DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
Piotrek W 

Imię: PIotrek W
Wiek: 46
Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Z Miasta Głogowa.
Wysłany: 2015-06-18, 14:37   

Jako że zostałem niesłusznie zbanowany chciałem przedstawić fakty a nie jak Adam domysły że nie było podstaw do tego. A więc.
Regulamin mówi że:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.

Gdzie ostatnimi czasty napisałem jakiś prowokujący post? Podpis nie jest postem. A to jest FAKT

§4. Sygnatury i awatary.
2. Banery zamieszczane w podpisach i awatary użytkowników nie mogą zanadto rozpraszać użytkowników. Gdzie Ty w moim podpisie widzisz baner? Widać że starawy się robisz bo tam nic takiego nie ma a to jest kolejny FAKT

Wcześniej pisałeś że nie zagladasz na inne fora ale widać zmieniłeś zdanie jak co niektórzy z nas, i tak:
adamn napisał/a:
do czasu aż cytat Alberta nie pojawi się na FORACH, gdzie jesteś pod tym samym niciem masz 3 ostrzeżenia. Jak nic się nie zmieni dostaniesz dopełnienie do BANA.

Nigdy nie robie czegoś wbrew sobie ale dla Ciebie zrobiłem wyjatek i zamieściłem podpis na forach w których uczestniczę. Ale zastanawiam się jak to niby miałes sprawdzić jak jesteś zbanowany. Tak samo tam jak i tu taka osoba nie może wejśc w profil uzytkownika. A to jest kolejny FAKT

I podpis zmieniłem ale jak się nie wie jak to sprawdzić to sie albo pyta albo cicho siedzi. Ale skoro nie wiesz to Ci wytłumaczę.
Zastosowałem opcję aby zmienić sygnaturę od kolejnych postów a nie w juz istniejących.
Screen w załączniku i to Jest kolejny FAKT


A jak widać od tygodnia nie napisalem żadnego postu to siłą rzeczy nie ma podpisu w poscie, to chyba logiczne?
Screen w załączniku. I to jest kolejny FAKT.


adamn napisał/a:
ponieważ był wczoraj na FORUM Wczoraj 19:58 (Minut: 1) i nie zmienił podpisu

A możesz wskazać kiedy o to prosiłeś (o zmianę) bo coś sie zaczynasz gubić. Pisales wyraźnie że

adamn napisał/a:
do czasu aż cytat Alberta nie pojawi się na FORACH, gdzie jesteś pod tym samym niciem

a nie że był i nie zmienił podpisu. Zdecyduj się w końcu bo marudzisz jak kobieta w ciąży. To że interpretujesz wszystko po swojemu to kolejny FAKT


adamn napisał/a:
Proponuje wejść w profil Piotra i zobaczyć jego posty.
Jak ktoś ma w profilu podpis to on pojawia się w wątku, gdzie w danej chwili ten podpis był - patrzaj skrin.
Czyli FAŁSZEM ziejesz bo FAKTY mówią inaczej.
Adam


Tak? Czyli że jeden z pierwszych postów napisany na tym forum a Ty go zaakceptowałeś nic nie mówiąc?
Wystarczy wejśc w profil i zobaczyć że każdy post jest tak podpisany.
(poza tymi przy których były juz ostrzeżenia)
I to tu fałszem zieje?


Takich faktów się nie da podważyć.

Tak na koniec chcę Ci powiedzieć że na jednym z for gdzie byłeś uprzejmy zamieszczać swoje artykuły a jesteś zbanowany istnieje punkt regulaminu który mówi:

§10. Ostrzeżenia i bany
Posty napisane przez osoby zbanowane przechodzą na własność forum i administracji która moze je dowolnie edytować/modyfikować i używać jako swoje

Tak że jak widać "z myśliwego stałes się zwierzyną i wpadłeś w pułapkę którą sam wymyśliłeś" i Twoje posty juz nie są tylko Twoje.

