DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy chcesz zmian na DisusForum.adamn.pl

Wybierz jeden z wariantów
1 - czy chcesz by na FORUM dalej wymagano i przestrezgano REGULAMIN i ZASADY tu obowiązujące
66%
 66%  [ 28 ]
2 - czy dopuszczasz łamanie REGULAMINU i ZASAD
33%
 33%  [ 14 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-02, 20:33   

jeden za wklejenie dostał Ty jesteś drugi
masz bana za wklejkę wiadomości do mnie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
takinaspam 

Imię: Tom
Wiek: 56
Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2015-06-03, 07:49   

adamn napisał/a:
na trzy posty dwa negatywne? Co tu jeszcze robisz jak Ci się nie widzi?
Adam


Daje Ci dobre rady bo widać że sobie nie radzisz ;)
 
 
Jacol 

Imię: Jacek
Wiek: 46
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-06-03, 23:35   

Obserwuję to forum kilka lat, lecz się nie udzielam, bo po co mi informacje, że to czy tamto złe a ryby to takie czy na owakie... Zaczerpnąłem dużo wiedzy, którą uzupełniam swoją, trzymając od dziewięciu lat paletki. Postanowiłem wstawić ogłoszenie o chęci sprzedaży akwa u filtra. Oczywiście zostało usunięte a Ja dostałem jakies dziwne ostrzeżenia... Złamałem regulamin, bo nie nabiłem wcześniej odpowiedniej ilości postów. Czy tu o to chodzi, żeby były aż tak restrykcyjne zasady? Komu i dlaczego to ogłoszenie przeszkadzało? Może komuś to akwa akurat by się przydało..... No cóż. Proszę o więcej luzu, bo coraz mniej osób będzie się udzielać, tym samym rozwijając forum, które wiele wnosi w codzienne życie dyskomaniaka. Proszę zerknąć na datę pierwszego mojego zalogowania. Panie Adamie, zapewne jest pan fachowcem, ale są też inni, którzy coś tam wiedzą i mogą podpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie
 
 
K@@MIL 


Imię: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2015-06-04, 01:08   

Ja sie wstawiam, was troche pojebało bo zrobił sobie Adam forum i to jego forum i może robić kurwa co chce, ma zajebiste ryby zna się na nich a czy wy go lubicie czy nie to on raczej ma to w dupie, ja bym miał więc jak komuś nie pasuje to Papapa i tyle nikt tu nie musi być na siłę i raczej każdy się z tym zgadza, nikt tutaj nie musi opowiadać o swoim życiu ani do nikogo się przywiązywać, mamy tutaj rozmawiać o rybach i to tylko Dyskowcach i tyle, docencie że ktoś chce się wiedzą podzielić i że dzwonicie do niego o każdej porze dnia i nocy i wam pomoże żeby te wasze kurwa ryby z malezji czy innych importów nie pozdychały. Pozdro
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-06-04, 06:59   

Kamil, sam sobie strzelasz w stopę, czy nie można już pisać bez przekleństw? Weź popraw swój post i podejdź do wszystkiego ze spokojem ;-)
 
 
janek1 

Imię: janek
Wiek: 48
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 13
Skąd: nowy sacz
Wysłany: 2015-06-04, 11:21   

Kamil ma racje i tyle. Tylko bez przeklenst powinien pisac .zasady sa to trzeba sie stosowac i juz
_________________
janek
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-04, 12:17   

Jacol napisał/a:
Obserwuję to forum kilka lat, lecz się nie udzielam, bo po co mi informacje, że to czy tamto złe a ryby to takie czy na owakie... Zaczerpnąłem dużo wiedzy, którą uzupełniam swoją, trzymając od dziewięciu lat paletki. Postanowiłem wstawić ogłoszenie o chęci sprzedaży akwa u filtra. Oczywiście zostało usunięte a Ja dostałem jakies dziwne ostrzeżenia... Złamałem regulamin, bo nie nabiłem wcześniej odpowiedniej ilości postów. Czy tu o to chodzi, żeby były aż tak restrykcyjne zasady? Komu i dlaczego to ogłoszenie przeszkadzało? Może komuś to akwa akurat by się przydało..... No cóż. Proszę o więcej luzu, bo coraz mniej osób będzie się udzielać, tym samym rozwijając forum, które wiele wnosi w codzienne życie dyskomaniaka. Proszę zerknąć na datę pierwszego mojego zalogowania. Panie Adamie, zapewne jest pan fachowcem, ale są też inni, którzy coś tam wiedzą i mogą podpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie

jesteś zalogowany ileś lat i w ciągu tego okresu nie potrafiłeś nic napisać a do tego WZORCA ogłoszenia nie potrafisz doczytać i to mimo iż Ci go podesłałem na tacy. Ja luz mam i oczy przymykam ne ta 10 postów ale jak się wali raz za razem i to na wydrę to .. polecam inne fora, gdzie łby spadają na wieczność włącznie z BANAMI za sam dział GIEŁDA. Ponieważ dziś święto ważne to masz za sienie fermentu trzecie ważne na miesiąc (pozostałe też) PROSZĘ TYLKO PRZYPOMNIEĆ.

