DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: adamn
2014-06-12, 12:39
240 litrów szczawia z pierwszymi dyskowcami - od A do Z
Autor Wiadomość
Jula :3 


Imię: Julka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 22
Dołączyła: 13 Mar 2014
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-13, 19:35   

adamn napisał/a:
Dyski to ryby jak ryby są dla każdego co zostało na tym FORUM udowodnione ale .. trzeba mieć pasję i chęci ale jak widać ma się tylko słomiany zapał.
Adam


Mam gust taki, nie inny. Bojowniki wygrywają z dyskowcami. Może kiedyś sprawię im porządne akwarium.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-14, 10:16   

Mapet napisał/a:
Lubisz Adam tak ludzi oceniać po kilku słowach?
...

To jest FORUM i nie mam zamiaru nikogo znać a zwłaszcza Julki bo już mi jeden zarzucił niecnotę. Ja opieram się na FAKTACH i tym co pisze Julka w pierwszym swym poście pod auspicjami Alicji i ostatnio. A swe oceny mego stanu i kraju ojczystego zostaw dla siebie bo widać , że tęsknisz za nim przeogromnie. Ty już kolejny już raz masz jakieś ale w mą stronę ale ..... trza wyciągać wnioski :!:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2014-06-14, 16:29   

adamn napisał/a:
A swe oceny mego stanu i kraju ojczystego zostaw dla siebie

Może Adamie jestem za granicą, może nie mam codziennie styku z naszym ojczystym językiem, ale chyba znak zapytania na końcu zdania nie oznacza zdania stwierdzającego (zresztą tak jest nie tylko w naszym języku), więc jak byś nie zauważył nikogo nie oceniłem tylko zadałem pytanie...

adamn napisał/a:
bo widać , że tęsknisz za nim przeogromnie.

Czy tęsknie czy nie to już Cię powinno gówno obchodzić bo to chyba moja prywatna sprawa i znów mnie oceniasz nie znając mnie ani nic o mnie nie wiedząc.

adamn napisał/a:
Ty już kolejny już raz masz jakieś ale w mą stronę ale ..... trza wyciągać wnioski

To nie ja tylko Ty w stosunku do innych i może nie trza a raczej trzeba umieć wyciągać wnioski.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-06-14, 17:03   

Panowie i po co te przkomarzania.Pozwolisz Tomku że tu poprę Adama bo mając faktycznie słomiany zapal to z dyskami lepiej przygody nie zaczynać bo nic dobrego by z tego nie wyszło.Z tymi rybami to jest tak albo się chce je trzymać ze wszystkimi konsekwencjami tego albo nie, innej alternatywy nie ma i przed rozpoczęciem przygody z nimi warto poznać chociaż podstawy o nich bo później może być za późno.Pozdrawiam.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-16, 10:37   

Mapet napisał/a:

Czy tęsknie czy nie to już Cię powinno gówno obchodzić bo to chyba moja prywatna sprawa i znów mnie oceniasz nie znając mnie ani nic o mnie nie wiedząc.

Za złamanie regulaminu tego FORUM tyczące
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.


dostajesz OSTRZEĹťENIE o wartości 3

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10