DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-01, 20:32   

Zgodnie z wczorajszą obietnicą i dniem dziecka dzisiaj nic się z dostępem do FORUM nie zmienia.
Na prośbę i zgodnie z REGULAMINEM
alegumis
jego konto zostanie usunięte.
Za współpracę mu serdecznie dziękuję.
Co do tego co na FORUM to zamiast siedzieć cicho to co chwila ktoś zacny się w wątki czy czat wkręca i daje po bandzie. Jak dwoje ma z sobą problem to nie wkręcać się na trzeciego. Mój błąd FAKT to to, że mam nadzieję by każdego zadowolić ale jak widać w nacie to se ne da.
Najbardziej wnerwiające jest to, że sprawa oczywista urasta to sprawy końca świata.
Tak z perspektywy czasu to się zastanawiam po kiego mi to było zakładać to FORUM. By się użerać z prozaicznych spraw? Może w jego miejsce sobie internetowa książkę naskrobię :-/
Kto chce wejdzie skorzysta z doświadczenia mego i nie napisze NIC. To jest to.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-02, 20:47   

Na prośbę i zgodnie z REGULAMINEM
darek-J
jego konto zostało usunięte.

Od dziś skończyło się tłumaczenie wszelakie co do postępowania niewłaściwego i skakanie sobie do oczu. Skończyło się pisanie o mnie i jaki to ja fee. Jak piszę już chyba z 10 lat to do tej pory nikt mając szansę się wykazania nie wskazał postu czy wątku gdzie ja kogoś obraziłem czy pisałem nieprawdę. Macie pisać o dyskach i pasjach. Pisanie KAĹťDE o mnie czy też rady porady (i to jeszcze kto mi radzi) co i jak mam zrobić zostawcie sobie. Regulamin i Zasady to tylko macie przestrzegać. Każdy kto tego nie będzie przestrzegał zostanie zbanowany na miesiąc by sprawę przetrawił. Po to by w ciepłej głowie jak bym dawał jak teraz jedno ostrzeżenie nie zapędzał się za bardzo i nie zbierał kolejnych jak poprzednicy. Po odwieszeniu jak dalej będzie się pogrążał dostanie bezterminowego. A czy FORUM ostanie czy nie to niestety na to wpływu nie macie.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-04, 13:12   

Na prośbę i zgodnie z REGULAMINEM
Pawel M
jego konto zostało usunięte.
__________________________
i teraz tak ponieważ dziś święto to mając trochę czasu cofnąłem się do wątku z pierwszych dni istnienia tego FORUM
2012-11-20, 17:06 wtedy powstał wątek jaki napisałem:

http://discusforum.adamn....der=asc&start=0

a zwłaszcza posty mówiące o:
krawiecm napisał/a:
Ja oczekuje spokoju ;-)

pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, ze nie potrafiłem doprowadzić do spokoju by tu panował

Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.


pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, że nie potrafiłem dyktatury wprowadzić a prowadziłem zbędne dywagacje i udowodnianie oparte na FAKTACH by druga strona załapała, gdzie popełnia błąd i osobiście też AUTOROWI postu za przypomnienie co ja tu mam robić. Biorąc to pod uwagę zdejmuję mu ostrzeżenia. Piotrek to się już nie powtórzy a ja stanę na wysokości zadania i pełnionej funkcji

Ryszard napisał/a:
Z ta Dyktatura to lekko przesadziles , ale na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu . Inaczej zapedzimy sie w kozi rog tak jak na Discusforum , a tego na pewno bysmy nie chcieli . Atmosfera stala sie juz tam taka ciezka , ze az sie nie chce wchodzic .


pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, że nie potrafiłem reagować natychmiast na wszelakie łamanie REGULAMINU jak pisał Rysiek i się sam zapędziłem w kosi róg, że nikt tu nie chce wchodzić i atmosfera stała się zbyt ciężka nawet dla mnie. Szkoda, że Ryśka już tu nie ma bo może byśmy razem coś podjęli z pożytkiem dla FORUM


i na koniec proszę doczytać co napisałem w tym wątku 2,5 roku temu:


gdzie ja byłem przez ten czas, że tego nie pamiętałem? Czemu nikt mi nie przedstawił FAKTÓW co kiedyś pisałem i co inni pisali i jak ma być na FORUM.


