz i zrozumiesz co i jak) zostaniesz odblokowany po wcześniejszej informacji na maila kiedy. Wtedy będziesz miał czas na spełnienie tego coś napisał o ile na to zasłużyłeś.

jak widzisz u mnie same FAKTY a u Ciebie ... każdy sobie dośpiewo. jest bajka o tonącym co się chwyta.
Do listy byłych możesz jak chcesz siebie wpisać a co do ryb pod powierzchnią to moje tak mają. A mają bo czekają na żarcie. Zresztą lubią obcych i się nie zabijają o przednia szybę jak innych.Zresztą każdy wie, że jak mam ryby:
- felerne w 100%
- chorszawe ze wszystkim z działu MIKROSKOP
- trzymam je w odpadach i karmię odpadami
Szkoda, że już nie mam Ci czego dawać z ostrzeżeń bo limit wypełniłeś.

Administrator tego FORUM Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-18, 15:55   

oj Adam u Ciebie to nawet dzial gielda widze ma regulamin, szkoda ze jak Ty wystawiales ryby to sie do niego nie stosowales... bardzo zadko wstawiales zdjecia ryb, ogloszenie mialo zazwyczaj jedno dwa zdania, a tutaj wielka afera bo co? Bo nie wie za ile sprzeda? bo zdjec nie wstawil? Nigdy na zadnym forum nie widzialam czegos takiego, teraz to strach cokolwiek napisac zeby nie wyleciec :shock: :shock: :shock: czy moze kogos konkurencja boli??? Odpusc troche bo jeszcze chwila nie bedzie nawet co w galerii ogladac :-/
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-19, 09:39   

Aśka ponieważ nie piszesz o rybach i pasjach to się kwalifikujesz na wiesz co no ale łaskawy będę i Ci odpuszczę jako kobity. Jak się coś pisze to trza to poprzeć FAKTAMI a u Ciebie znów pisanie dla sztuki. Proponuję zobaczyć moje dwa ostatnie ogłoszenia (każde jest w koszu by mi ktoś taki jak TY nie zarzucił mataczenia)

proponuję zobaczyć wątki:
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=2376

i kolejny

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=2184
jak widać nie ma nic co byś przedstawiała.
FAKT jest kilka zdań i jednio zdjęcie bo po co więcej?

Co do przestrzegania REGULAMINU to AREK dostał tylko jedno ostrzeżenie za swoje ogłoszenie. Gdyby był na innym FORUM to by dostał pewnie BANA czy ostrzeżenie na wieki co łatwo sprawdzić. Tu wystarczyło kilka punktów wypełnić jak ja wyżej w linkach i po ptokach.
Jak chcesz AŚKA to Ci mogę kilkadziesiąt linków do ostrzeżeń podesłać z pewnych forów, gdzie mają je od kilku ładnych lat. Tu jest szansa po miesiącu ale jak się kolejne łamie to jest jak jest.
Co do odpuszczania to ja jestem ADMINISTRATOREM, to moje FORUM jakie swoim imieniem i inicjałem sygnuję i każdy z WAS co się tu REJESTROWAŁ czytał jak ma być i powinien się z tego wywiązywać bo to A K CE P T O W A Ł
wystarczy przestrzegać tego coście sami akceptowali klikając w klawiaturę.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-19, 10:45   

Cytat:
Co do odpuszczania to ja jestem ADMINISTRATOREM, to moje FORUM

i z takim podejsciem jeszcze chwila a zostaniesz tu sam... Nie bede Cie wkurzala bo nie taki mam cel ale moim skromnym zdaniem przesadzasz i wlasnie dlatego coraz rzadziej tu zagladam bo ciagle tylko jakies kazania rozprawki i bany, nudne juz sie to zrobilo, a przez te bany nie ma na co za bardzo w galerii popatrzec, sorry ale Twoje ryby juz mi sie znudzily, dobrze ze Tomek ostatnio dodal foty :-P a o rybach pisze bo zniknie nastepna galeria z pieknymi rybami... Wiec wal ostrzezenie za to ze mi zal takich ryb!!! Dobrze ze Arek jest na DF to bede mogla poogladac zdjecia :-/
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-05-19, 11:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-19, 18:19   

widzisz Ąśka nie trza było edytować swego postu i dopisać coś dopisała no ale jak napisałeś z edycją o waleniu (nie mylić z wielorybem)

