DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmnażanie dyskowców sposobem adaman
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-25, 17:29   

czujna opieka starych nad ikrą

małe PB na swoim

erupcje zacne nad małymi się użalają pierwszy raz

małe RR na starych w wodzie jaką każdy widzi

w pogoni za małym

pierwsze karmienie micro i małe stożek obczajają

no to teraz woda dobra


no a na filmie wszystko co piękne w dyskowcach i pierwsze dokarmianie micro i małe zajadają się dając odpoczynek starym
F I L M
trzymanie dyskowców to przyjemność a nie ciągłe podmiany czy czyszczenia dna i filtra. Jak się czują stare i młode to chyba każdy widzi. polepszy im się jak na swoje pójdą za tydzień..
F I L M


U W A G A
jak karmicie swoje ryby (zwłaszca małe) to zapomnijcie o mixach z krewetkami czy rybą. Czemu jest opisane na FORUM już dawno.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-26, 19:55   

małe z wczoraj już podrośnięte. Takie by pewnie wielu chciało co ich tu nie ma bo się poobrażali za swoje zachowanie a wydaje im się, że mają wiedzę

F I L M
no a jak powyższe nie są w kolorze to te zapewne 99.9 % by przytuliło. No ale jak się nie jest fer to nie można liczyć na zmiłuj bo trza trzymać fason do końca
F I L M

uwaga
na koniec: proszę usilnie tam, gdzie mnie nie ma nie smarować i nawet nie myśleć o mnie bo mi zajady wylazły od wczoraj a jeść trzeba. Ci co mają wielkie ego powinni jeszcze mieć wielkie wiadomości w materii a nie kwilić i wtórować w towarzystwie adoracji. To, że mnie obszczekujecie od lat mi spływa bo co klasa to klasa no ale to trza by było wtedy w fece of face na tymże FORUM zaserwować. Wtedy całość by miała ubaw a delikwent by ogon podkulił pod siebie jak się patrzy i kwilił jak .. tu wybrać swe ulubione zwierzę.
Pozdrawiam malkontentów. Niezłe jest to,z ze Ci co mnie na oczy nie widzieli wiedzą o mnie więcej niż ma odbicie w lustrze :mrgreen:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-28, 16:58   

dziś chcę WAM zaprezentować ryby chore na wszystko ale za to w jakiej kondycji g...
ledwo się toczą i pływają i wszystko w sobie mają. Nawet nie chce mi się komentować co z kim i dlaczego. Niech każdy sobie dopowie co dane zdjęcie przedstawia. na jednym jest nowość dotychczas nie sprawdzana w tym wątku. Możecie strzelać które zdjęcie to przedstawia. No i bym zapomniał na jednym są też jeśli wyjdą i geny letalne nie zadziałają albinosy. Te geny są odpowiedzialne za padanie małych nawet gdy im nic z robali nie jest. A jakie geny ma dana ryby to chyba nie ma takiego mundrego by to określić na oko













Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-08-29, 10:12   

Wiem Adamn wkurzają cię ludziska no ale nie pisz mi że zamkniesz "TO" forum tylu ciekawych tematów porad rad i wskazówek nie znależć nigdzie
wiesz jak zapodałeś że piszesz a właściwie zaczynasz pisać książkę to pomyślałem że zaczną Ci się kłopoty ot konkurencja nie śpi no ale może się mylę
wiem tylko że we wrześniu rok jak kupiłem od Ciebie stadko 13 szt. tych schorowanych no i jak żyją i jak się mają bez kropli leku można zobaczyć w moim wątku
a w twoim wciąż ciekawie i wiele można zobaczyć podpatrzeć nauczyć
a reszta no cóż czy ja wiem może to zazdrość która powszechnie toczy ten naród
_________________
Duduś
 
 
darcook 

Imię: Darek
Wiek: 52
Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 11:25   

Duduś napisał/a:
... może to zazdrość która powszechnie toczy ten naród

To nie żadna zazdrość to... kasa/biznes.To są ciągłe próby oczerniania i w jakiś sposób pewnej detronizacji człowieka który prowadzi to forum.Nie oszukujmy się ale Adam w środowisku paleciarzy uchodził/uchodzi za jakiś autorytet w tym temacie i sporo nowych oraz doświadczonych pasjonatów dyskowców wali do niego po ryby.Jak zapewne się domyślasz jest to łakomy kawałek tortu który niektórzy chcieliby przejąć.Czytając to forum jak i konkurencyjne łatwo się domyśleć kto i gdzie pociąga za sznurki oraz które tematy są robione pod sprzedaż.Jak to mówił jeden z moich ulubionych trenerów "...kasa misiu..."
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-02, 15:02   