Co do Kamila to też miesiąc i za co w uzasadnieniu.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-07, 08:30   

jak widać głosy oddane i sprawa oczywista. Ankieta powstała, gdy nie pamiętałem tego co chcieliście na wstępie powstania FORUM w pierwszych dniach jego istnienia. No ale jak powstała to trza było ją do końca doprowadzić mimo głosów, że jestem feee i nie tak sformułowana no ale każdy ma swój rozum i każdy ma swe zdanie. No ale jak się cofnąć pamięcią

2012-11-20, 17:06 wtedy powstał wątek jaki napisałem:

http://discusforum.adamn....der=asc&start=0

a zwłaszcza posty mówiące o:
krawiecm napisał/a:
Ja oczekuje spokoju ;-)



Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.



Ryszard napisał/a:
Z ta Dyktatura to lekko przesadziles , ale na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu . Inaczej zapedzimy sie w kozi rog tak jak na Discusforum , a tego na pewno bysmy nie chcieli . Atmosfera stala sie juz tam taka ciezka , ze az sie nie chce wchodzic .




i na koniec proszę doczytać co napisałem w tym wątku 2,5 roku temu:


dlatego też dziękuję wszystkim za swe głosy pozytywu i negatywu. Niestety zważając na to co chcieliście WY i ja przed laty więcej takich ankiet nie będzie a jak ma funkcjonować
DiscusForum.adamn.pl
to chyba jest:
- proste
- łatwe
- przyjemne
- i najważniejsze, że czytelne dla każdego.

Każdy ma czyste konto i każdy pracuje i odpowiada za siebie.
Jak będzie czytać wstęp kilka razy.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-06-08, 04:03   

Ja nie rozumiem z czego Ty jesteś zadowolony.
Ty edukator, który podobno uczył na uczelni masz negatywnych głosów 33% uważasz że to bardzo dobry wynik dla Ciebie? :lol:

adamn napisał/a:
DiscusForum.adamn.pl
to chyba jest:
- proste
- łatwe
- przyjemne
- i najważniejsze, że czytelne dla każdego.

Przyjemne? :lol: możesz to jakoś uzasadnić (tylko po proszę po polsku)
i najważniejsze, że czytelne dla każdego ? Mua? :lol: A z tłumaczeniem na polski?

adamn napisał/a:
No ale jak powstała to trza było ją do końca doprowadzić mimo głosów, że jestem feee

Takie głosy były od dawna jak nie odpoczątku powstania tego forum (nowi jak na razie zauważają tylko Twoje wybielanie się więc tego nie zrozumieją), dlaczego więc nie sformułowałeś inaczej pytań?
Uważam że regulamin jest ważny i nad nim czuwa odpowiedzialna osoba z głową na karku i nie ma zachwiań emocjonalnych choćby z powodu przekwitania czy już zgorzkniałej starości.
Dlaczego dla przyładu że jesteś "fee" nie zadałeś takich pytań:
1. Czy ja Adamn jestem odpowiednią osobą aby nadal czuwać nad przestrzeganiem regulaminu i zasad tu obowiązujących.
2.Czy powinien mnie ktoś zastąpić, bo się do tego nie nadaję.
3.czy dopuszczasz łamanie REGULAMINU i ZASAD

Zapewniam Cię, że w takim wypadku conajmniej 95% głosów zostało by oddanych na punkt 2.
Ale Ty wiedziałes jak sformułować pytanie aby było po Twojemu. Brawao...

Słowa Ryszarda do święta prawda, pod warunkiem że ktoś taki jak Ty nie interpretuje ją po Swojemu.
Zaraz pewnie będziesz probował mi udowadniać że białe jest czarne...
Zrozum Adam nie nadajesz się na administratora, do tego trzeba mieć chociaż namiastkę predyspozycji i samemu przestrzegać ten regulamin.
Ty dojrze go sam wymyśliłeś to jeszcze go łamiesz i jawnie okłamujesz innych (co do Twoich kłamst więcej w moim wątku w galerii).
"Edukator" (specjalnie użyłem cudzysłów mam nadzieję że domyślasz się co on oznacza) po zbóju...
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-08, 20:29   

Mapet napisał/a:

masz negatywnych głosów 33% uważasz że to bardzo dobry wynik dla Ciebie?
...

1. Czy ja Adamn jestem odpowiednią osobą aby nadal czuwać nad przestrzeganiem regulaminu i zasad tu obowiązujących.
2.Czy powinien mnie ktoś zastąpić, bo się do tego nie nadaję.
3.czy dopuszczasz łamanie REGULAMINU i ZASAD
...

Co do % to wynik lepszy niż ostatnie wybory i kto glosował to wiem i nie ma co rozpaczać.
Za cenne rady bardzo dziękuję ale .. to chyba moje FORUM ja je założyłem i już kiedyś była RADA FORUM i moderator wybrany przez WAS i też nie dało torady.
Ba nawet kilka razy chciałem FORUM odstąpić za gratis ale nie było przedstawionych FAKTÓW co to niby ja gdzieś coś złamałem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12