DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
swietysaint 

Imię: Maciej
Wiek: 38
Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź / Andrespol
Wysłany: 2016-10-28, 21:49   

Dzień dobry, witam, cześć, mam na imię Maciej, akwarystyką zajmuje się od dziecka (jakieś 24 lata będzie) w 2017 r. planuję rozpocząć moją ambitną przygodę z paletkami. Obecnie jestem na etapie studiowania teorii, nauki i czytania rad mądrzejszych ode mnie.
_________________
Pozdrawiam. Maciej
 
 
challenger 

Imię: Kasia
Wiek: 37
Dołączyła: 16 Gru 2016
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-12-16, 10:26   

Witam :)
Mam na imię Kasia.
Moja przygoda z akwarystyką zaczęła się kiedy byłam dzieckiem i z przerwami trwa do dziś. Dyski mam od około 7 lat. Wiadomo, raz wzloty raz upadki niestety. Z wykształcenia jestem zootechnikiem.

Pozdrawiam
 
 
Pawelwrl 

Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-12-21, 21:50   

Witam,
Mam na imię Paweł. Akwarystyka to moje hobby, które trwa najdłużej, bo od czasów podstawówki. Od zawsze interesowały mnie pielęgnice, w swoich akwariach miałem te z Ameryki Centralnej, Południowej, jak i słynnych jezior afrykańskich. Pierwszy raz paletki miałem w wieku 14 lat i te ryby pochodziły z odłowu. Z 4 brązów dobrała się para, którą udało mi się rozmnożyć. Teraz chcę ponownie, by te piękne ryby pojawiły się w moim zbiorniku.
 
 
wojteki87 


Imię: Wojciech
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 23
Skąd: Kańczuga(podkarpackie)
Wysłany: 2017-02-20, 21:30   

witam mam na imie wojtek mieszkam 30 km od Rzeszowa mam akwarium 375l z dyskami oraz sumiki akwarystyka zajmuje sie od dziecka i chetnie poznalbym kogos z moich okolic aby sie wymienic spostrzeżeniami poza akwarystyka lubie sport oraz motoryzacje
 
 
Szary 

Imię: Kamil
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Siedliiszcze
Wysłany: 2017-02-27, 13:35   

Cześć czołem!
Mam na imię Kamil, mieszkam w okolicach Lublina. Akwarystyką zajmuję się hobbystycznie. Posiadam dwa szkła: 300l i 54l. Forum przeglądam od dłuższego czasu. Paletki były od zawsze moim marzeniem, które w końcu udało mi się się spełnić. Mam nadzieję, że będą rosły zdrowo i osiągną pokaźne rozmiary.
Pozdrawiam.
 
 
mariusz 

Imię: Mariusz
Wiek: 50
Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Dębnica Kaszubska
Wysłany: 2017-03-13, 21:44   

Witam oficjalnie wszystkich na forum.

Mariusz z Dębnicy Kaszubskiej k. Słupska z zawodu żołnierz zawodowy w 7BOW. Związany z akwarystyką od dzieciństwa, aczkolwiek z długą przerwą. W akwarystyce przeszedłem prawie przez wszystkie gatunki ryb i zatrzymałem się na paletach. Posiadam obecnie 400l akwa wraz z 13 paletkami. Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez mariusz 2017-03-13, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiterKa 
Piter

Imię: Piotr
Wiek: 51
Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 86
Skąd: Serock
Wysłany: 2017-03-26, 17:08   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mieszkam w okolicach Serocka. Za tydzień przyjedzie moje 450 litrów więc będę zapewne potrzebował rad mądrzejszych ode mnie.
_________________
Piotrek
 
 
Seczis 
Seczis

Imię: Paweł
Wiek: 51
Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-28, 20:34   

Witam mam na imię Paweł od dziecka zajmuję sie akwarystyką. Aktualnie poraz kolejny porwałem się na hodowlę dyskowców i mam nadzieję że tym razem ,biorąc pod uwagę posiadaną wiedzę i pomoc ze strony forumowiczów z większym sukcesem.
 
