DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje pepy
Autor Wiadomość
czarny30 


Imię: Marcin
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2014-12-13, 12:34   

ale ty karmisz czymś innym czy tylko samymi dźdźownicami bo żeby coś innego jady to jeszcze nikt nie widział
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-13, 14:07   

czarny30 napisał/a:
ale ty karmisz czymś innym czy tylko samymi dźdźownicami bo żeby coś innego jady to jeszcze nikt nie widział

:-/

Ja dźdźownicami jeszcze nigdy nie karmiłem ;-) Czy jedzą coś innego, tak inaczej zdechły by z głodu, zresztą filmy są wstawione na stronie 11 od 40 sekundy masz inną karmę ;-) Domyślam się do czego pijesz, cóż mogę zrobić jedynie przeprosić, że Was zmuszam do oglądania moich filmów z karmienia dżdżownicami i hodowli robaków
Ostatnio zmieniony przez 2014-12-13, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-15, 17:35   

Ĺťeby nie było, że tylko dżdżownice podaję dziś mix w roli głównej ;-)

[youtube]http://youtube.com/watch?v=_tfoVc92o0I[/youtube]
 
 
DarekZ 


Imię: Darek
Wiek: 48
Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: 2014-12-15, 20:12   

Czym utuczyłeś tak tą kosiarkę? :-)
_________________
DarekZ
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-15, 20:59   

Miałem większe i grubsze ;-)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-12-16, 22:38   

alegumis napisał/a:
Miałem większe i grubsze ;-)
Chwali pięta :-P ;-)
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-17, 04:20   

alegumis napisał/a:
Miałem większe i grubsze ;-)


o gustach się nie dyskutuje :mrgreen: ja wolę szczupłe :lol:
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-17, 08:11   

alegumis napisał/a:
czarny30 napisał/a:
ale ty karmisz czymś innym czy tylko samymi dźdźownicami bo żeby coś innego jady to jeszcze nikt nie widział

:-/

Ja dźdźownicami jeszcze nigdy nie karmiłem ;-) Czy jedzą coś innego, tak inaczej zdechły by z głodu, zresztą filmy są wstawione na stronie 11 od 40 sekundy masz inną karmę ;-) Domyślam się do czego pijesz, cóż mogę zrobić jedynie przeprosić, że Was zmuszam do oglądania moich filmów z karmienia dżdżownicami i hodowli robaków


No nie obrażaj się tak, ryby masz ładne to znaczy ze dobrze dbasz o nie.A to że wklejasz filmiki z własnych dokonań to nic tylko się cieszyć ..człowiek podobno cale życie się uczy i zawsze coś z takich doświadczeń innych dla siebie przygarnie.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Dino25 2014-12-17, 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-17, 10:14   

Marek ja tam się nie obrażam, szkoda życia i zdrowia ;-) a o ryby staram się dbać jak najlepiej potrafię jak większość z nas. Cieszę się jak ktoś powie, że mam fajne ryby, ale też się tym nie chełpię i staram się iść do przodu. Najważniejsze, że są i odpukać jedzą itd. reszta ma drugorzędne znaczenie. Co do dżdżownic to spodobała mi się ta forma życia i staram się dowiedzieć o niej jak najwięcej, każdy ma jakiegoś bzika a że kilka osób się również zainteresowało to wymieniamy się doświadczeniami co uważam za najlepszą formę rozwoju i nie robie tego w celach zarobkowych jak może komuś się wydaje. Ci co ode mnie brali wiedzą, że wysyłam nawet jeśli jeszcze nie mam kasy. Gdyby chociaż połowa z nas akwarystów odłożyła na bok uprzedzenia to pchnęlibyśmy to hobby mocno do przodu.
Ostatnio zmieniony przez 2014-12-17, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 21:24   

Witam

Wątek można zamknąć bo już nie będzie się rozwijać, ryby jeszcze żyją mimo braku mikroskopu, widocznie zdolny ze mnie szaman :mrgreen: . Fajnie było Was Wszystkich poznać. Mam nadzieję, że chociaż jeden mój post się komukolwiek z Was przydał. Trzymajcie się powodzenia w hodowli dysków. Szkoda, że zamiast wspólnie tworzyć i iść do przodu przez wygórowane ambicje się cofamy. Trzymam kciuki, że się to zmieni naprawdę szczerze. Jeszcze raz powodzenia.
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 21:47   

