DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zoobotanika 2014 - udział DiscusForum.adamn.pl
Autor Wiadomość
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 10:51   

Pora na wodę słodką, kiepski ze mnie fotograf, więc musicie wybaczyć mi jakość zdjęć. Fajnie prezentowała się większość stoisk, mi podobała się też większość zbiorników. Poza zbiornikami Naszego Forum, ciekawie prezentował się zbiornik Miedziaków z okoniami i węgorzem, niestety zdjęcie nie nadaje się do wstawienia, ze względu na odbijające się światło. Moją uwagę przyciągnęło również stoisko Aqua Jury. Pierwszy raz byłem na tego typu imprezie, więc tak naprawdę wszystko było dla mnie ciekawe. Atmosfera była super, można było liczyć na pomoc ze strony każdego Forum. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów akwarystyki, którzy stworzyli te piękne zbiorniki.
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-05, 15:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 10:54   

cd
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-05, 16:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 11:10   

I zaczęło się to co najważniejsze, (poza dwoma pierwszymi), zbiorniki Naszego Forum z rybami od Adama i Leo Gienia. Zdjęcia nie oddają ich rzeczywistego wyglądu, po prostu trzeba było tam być. Wszystkie trzy zbiorniki miały, tło znanej już marki Gienierator, podświetlone ledami równie znanej marki Andrew72. Dodatkowo zbiornik nr 9 miał innowacyjne tło wykonane na słynnym klepisku, które kryło jeszcze jedną niespodziankę wizualną, klejone przez Adam akwarium z Neonami czerwonymi i .... tu zapomniałem nazwy :oops: . Wszystko dawało niesamowitą głębie, podkreśloną przez czerwone ledy Andrzeja.
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-05, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 11:13   

cd
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 11:23   

I dobrnąłem do końca uff. Na koniec dziecinnie proste zakładanie hodowli dżdżownicy kalifornijskiej. Podziękowanie, dla ekipy Miedziaków, za wkrętarkę i frekwencje, dziękuję wszystkim cierpliwym słuchaczom przybyłym na pokaz.
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-05, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 11:24   

cd
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-10-05, 12:37   

Fajna fotorelacja, tylko mam jedno "ale" gdybyś mógł podpisać fotki to byłoby idealnie ;-)
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 14:51   

Wiem Tomku, ale byłem jak widać z dziećmi i trochę zamieszania było i nie wszystko udało się zapamiętać o notatkach nie wspomnę podpisze to co pamiętam nazwą forum czy też wystawcy, ma nadzieję, że nie pomieszam.
 
 
czarny30 


Imię: Marcin
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2014-10-05, 16:50   

byłem zobaczyłem wróciłem ale sama botanika z rok na rok coraz gorsza ta też dupy nie urywa nie było ani jednego konkretnego akwarium które by przykuwało uwagę widzów
 
 
pigeon 81 


Imię: Maciej
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 124
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2014-10-05, 18:57   

No mi akurat dupe urwało , ale muszę chwilę znaleźć by to opisać ;)
_________________
 
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 19:30   

Dupy nie urywa bo słaba organizacja , czy nie ma na czym oka zawiesić :?:

niestety wszystkim się nie dogodzi , stworzenie ciekawej aranżacji zbiornika powstaje miesiącami a nie w jeden dzień .
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-05, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nadzieja1985 
nadzieja1985

Imię: Robert
Wiek: 57
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2014-10-05, 19:39   

byłem z synem w sobotę i stwierdziliśmy że
sama zoo-botanika z rok na rok co raz słabsza.
Jesli chodzi o stoisko forum to super .Widzieliśmy że najwięcej czasu ludzie poświęcali dla pływającej rodzinki
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 20:16   

Co to znaczy coraz słabsza :?:

Nie ma gratisów ,poczęstunku darmowego , prelekcji , czy co , mógłby w końcu ktoś napisać Dla czego ?
 
 
UserTech
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 20:17   

Targi jak targi nie ma zbyt wiele do oglądania, zarówno tak jest w Wrocławiu jak i również jeszcze gorzej w Poznaniu. Moje oko przykuły dwa zbiorniki jeden to z okoniami i węgorzami a drugi to aranżacja adamowego z młodymi gdzie zostały złączone dwa zbiorniki co w całości dawało zajebisty efekt i niesłychana głębię.

Ale nie po to jeżdżę na targi. Tam pojawiam się od lat tylko i wyłącznie dla spotkania się z przyjaciółmi. Same targi to tylko wstępna motywacja wyjazdu.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-10-05, 20:32   

darek-J napisał/a:
mógłby w końcu ktoś napisać Dla czego ?
Myślę że już opatrzyło się nam. Z reguły jest tak, że jak jedziemy pierwszy raz to wszystko się nam podoba (no powiedzmy że prawie wszystko) z każdym kolejnym razem oczekujemy czegoś więcej, czegoś żeby zrobić wielkie :shock:
Spójrzmy na to z innej strony, organizatorzy i wystawcy z roku na rok starają się pokazać coś więcej. Może powinniśmy zwrócić także uwagę na to??
Tak z innej beczki, Ci którzy byli z dziećmi, czy dzieci były zadowolone?? Chyba to też się liczy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15