Jedyne za co możesz mnie zbanowac to §6 pkt 4 czyli multikonto.
Dorzucił bym jeszcze co nieco do tego wywodu ale juz mi sie nie chce.
Ĺťegnam.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek W 2015-06-18, 14:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-19, 11:36   

:shock: :shock: :shock:

więc tak:
FAŁSZEM
jest co piszesz odnośnie podpisu coś go miał i nie było reakcji, bo z tym już mieliśmy do czynienia kilka razy na tym FORUM.
Po interwencjach go usuwałeś a jak się jątrzyło na FORUM to wstawiałeś jak teraz. Poniżej jeden ze świeżych ponagleń scrin.

FAŁSZEM jest, że podpis był na forach innych bo daleko nie szukać wystarczy w Twe forum ( co z nim współpracujemy i mnie w stosownym wątku zapraszałeś) wejść i bez logowania można było sprawdzić czy masz podpis czy też nie w danej chwili. Ba nawet Ci skrina wkleiłem co każdy może sobie sprawdzić u Ciebie, że jest świntą prawdą a nie g.. prawdą. Ba nawet można sobie sprawdzić, że ja mam BANA :mrgreen: :mrgreen: jak od wieków u Ciebie słowa nie napisałem (pisałem tylko o rybach a nie jak TY tu o mnie w chyba 100 postach czkawki) no i to FORUM nie jest już na stronie w ramce.

Nasi Partnerzy



I teraz kolejne przykre konsekwencje: jako świadomy ojciec założyciel pokrewnego FORUM co było a już nie jest do współpracy za złamanie REGULAMINU tego FORUM

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.



§6. Utrzymanie porządku na forum.
3. Osoba znacząco działająca na szkodę forum, bądź wielokrotnie łamiąca regulamin będzie usuwana z forum z blokadą wejścia (tzw. ban).
4. Wszystkie nowe konta zakładane przez osobę usuniętą z forum za łamanie regulaminu będą usuwane.

§7. Ostrzeżenia i ich konsekwencje.
1. Za każde złamanie regulaminu użytkownik może otrzymać ostrzeżenie o wartości 1

wiesz co masz i to jest FAKT

na koniec rada jeśli TY to Piotrek W a nie ktoś inny: nie korzystaj z rad Alberta ale z siebie
Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

:mrgreen:skoro nie ma wzajemności to jutro forum ojca założyciela zniknie z odpowiedniego działu chyba, że się pojawi tam gdzie było a ja wrócę do łask ojca założyciela - FAKTY.

i jeszcze to co śmiech u mnie wywołuje
Piotrek W napisał/a:

Tak na koniec chcę Ci powiedzieć że na jednym z for gdzie byłeś uprzejmy zamieszczać swoje artykuły a jesteś zbanowany istnieje punkt regulaminu który mówi:

§10. Ostrzeżenia i bany
Posty napisane przez osoby zbanowane przechodzą na własność forum i administracji która moze je dowolnie edytować/modyfikować i używać jako swoje

Tak że jak widać "z myśliwego stałes się zwierzyną i wpadłeś w pułapkę którą sam wymyśliłeś" i Twoje posty juz nie są tylko Twoje.


no i tego się trzymajmy. Doczytaj prawa jednego fizyka odnośnie tego coś napisał :?:
No i jeszcze jedno wiesz co to plagiat?
Czyli rozumiem, że moje posty u Ciebie to już nie są moje aTtwoje

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-20, 09:08   

Cytat:
Na prośbę i zgodnie z REGULAMINEM
Pawel M
jego konto zostało usunięte.


Adam konto powinno być usunięte dwa tygodnie temu - TO JEST FAKT :mrgreen:
Napisałeś to co w cytacie - TO JEST DRUGI FAKT :mrgreen:
Nie usunąłeś go do tej pory - TO JEST TRZECI FAKT :mrgreen:

więc proszę po raz kolejny tu i PW które właśnie wysłałem

dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

pozdrawiam

Paweł M.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-21, 19:23   

Aż trzy FAKTY ;-)
faktem jest, że napisałem o usunięciu Twego konta dnia:
2015-06-04, 13:12
no i byłem święcie przekonany, że właściwą kratkę zaznaczyłem bo gdybym nie zaznaczył to byś mi pewnie przypomniał.
No ale by nie było trzech FAKTÓW to od czasu jak napisałem o usunięciu Twego konta to byłeś na FORUM kilka razy:
2015-06-16
2015-06-11
2015-06-09
2015-06-08
czyli cztery FAKTY i zero ponaglenia jak teraz. Poniżej scrin. Trza szybko reagować: przykładowo
8.06
lub
9.06
lub
11.08
lub
16.06
;-)

bo nad FAKTAMI się nie dyskutuje a je wciela w Ĺťycie. Już się poprawiam.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-06-22, 19:41   