Aicha napisał/a:

i z takim podejsciem jeszcze chwila a zostaniesz tu sam... ...Wiec wal ostrzezenie za to ze mi zal takich ryb!!! :-/

Aśka jam tu po to by spełniać wasze zachcianki. Nie Tobie decydować czy ja sam tu się ostanę (to FORUM nie temu ma służyć) bo już lata temu inni mi to wróżyli. Ba nawet to, że FORUM padnie Jak widać jest ii ma się dobrze mimo ograniczonego mego dostępu wskutek okoliczności niezależnych od mła. Gdyby tak wywalić posty (z dwóch lat ostatnich) coś napisała pod mem adresem jaki to ja fee i co to ja robię, jakie to ja padła oferuję i jaki to ja niesłowny jestem zakłamaniec to by Ci ostało nawet połowa nie ostała.
Jako administrator dbający o Twą zdrowotność przychylam się kolejny już raz do spełnienia tego coś napisała. Skończył się już dla Ciebie okres ochronny. Będziesz pisała o rybach pasjach lub nie będziesz pisała wcale.

Zgodnie z Twym życzeniem dostajesz ostrzeżenie wartości 1 nadane przez samą siebie (patrzaj w/w). Ważność zależy tylko od siebie. Będziesz chciała je cofnąć to napisz mi na priva..

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-19, 20:23   

Cytat:
Jak widać jest ii ma się dobrze
czy ma sie dobrze to bym sie klocila ile bylo konkursow? ile bylo zdjec? a co jest teraz? Chcesz to usun wszystkie moje posty Ty myslisz ze mi zalezy na nabijaniu licznika buahahhahahahha poplacze sie ze smiechu wiekszej glupoty nie slyszalam :mrgreen: :mrgreen:
Cytat:
Skończył się już dla Ciebie okres ochronny. Będziesz pisała o rybach pasjach lub nie będziesz pisała wcale.
za bardzo nie ma o czym pisac bo Twoich ryb zganic nie wolno a tylko wychwalac, mi sie na przyklad nie podoba mieszanie wszystkiego z czym popadnie bo wychodzi co wychodzi, niestety... i z 9 ryb np ma sie tylko 2 godne uwagi :-D ot taka prawda a teraz daj mi kolejne ostrzezenie bo znow pewnie regulamin zlamalam piszac prawde :oops: :oops: :oops:
dolicz sobie jeszcze to co Ci mowilam przez telefon i odlicz nastepne posty hahaha
na priva nie czekaj bo sie i tak nie doczekasz ;-)
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-05-19, 20:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-20, 14:30   

Czytam i zastanawiam się śmiać się czy płakać?
Forum upada bo nie ma jak piszesz konkursów? Czyli to jest według Ciebie wykładnikiem wzrostu i poczytności? Dziwne są co miesiąc (patzraj góra strony 4 ramki) jeden czyli łącznie będzie 12 w roku. Rozumując Twym tokiem to na forum które wymieniłaś, że tam jest cacy to .. od ilu lat nie było tam ani jednego konkursu Aśka? Tam swe osądy sadź lub bądź obiektywna a nie jak Ci leży. Jakie jest FORUUM to tylko i wyłącznie jakie treści w sobie ma i w jaki sposób przekazane. Co do ryb coś sprzed lat brała to zważ, że ponad 20 % było KONKURSOWYCH (dowód Twa galeria). Każdy by tak chciał by takich się dochować. Ba pomijam tych co startują w konkursach w UE co to setki ryb sprowadzają dorosłych (Ty brałąś małe) a z tego może z jedną wybiorą na konkurs z marszu (to ułamek procenta jak widać).
Teraz zgodnie z prośbą:
Aicha napisał/a:
... a teraz daj mi kolejne ostrzezenie bo znow pewnie regulamin zlamalam piszac prawde :oops: :oops: :oops:

masz zgodnie z życzeniem kolejne ostrzeżenie wartości 1
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-20, 14:47   