I teraz tak: z uwagi na święta to jutro całe FORUM zostanie otwarte dla każdego. Do tego czasu czytajcie ten wątek i nauczcie się go na pamięć. Ja postaram się WAS nie zawieźć w spełnianiu tego co ode mnie oczekujecie. Jutro na znak dobrej woli zostaną zdjęte wszystkie BANY a zostawię tylko 1 ostrzeżenie. Co zrobią odwieszeni to już ich prywatna sprawa. Jak nie czują się na siłach to wiadomo jak można sobie ulżyć. Wyjątek stanowi wiadoma jednostka co na tym FORUM nie ma miejsca. Mniemam, że więcej takich nie będzie. Od jutra nie będzie zamykania działów za wybrane jednostki. Każdy od dziś zarabia na siebie i za siebie odpowiada.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-05, 21:05   

Dziś wszyscy co mieli ostrzeżenia (zgodnie z tym co wcześniej pisałem) czy BANY mają czyste konto (nie zostawiłem im po jednym na nową drogę życia).
Teraz sprawa techniczna:
by się znów logować trzeba na swym komputerze dać:
- odśwież stronę
- wyczyścić ciasteczka
Od dziś FORUM będzie dostępne zgodnie z przewodnikiem po FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-06-08, 04:03   

adamn napisał/a:
pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, ze nie potrafiłem doprowadzić do spokoju by tu panował

W jaki sposób Ty chcesz doprowadzić do spokoju, jak Ty sam te zamieszania wywołujesz?

adamn napisał/a:
pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, że nie potrafiłem dyktatury wprowadzić a prowadziłem zbędne dywagacje i udowodnianie oparte na FAKTACH by druga strona załapała, gdzie popełnia błąd i osobiście też AUTOROWI postu za przypomnienie co ja tu mam robić. Biorąc to pod uwagę zdejmuję mu ostrzeżenia. Piotrek to się już nie powtórzy a ja stanę na wysokości zadania i pełnionej funkcji

Szkoda że Ty nie załapałeś gdzie cały czas popełniasz błąd, jesteś wprost niedukowalny.
Po raz kolejny powtarzam Ci, nikt tu z własnej woli nie opuścił to forum, zrobili to przy Twojej pomocy merytoryczniej (nie chodzi mi o naciśnięcie przycisku: "usuń urzytkownika").

adamn napisał/a:
pięknie powiedziane i ja jako ADMINISTRATOR PRZEPRASZAM wszystkich i tych zbanowanych też i tych co opuścili to FORUM z własnej woli, że nie potrafiłem reagować natychmiast na wszelakie łamanie REGULAMINU jak pisał Rysiek i się sam zapędziłem w kosi róg, że nikt tu nie chce wchodzić i atmosfera stała się zbyt ciężka nawet dla mnie. Szkoda, że Ryśka już tu nie ma bo może byśmy razem coś podjęli z pożytkiem dla FORUM

Ty chyba masz jakąś manię na punkcie tego że wszyscy odeszli z własnej woli, użyłeś to sformułowanie tu kilka razy i w konkursie, chcesz aby ludzie to tak zapamiętali? :lol: to taka słowna próba manipulacji faktami tak? :lol:
A nikt nie wchodzi, bo taka atmosfera powstała dzięki Tobie (zapewne dlatego i Ryszard się nie udziela), jak Ty nawet na czacie wywierałeś na ludziach presje że mają rozmawiać tylko o rybach. :lol:
Przejrzyj w końcu w lustro i niech te fakty do Ciebie dotrą!
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-08, 21:00   

Mapet napisał/a:

Szkoda że Ty nie załapałeś gdzie cały czas popełniasz błąd, jesteś wprost niedukowalny.
...
jak Ty nawet na czacie wywierałeś na ludziach presje że mają rozmawiać tylko o rybach. :lol:

W Twym poście Znów nic nie rozumiem bo słowa używasz jakieś nijakie i do tego nie piszesz o rybach a o mnie a co się z tym wiąże
złamałeś kilka punktów REGULAMINU a w szczególności:

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
2.
4.
5.
8.