Wcześniej bez komentarza bo nie miałem siły ale znów trochę pożyję to sobie z nawiązką odbiję czego nie napisałem. Tu to co było dwa dni temu a nie wstawiłem.
Niżej para co chłam rodzi a małych nikt nie chce

jak z tego nie wylezą okazy godne oka mego to zamknę FORUM na amen a nie na kilka dni

takie u siebie to b y niejeden diler chciał mnożyć nie mówiąc o hodowcach

piękno i równość w każdym calu na grzbiecie

tu mucha nie siada bo za to kiedyś słono się płaciło i tak jest po części do dzisiaj

to postawiam w rękach opatrzności bo lepsze gatunki kolorystyczne mają to do siebie, że ich dużo nie ma i trza być cierpliwym w uzyskaniu czegoś co dech zapiera


No i wiadomość z ostatniej chwili: jest tarło mutanta (tu nie o wielkość chodzi a o koloryt) i jest zero zbielenia w 34 godziny.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-03, 17:41   

Dziś wstrzemięźliwość bo jakoś nikt nie pisze w wątku i na FORUM to tylko trochę zdjęć.
Może blooga z FORUM zrobię bo skoro nie ma zainteresowania to łatwiej mi 1 wątek prowadzić niż całe FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
ReevengeR 

Imię: kamil
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 95
Skąd: leszno
Wysłany: 2016-09-04, 11:58   

Miałem od Adama 2 pigeony i 2 "RR" pigeony jeden cos nie chetny do rosniecia ale za to waleczny . RR ? Jeden wyglada jak dzikus a drugi kolory lepsze od Malezji ;)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-05, 10:51   

dziś tylko na szybkiego bo wątek o hecklach dziś wstawiam stary.
By nie było, że popadały to dziś para co wczoraj mnie powiedziano, że brzydale ale mnie się tam podobają

tu esencja piękna z natury



no a na filmie kawałek małych i starych co równe jak jeden w jeden
F I L M
tu nie należy się zbytnio zbliżać do zbiornika bo oboje wstręt do każdego czują. NO chyba, zę to deska z sercem do karmienia
F I L M
tu kawałem filmu z erupcjami co 99,9% w EUROPIE by chciało mieć u siebie w zbiorniku
F I L M

a to tylko część tego co w trawie piszczy. NO ale skoro wiem, że mam zdrowe ryby to czemu nie pokombinować.
A i jeszcze mutant:
ikra w akwarium gdzie wypławek na wypławku i zamarłą w 3 dniu a larw było 3 sztuki. Bo ale kolejnym razem się udo bo larwy dość ciekawe. Ĺeb i dół ciała białawy a sodek ciemny.
Miłego oglądania mych dokonań.

A kolejnym razem jak ktoś będzie chciał podchody w mą stronę robić to wpierw niech do działu tego zawita i pokaże co potrafi i dokonał.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darek-j 


Imię: Darek
Wiek: 53
Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 356
Skąd: czechowice-dziedzice
Wysłany: 2016-09-05, 11:15   

co dajesz do żarcia tym małym z pierwszej fotki i filmu ( czerwone)
_________________
Pozdrawiam Darek
 
 
robertwawa 

Imię: robert
Wiek: 49
Dołączył: 07 Lut 2014
Posty: 112
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-09-05, 11:15   

Na erupcje to bym się skusił ale jeszcze zbiornik mam za mały :-/
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-05, 12:24   

standard mix i granulat TETRY i micro. Z tych ryb jak mniemam będą takie co zaprą dech w klacie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-05, 13:35   

A mnie tam też podobają się te czerwone brzydale i tyle
_________________
Duduś
 
 
Marcin12 


Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 276
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2016-09-05, 15:26   

Piękne ryby!!
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-06, 10:47   

Dziś trochę więcej różności bo czas nie goni. Pokażę jak prosto łatwo i przyjemnie można się bawić dyskami i tworzeniem.
Niżej macie parę co jak złożycie sobie wcześniejsze zdjęcia widać jak małe rosną

małe już przypominają miniatury dorosłych i idą w górę


czujna mamusia i tatuś


tu białe wody i erupcje z małymi. Jak widać podmian nie widziały bo po co a rosną i mają się świetnie

tu para z małymi spider erupcji w pełnej krasie i kolorze, Samiec tylko erupcja

tu małe tych co jak mniemam dadzą ryby urokliwe i wyjątkowe


No i filmy. Pierwszy to waleczna para red roze z małymi
F I L M

drugi to te co mają dać wyjątkowe ryby. A że tak będzie to polecam przyjżeć się tym małym jasnym co w przyszłości winny mnie i resztę zauroczyć
F I L M

trzeci to mętne wody a w nich stare z małymi co jak widać g.. sobie z tego w jakiej wodzie są robią
F I L M

czwarty piękno w każdym calu i wszystkie małe jasne. Znaczy będą pikne ryby
F I L M

piąty to erupcja samiec i spider erupcja samica w otoczeniu małych
F I L M

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9