Wez mnie Adam nie rozsmieszaj, jak tak chcesz liczyc to policz ile tam mam postow ile tutaj i gdzie sie wiecej dzieje pomimo braku tych konkursow??? I gdzie ludzie sobie skladaja zyczenia , spotykaja sie dosc czesto i gdzie jest normalnie? Popatrz na moje ryby konkursowe i te co w kalendarzu byly i czy byla tam chociaz jedna Twoja??? jakos nie przypominam sobie... I ostatnie pytanie, powiedz gdzie Ty, na jakim forum nie masz bana, jesli piszesz o innych ludziach, TYLKO tutaj bo to Twoje forum :mrgreen:
A azjatki tez bralam male i ze wszystkich wyrosly piekne okazy( sprawdzic mozna w galerii) wiec taka gadka ze bralam male to troche smieszna jest... co do ostrzezen i moich zyczen ktore spelniasz... czy jak powiem zebys w rzece poplywal to tez je spelnisz??? Oj Adam, Adam :lol: A gora strony bardzo zroznicowana nie jest, do tego doszlo ze sam musisz zdjecia na konkurs wysylac, no nic tylko pozazdroscic dzialalnosci forum :roll: A teraz mozesz sobie manipulowac Faktami jak to masz w zwyczaju odmeldowuje sie Szefie, milej zabawy zycze Tym ktorym sie tu podoba ;-) a zapomnialam jeszcze o jednym moja galerie mozesz usunac, to tez moje zyczenie takie jak ostrzezenia mam nadzieje ze z podobna checia je spelnisz
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-05-20, 15:06, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-05-20, 15:39   

Aicha napisał/a:
jak tak chcesz liczyc to policz ile tam mam postow ile tutaj i gdzie sie wiecej dzieje pomimo braku tych konkursow?

Aśka, nie porównuj tak bo to forum ma zaledwie 4 lata a tamto 9 i pomimo że tam nic nie ma "wartościowego" do czytania (mikroskop,szpital) to wszyscy tam się spotykają, logują i piszą . Wystarczy wejśc w statystyki i porównać. Liczby mówią same za siebie. Dlaczego? Nie wiem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aicha napisał/a:
spotykaja sie dosc czesto

Aśka, tam od kilku lat spotkania regularne, z wystaw czy mistrzostw co widać na fotach. Wcale nie trzeba brać udziału, ale tu tez się spootykają tylko tak nie oficjalnie. Jak nie wierzysz to podeślę Ci całą galerię na meila z klepiska to obejrzysz. Może rozpoznasz kilka osób. ;-)



A żeby nie było OT to powiem że gdyby dorawać lepszego fotografa z aparatem to było by fajnie bo rybska zacne.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-20, 19:59   

Aicha napisał/a:
;-) a zapomnialam jeszcze o jednym moja galerie mozesz usunac, to tez moje zyczenie takie jak ostrzezenia mam nadzieje ze z podobna checia je spelnisz

nie wiem co powiedzieć? Raz chcesz konkursów potem chcesz paplaniny a teraz to? Polecam wątek REGULAMINU
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
a w nim to:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

11. Właściciel oraz administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników. Równocześnie właściciel forum nie zastrzega sobie prawa do wyłączności. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeśli autor wyrazi takie życzenie.

Więcek napisał/a:

Aśka, nie porównuj tak bo to forum ma zaledwie 4 lata a tamto 9 i pomimo że tam nic nie ma "wartościowego" do czytania (mikroskop,szpital) to wszyscy tam się spotykają, logują i piszą .

Piotrek nie fałszuj. Forum nie ma 4 lat a dopiero 2,5 roku ;-)

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 20:23   

Nie macie innych problemów , bruździcie w galerii i to bez wyjątku , jeden /na lepszy/a od drugiego , brawo
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-22, 19:42   

Darek galerię (jak każdy wątek) zawsze można oczyścić z takich pogaduch na wniosek AUTORA wątku.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-05-22, 19:45   

adamn napisał/a:
Darek galerię (jak każdy wątek) zawsze można oczyścić z takich pogaduch na wniosek AUTORA wątku.


zastanawia mnie to i to bardzo ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13