§6. Utrzymanie porządku na forum.
1.
2.
3.

§7. Ostrzeżenia i ich konsekwencje.
1.
2.

§8. Pozostałe.
5.


za całość dostajesz .. tylko 3 ostrzeżenia.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Patryk 

Imię: Radek
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 85
Skąd: Polska Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-06-10, 13:09   

czytając ostatnio to forum odnoszę wrażenie że istnieje po to żeby Adam mógł dawać bany i ostrzeżenia przykre to bo mieliśmy rozmawiać swobodnie o rybach a teraz to strach coś napisać bo moźe regulamin się złamie...teraz to już tyle piany zostało nabite że watpie w przyszłość tego forum a Adam zamiast siedzieć cicho albo przeprosić dalej daje ostrzeżenia i pisze swoim mało zrozumiałym językiem szkoda bo jest albo już może było tutaj wiele fajnych ludzi z kim nie pogadam to albo go Adam zbanował albo zablokował ...rada na przyszłość jeśli zakładasz forum po to żeby promować swoje ryby do sprzedaży zrób lepiej profil na facebooku tam sprzedawaj ....forum jak sama nazwa mówi służy do dyskusji na różne tematy czasami są one takie że w oczy kują trzeba też takie tematy przyjmować na klate...Adam niszczyłeś wszystko to co wypracowałeś smutne to trochę chciałeś być panem i władcą a tak się nie da
Ostatnio zmieniony przez Patryk 2015-06-10, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-10, 14:46   

Patryk napisał/a:
Adam ..to forum jest twoje i możesz robić co chcesz ...

no i tego się trzymajmy. Dziękują wszystkim za słowa pokrzepiające co i jak mam robić. Proponuję każdemu z tych co są innej myśli niż Ty w cytacie założyć sobie własne FORUM i robić tam co się i jak się chce. Ja tak zrobiłem 2,5 roku temu i nie widzę przeciwwskazań bym coś miał zmieniać?
FAKT już zmieniłem bo nie będzie powrotu na FORUM z automatu - dla Ciebie też.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jarko 

Imię: Jarek
Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 78
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-06-10, 19:54   

Nie znudziły Wam się jeszcze te kłótnie???
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-10, 20:19   

Ale po co ten komentarz?
Co on wnosi do tematu tego wątku?
jest o rybach i pasjach?
Przez takie odzywki właśnie było to co było bo każdy swe dwa grosze chciał dołożyć w temacie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-06-13, 19:57   

Ale się fajnie zrobiło, tak cicho. Jak po katastrofie Tytanica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-14, 13:10   

Więcek napisał/a:
Ale się fajnie zrobiło, tak cicho. Jak po katastrofie Tytanica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Piotrek jak się ma w podpisie cytat
"Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"
uwłaczasz godności FORUMOWICZÓW Piotrek cytatem no i kto będzie chciał z Tobą prowadzić dysputy? Nikt i ja też no ale skoro jestem tu adminem i dbam o ład skład i kulturę i by wszędzie było to samo to ..

http://discusforum.adamn....ighlight=#43426

(kilka dni temu cytatu nie było a teraz jest)
uwzględniając link, gdzie Alberta nie było, ten ostatni i inne FORA, gdzie piszesz to ... za celowe naruszenie i prowokacje z Twej strony a zwłaszcza

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.


§4. Sygnatury i awatary.