Bartek nie wiem co powiedzieć , czytam i mnie zatkało :-/
 
 
jol.anta 


Imię: Jola
Wiek: 66
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 237
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-01-20, 21:59   

Nie wiem co jest powodem Twojej decyzji, ale jestem zdecydowanie na NIE !!! Nie wyobrażam sobie , żeby Ciebie Bartku miało na tym forum zabraknąć :roll:
_________________
Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-01-20, 23:20   

jol.anta napisał/a:
Nie wyobrażam sobie , żeby Ciebie Bartku miało na tym forum zabraknąć :roll:
Jestem tego samego zdania.
Bartku, rozmawialiśmy na ten temat także rozumiem Twoją decyzję...
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-21, 14:37   

mimo, że lekarz mi zabronił się denerwować to na siłę chcecie mnie wnerwić no ale cóż? To tylko FORUM dziś jest a jutro go może nie być.

alegumis napisał/a:
Witam

Wątek można zamknąć bo już nie będzie się rozwijać, ryby jeszcze żyją mimo braku mikroskopu, widocznie zdolny ze mnie szaman :mrgreen: . Fajnie było Was Wszystkich poznać. Mam nadzieję, że chociaż jeden mój post się komukolwiek z Was przydał. Trzymajcie się powodzenia w hodowli dysków. Szkoda, że zamiast wspólnie tworzyć i iść do przodu przez wygórowane ambicje się cofamy. Trzymam kciuki, że się to zmieni naprawdę szczerze. Jeszcze raz powodzenia.

Daruj sobie kolejne sarkazmy na tym FORUM.
Zamykać nic nie będę bo nigdy tego nie robiłem a wystarczy tylko przestać pisać. Co do zdjęcia w konkursie co chcesz wymienić na nowe to jak masz lepsze podeślij bo to jakieś takie mdłe.
Ryby Ci żyją bo masz dobry materiał (chyba ode mnie masz ryby czyż nie? To co to za sztuka, że żyją) i chyba ja Ci w przeszłości wcześniejsze leczyłem na odległość o czym chyba zapomniałeś. Co do szamana to zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy co to mu wiaderko z piaskiem wywalili a podobno wspólnie chcesz coś tworzyć jak ja. No ale o szamanie odpowiedziałem w stosownym wątku

http://discusforum.adamn....p?p=40716#40716

jak zrozumiesz zrobisz jak uważasz.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-21, 15:22   

Adam szanuję Twoją wiedzę i Ciebie jak i Wszystkich forumowiczów. Ĺťyczę i zawsze życzyłem temu forum jak najlepiej, bo forum to ludzie a nikomu nie wolno źle życzyć. Wsumie masz rację z tym szamanem w tym wątku mogłem sobie darować mój błąd. Co do leczenia przez Ciebie moich ryby to nigdy nie miało to miejsca ja wyznaje zasadę moje ryby moja decyzja jak je prowadzić, co nie znaczy, że nie korzystałem z wiedzy tu zdobytej, może o to chodzi, jednak nigdy nie poprosiłem Cię o pomoc w leczeniu. Tak mam ryby od Ciebie, ale nie tylko. Nie powiem nie było większych problemów. Jednak mimo to uważam, że to sztuka szczególnie, że niektórzy potracili również i ryby od Ciebie mam nadzieję, że mnie to nie spotka. Pisząc, że nie sztuką jest utrzymać ryby od Ciebie ujmujesz tym co te ryby mają. Co do mdłego zdjęcia to mogłeś sobie darować. Tyle nie ma co się denerwować trzeba iść do przodu czego życzę. Ja muszę sobie zrobić urlop od forum i kwestia szamana to pikuś w kwestii mej decyzji. Powodzenia

I proszę Cię Adam nie roztrząsajmy już tego.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-21, 15:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13