To dział o nazwie "Zmiany na forum" więc chciałbym zgłosić pewien pomysł. Czy byłaby możliwość aby np posty naruszające regulamin były Albo usówane albo jeszcze lepiej tak jakby zasłaniane np napisem że "wpis był niezgodny z regulaminem" z tłem które zasłoni dany wpis. Do tego ostrzeżenie czy co tam się za to będzie należało powinno być wysłane ja PW do osoby łamiącej regulamin , a wpisy które do tej pory były wypisywane po wpływem emocji i oczerniające admina zasłaniać jak tamte i ewentualną dyskusje albo reklamacje niech sobie ludzie prowadzą na pw bez zaśmiecania forum masakryczną ilością postów o tm jacy to wszyscy są i jaki to świat jest okrutny ;-) Trochę zagmatwałem ale chyba wiadomo o co mniej więcej chodzi :mrgreen: CO o tym myślicie ? :mrgreen:
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-22, 20:30   

Łukasz , młody chłopak jesteś a zapędy masz jak za komuny , cenzurą zalatuje . ;-)
pozdro...
Ostatnio zmieniony przez gienierator 2015-06-22, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-06-22, 20:52   

Może i masz rację , ale to tylko pomysł ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-23, 19:14   

Gdybym posty wywalił to może za rok czy półtora ktoś inny by mi skoczył do gardła, że jestem fee. A tak wszystko czytelne i do wglądu.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-26, 18:35   

Dla tych co dla tych co byli i dla tych co nie są a będą .. od dziś do odwołania całe FORUM oprócz działu SZPITAL będzie otwarte dla każdego. I jeszcze jedno proszę się mnie nie bać ja straszny nie jestem. jak się loguję to niekiedy jest 20-30 niezalogowanych jest na FORUM a po mym logowaniu spada o połowę. Rejestrujcie się logujcie i przestrzegajcie REGULAMINU, ZASAD i kultury osobistej.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-02, 20:10   

Przestańcie się bawić w myszkę nawet CI co stąd na własną prośbę odeszli. Przecie w sieci nie jesteście bezimienni? Ja straszny nie jestem i jak wchodzę to nie salwujcie się ucieczką bo skoro okręt ma kapitana to nie złazić po linie na brzeg jak gryzonie. Patrzaj na scrina :!:
Po kilku minutach było już z 41 gości
2 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 12 Gości
Jak dojrzejecie już do tego FORUM to nawet trzecie raz możecie się REJESTROWAĆ pod loginem starym z indeksem 1,..2.. czy jaki tam w kolejności. I nie pisać że REGULAMIN w trakcie się zmieniał bo co dodane jest na FORUM do wglądu.
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

Możecie zacząć nawet już z zerowym kontem i zapomnianą przeszłością.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-09, 19:00   

Od dziś nastąpiły lekkie innowacje na FORUM.
I tak:
I - w ramce "wiem wszystko" pojawiła się pancake (przepraszam, że tak późno)

II - dostęp do działów
Choroby adamn
Mikroskop adamn

są dostępne po napisaniu 4 postów .
Jest to zgodne z ustaleniami na FORUM zawartymi w
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=997

III - w dziele "nasze zbiorniki"
http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=13
każdy kto będzie chciał napisać nowy wątek od razu dostanie do wypełnienia SZABLON (podobnie jak to jest w dziale choroby) to:

- wielkość zbiornika w litrach
- wymiary zbiornika
- od kiedy funkcjonuje
- sposób przygotowania wody do zbiornika
- woda i jej parametry: tww, two, pH i ewentualnie wielkość związków azotowych
- częstotliwość podmian wody
- rodzaj podłoża z podaniem granulacji orientacyjnej w przypadku żwiru
- dodatkowe elementy jak korzenie zamki ceramiczne, okręty podwodne, akropol z marmuru czy też tła wewnętrzne czy skały
- obsadę zbiornika dokładnie ile dyskowców i pozostałych ryb. Samopoczucie ryb i aktywność
- obsadę roślinną i nawożenie (jeśli zbiornik nie jest higieniczny)
- rodzaj filtracji, jaka i ile
- rodzaj wkładów filtracyjnych
- ogrzewanie zbiornika szczegółowo
- oświetlenie zbiornika ile i jak długo
- sposób i rodzaj karmienia
- krótki w kilku zdaniach opis powstawania (czas kwarantanny dojrzewanie)
- zdjęcie zbiornika całego
- film jeśli jest taka możliwość (do 20 sekund)
- sukcesy i porażki jakie były ewentualnie do tej pory w zbiorniku


IV- w dziale GIEŁDA
By nie było niedomówień jak ostatnio, gdy ktoś chce coś sprzedać to pojawiało się to:
1 - W tytule musi być zawarte co się oferuje... sprzedam filtr, kupię akwarium ..

2 - Ogłoszenie powinno zawierać:
- opis produktu
- cenę
- zdjęcie (ew. link do zdjęcia)
- dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

3 - Jeśli ogłoszenie nie jest już aktualne prosimy o wpis autora w danym wątku "nieaktualne".

4 - Zabronione jest umieszczanie wszelkich ogłoszeń o charakterze komercyjnym, dyskusji czy komentarzy

5 - w wątki pisze TYLKO sam AUTOR

6 - wszelkie niejasności j kontakty pisać na priva do AUTORA ogłoszenia

7 - Ogłoszenie Sprzedaży może zamieścić osoba, która napisała co najmniej 10postów

8 - Podawanie linków do aukcji przebiegających gdzie indziej (allegro) jest niedopuszczalne

9 - Ważność ogłoszenia to jeden miesiąc

10 - Naruszenie w/w zasad wiąże się z odpowiednimi działaniami administracji od usunięcia ogłoszenia do ostrzeżenia użytkownika


V - na stronie startowej FORUM gdziue dotychczas było na dole w ramce:
Administrator • Moderator • Doradca • x Ostrzeżenia
zostały wywalone x Ostrzeżenia i jest już tak:
AdministratorModeratorDoradca
Nie będzie na ogóle w ramce kto jest na FORUM widoczne kto ma ostrzeżenia bo to jego prywatne sprawy. Tu każdy jest równy.
Myślę, że ułatwi to korzystanie z FORUM. Będzie bardziej czytelne dla każdego i szybko będzie można reagować na dolegliwości ryb. Nie powtórzy się też sytuacja jaka nie powinna się zdarzyć na tym FORUM.

Teraz każdy wie co pisze i jak pisze.

Jak macie jeszcze jakieś udogodnienia w funkcjonowaniu FORUM to proszę o uzasadnienia i konkrety.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-09, 19:58   

Ponieważ ustał termin nadanych ostrzeżeń dla kilkoro FORUMOWICZÓW to zostali oni oczyszczeni. Maja czyste konto i na przyszłość proszę ważyć co się i jak pisze.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-15, 14:32   

ponieważ trochę czasu minęło i kolejny raz wygraliśmy ZOO-Botanikę to proszę odpowiedzieć na ANKIETĘ (to w ramach dobrej woli i podnoszenia swej wiedzy na tym FORUM)

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=2604
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-20, 19:35   

Zgodnie z
http://discusforum.adamn....p?p=44474#44474
dziś wszyscy co mieli mniej niż 3 ostrzeżenia mają czyste konto.
Ci co mieli BANY (pełne 6) mają po jednym ostrzeżeniu ważnym do 20.10.2015 roku. Bany zostały tylko u tych co mają po kilka kont na FORUM.
By móc się logować trzeba:
- wyczyścić ciasteczka
- odświeżyć stronę startową FORUM
- jak ktoś ma kłopoty z logowaniem pisać lub dzwonić do mnie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-21, 17:17   

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Ci co mieli ostrzeżenia z terminem ważności 20.10.2015 mają czyste konto.
Ĺťyczę miłego korzystania z FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11