2. Banery zamieszczane w podpisach i awatary użytkowników nie mogą zanadto rozpraszać użytkowników.


do czasu aż cytat Alberta nie pojawi się na FORACH, gdzie jesteś pod tym samym niciem masz 3 ostrzeżenia. Jak nic się nie zmieni dostaniesz dopełnienie do BANA.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
nemo29 

Imię: Lukasz
Wiek: 49
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: Szczecin/Norwegia
Wysłany: 2015-06-15, 09:28   

I tu sie mylisz Adamie , ten cytat u Piotra jest od co nalmniejn pol roku ( wiem bo chcialem go skopiowac , ale nie chcialem robic plagiatu ) .
Tak wiec po prostu sie czepiazz ludzi ktorzy cos wiecej maja odwage CI powiedziec ( po proztu ban i masz troche spokoju , przykladem byl Mapet ) .
Zreszta mnie tez banowales za ørzeslanie wiadomosci do Ciebie , bez zadnego ostrzezenia ( swoja droga uwazam to za chamstwo , gdyz inna osoba za cos takiego otrzymala tylko ostrzezenie i jedno iczko w ostrzezeniach ) .
I w zwiazku z tym ze nie mam wiecej ochoty i przyjemnosci przebywac na forum w towarzystwie TWojej osoby i ciaglego udowadniania Ci jak to robia inni ze nie jestem wielbladem , prosze Cie o usuniecie mojego konta z tego forum ( mysle ze taka drobnostka nie sprawi Ci wielkiego problemu i temat zalatwisz szybko , bez zbednych ceregieli i jakiegos smiesznego banowania )
_________________
pozdrawiam
Lukasz
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-15, 19:09   

nemo29 napisał/a:
I tu sie mylisz Adamie , ten cytat u Piotra jest od co nalmniejn pol roku ( wiem bo chcialem go skopiowac , ale nie chcialem robic plagiatu ) .

jeden taki kiedyś mawiał: wiem, że nic nie wiem. Tak jest w Twym przypadku. Proponuje wejść w profil Piotra i zobaczyć jego posty.
Jak ktoś ma w profilu podpis to on pojawia się w wątku, gdzie w danej chwili ten podpis był - patrzaj skrin.
Czyli FAŁSZEM ziejesz bo FAKTY mówią inaczej.A trza było przysłać wiadomość o usunięciu konta a nie liczyć na kolejne ułaskawienie.

jeszcze sprawa Piotra :
ponieważ był wczoraj na FORUM

Wczoraj 19:58 (Minut: 1)
i nie zmienił podpisu jak też na jego FORUM nie ma owego cytatu to jak napisałem pełna skala od dziś obowiązuje.


nemo29 napisał/a:
prosze Cie o usuniecie mojego konta z tego forum

a wystarczyło napisać wiadomość na priva jak jest zapis w REGULAMINIE
§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.

Tu jestem jako zwykłą zjadacz chleba. Jak się pisze do administracji (by był ślad po chęciach a nie me widzimisię) to wejść w profil i na dole z lewej są dwa okienka:

------------------------
Kontakt z adamn
Adres email: Wyślij email
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość
-----------------------

wystarczyło wybrać jedną opcję i drogą przez FORUM do mnie dociera (z określeniem kto pisze z jakiego konta) i po kłopocie jak to zrobili inni. Co i jak napisać jest w tym wątku. Pisanie na maila spoza FORUM to klepanie po próżnicy. Szybko łatwo i po bólu. W Twym przypadku pisanie na FORUM i to kolejne paszkwile i fałsze nadaje się na
(jako recydywista już występujesz)


za złamanie REGULAMINU a w szczególności:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.

§6. Utrzymanie porządku na forum.
3.

§8. Pozostałe.
7.


masz BANA śmiesznego na czas co najmniej pół roku.


Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-17, 19:37   

na prośbę i zgodnie z REGULAMINEM
.at
konto zostało usunięte.



Dla innych taka uwaga:
proszę sobie doczytać co stanowi prawo na temat danych osobowych. Czym owe dane i kiedy są a kiedy ich nie ma.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10