 
oko 

Imię: Artur
Wiek: 50
Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-08-21, 23:06   

Czołem,
Mam na imię Artur, mam szkięłko 380L i 9 dorosłych dysków. Akwa sterylne brak innej żywej obsady..
Do tej pory czerpałem wiedzę od zaawansowanych kolegów oraz z forum. Teraz czas niestety na fachowe porady ..
 
 
milo 

Imię: Miłosz
Wiek: 35
Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Niemodlin
  Wysłany: 2017-09-11, 19:59   

Witam wszystkich miłośników dyskowców. Na imię mam Miłosz. Akwarystyka interesuje sie ponad 10 lat. Posiadam akwarium 700 l wraz z dyskowcami, aktualnie jestem na etapie wyleczenia paletek z przywr i ich rozmnożeniu. Marzy mi się praca przy tych pięknych rybkach :)
 
 
Krzych82 

Imię: Krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 11
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2017-10-08, 16:45   

Witam,
mam na imię Krzysztof, mieszkam w okolicach Sanoka.
Od kilku lat mam akwarium roślinne. Zalogowałem się aby uzyskać wiedze jak hodować paletki, gdyż od dłuższego czasu "chodzą za mną" te ryby.
Pozdrawiam
 
 
olekimichal 
olekimichal

Imię: olek
Wiek: 36
Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 4
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2018-02-19, 12:09   

Dzień dobry, mam na imię Olek wraz ze swoim młodszym bratem i tata planujemy założyć akwarium z poletkami. Mieszkamy w okolicach Warszawy, nigdy miałem odczynienia z tymi rybami będziemy zaczynali od początku. Cześć...
_________________
Olek, Michał i Dyskowce?
 
 
Skuwa 
Początkujący hodowca paletek

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Dublin/ Irlandia
Wysłany: 2018-11-30, 15:40   

Witam. Mam na imię Adrian, mieszam w Irlandii. Akwarystyką zajmuje się od roku (nowicjusz) poprzednio miałem roślinniaka. Miesiąc temu zrobiłem restart i stałem się szczęśliwym posiadaczem dysków. Akwarium 180L, filtracja 2x jbl e1501(jeden biolog zasypany ceramika z prefiltrem hw603, drugi mechanik) co2 z butli rozpuszczalne w reaktorze co2 zrobionym z filtra narurowego, oświetlenie 3x 36 aquael leddy slim (2x plant, 1 sunny) pod??o??e help plant i Amazonia. Obsada 6x dyski (Marlboro, red cover, turquoise) , 6x kiryski wenezuelskie, 2x stiphodon sp., 1x L134, 2x L183, 2x L333, 50x red sherry.
Zakupiłem mikroskop opticon Biolife Pro (czekam na dostawę)
Zakupiłem MLP (czekam na dostawę)
Metro mam w tabletkach 400mg.
Mixa zrobiłem z serc wołowych, szpinaku, vibovit, krewetki, marchewka,
Mam nadzieję, że z przyjemnością i w przyjemnych kwestiach będę udzielał się na forum (martwię się zarazą, że mnie jakaś dopadnie)


darmowa galeria allegro
 
 
ReksioGC 

Imię: Grzegorz
Wiek: 41
Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-07-06, 09:57   

Witam szanowne grono. Jestem Grzegorz. Paletki mam od pół roku trzymane w akwarium 450 litrów. Pozdrawiam.
 
 
decadent 

Imię: Robert
Wiek: 47
Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 7
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-08-31, 10:54   

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Robert lat 43. Akwarystyką zajmuję się gdzieś od 8 roku życia. Najpierw były akwaria typu mix gatunków, potem przez 11 lat malawi a od kilku miesięcy próbuję swoich sił z paletkami. Niestety jak na razie idzie mi jak woda pod górę-popełniłem trochę błędów, które niestety się mszczą. Mam zamiar szukać porad na tym forum. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10