DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Takie tam ględzenie
Autor Wiadomość
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-05-17, 11:29   Takie tam ględzenie

Nie wiem czy mi wolno ale co tam
Do ludzi z forum czyli pasjonatów ryby zwanej DYSKOWCEM
o co mi chodzi krótko o Waszą aktywność
bo chyba nie po to tylko Adam utrzymuje to forum aby udzielać rad w czasie kryzysu związanego z chorobą /wtedy tak umiecie wstawić zdjęcia filmiki opisy/ale przecież są też inne działy myślę że nawet ciekawsze choćby taki jak NASZE Zbiorniki czy tak trudno pochwalić się swoim zbiornikiem swoimi pupilami ruszcie d... i do roboty będzie co podziwiać porównać pochwalić zganić i w razie potrzeby pomóc
a tak co cisza i marazm
aż Adam się znudzi i przestanie mu się podobać opowiadanie jakie to choroby gnębią naszych pupili i co i jak ich ratować i no nie chcę kończyć i co wtedy jak coś zacznie się dziać w baniaku
gdzie wtedy uderzymy po poradę
odpowiedz pozostawiam Wam
co jo godom co jo godom
ale mi się dostanie
_________________
Duduś
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-05-17, 12:32   

Jak kto ma pisać bzdury dla samego pisania to może i dobrze, że się wstrzymuje ;-) , ale co kto ma w akwarium to i ja bym chętnie zobaczył może człowiek by co nieco zmałpował albo dowiedział się coś nowego :mrgreen:
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-05-17, 20:10   

Dudek wyluzuj tu nic na siłę. Pewnie, że ja i inni by chętnie obaczyli ryby jakie co kto ma w swych zbiornikach. Mnie ciekawią moje u innych bo ja swoich do dorosłości nie trzymam i dopiero jak kto co wstawi raz na rok to mnie krew zalewa, że sobie takich nie zostawiłem. Ĺťe FORUMOWICZE mają piękne akwaria to wiem bo jak ryby biorą moje do nich to albo podeślą po czasie mms-a i mnie grzeje albo pokażą dotychczasowe dokonania z innymi rybami i te z mnie grzeje. A tych co obiecali wstawić jak kolejny dobierają nowe bo brali za mało swoje dokonania na FORUM tylu już było, że palców moich i wnuczek już zabrakło. I do tej pory mają czyste konto postów a są od początku czy też od lat kilku na FORUM. Z tych co brali to też nauczka dla innych. Bo jak kto co rok ryby nowe bierze i dopiero ostatnio się dowiedziałem, że mu świrują i łbami w szybę w nocy walą. Po kilku pytaniach mych EUREKA gość wali CO2 24 godziny na dobę. Co się dziwić, że w miarę wzrostu dzban się urywa i ryba schodzi z tego świata bo ma dość. Co do wejść i oglądalności FOREUM to co dnia jest tego jakieś 1600-2000 wejść co daje łącznie w miesiącu od 50 000 65 000 wejść na FORUM. Wchodzi każdy ten co jest zalogowany i te co nie jest bo się spina. Ci co są w odstawce też wchodzą no i Ci najtwardsi stara gwardia co by chciała wrócić ale się łamie. A, że sezon urlopowy i potwory w Loch Ness się zaczną pojawiać to sobie pofantazjuję na FORUM z dostępem. No a Ci co uważają, że już wszystko wiedzą przez okres urlopowy d.. takiej dadzą, że nawet nie będzie co składać jak co roku. Wtedy wrócą i larum lub głupa zaczną walić pod innym niciem. Ale co tam jak się bawić to się bawić.

Ale fakt AKWARIA SWOJE TO KAĹťDY CO SIĘ LOGUJE MOĹťE CO TRDZIEŃ AKTUALIZOWAĆ wtedy ja cosik nowego może się dowiem.

Albo też napiszę książkę i FORUM zamknę bo ja wiem a inni nie muszą. Stary jestem stetryczały i czasu mało na rady porady i inne tam takie. Coś za coś. Ja WAM Wy dla FORUM.
Na dniach wprowadzę zmiany z dostępem na FORUM

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-05-18, 10:11   

No tak to jest nawet teraz 34 odsłony tematu a tylko Ty i Marcin się wypowiedzieliście
jak to teraz mówią młodzi masakra
_________________
Duduś
 
 
Marcin12 


Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 276
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2017-05-23, 20:40   

Ze Mnie dopiero ciśnienie zeszło po stracie dysków ale co ta będziemy się bawić dalej ;-)
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-05-23, 21:21   

A i pewno trzymam kciuki Marcin nie ma się co załamywać ja zmieniłem dwie obsady leczyłem aż złapałem trochę wiedzy i praktyki i teraz mam to co mam
Marcin restart i do przodu nie od razu Kraków zbudowali tak jak nie od razu nasz Guru doszedł do tego co osiągnął na dzień obecny
więc co do roboty
_________________
Duduś
 
 
darek-j 


Imię: Darek
Wiek: 53
Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 356
Skąd: czechowice-dziedzice
Wysłany: 2017-05-24, 20:37   

Spoko Panowie , nie ma co się irytować , Ja już pokazałem ryby które od momentu zakupu u Adama są do dzisiaj no może 1 odeszła za tęczowy most do amazonki , do tego kilkanaście łobuzów po Adamowych rybach hasa razem z rodzicami , ale jakoś leń jestem i nie chce mi się nowych fotek wstawiać , niech inni się pochwalą to może w końcu najlepsza galeria zmieni forumowicza na młodszego ;-) ;-)
_________________
Pozdrawiam Darek
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-05-25, 10:41   

No i o to mi właśnie chodzi aby zmobilizować ludziska do działania bo czy nie fajnie jest jak ktoś inny zobaczy nasz zbiornik i to co w nim pływa może i nieraz skrytykuje ale i pochwali raz po raz coś tam doradzi i wtedy jak to mówią jest życie
_________________
Duduś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9