DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy chcesz zmian na DisusForum.adamn.pl

Wybierz jeden z wariantów
1 - czy chcesz by na FORUM dalej wymagano i przestrezgano REGULAMIN i ZASADY tu obowiązujące
66%
 66%  [ 28 ]
2 - czy dopuszczasz łamanie REGULAMINU i ZASAD
33%
 33%  [ 14 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-28, 05:51   Czy chcesz zmian na DisusForum.adamn.pl

Wskutek ostatnich wyczynów na FORUM jakie się odbyły proszę usilnie o wypełnienie ANKIETY i kliknięcie w jeden z wariantów.
Administrator
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-28, 19:44   

zachęcam zalogowanych do oddania głosu. Im szybciej tym lepiej. Każdy co się loguje winien kliknąć bo inaczej statystą będzie a potem nie ma zmiłuj. Trza pić piwo puki gorące.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-29, 17:25   

loguje się z setka a nie ma odpowiedzi. Jak WAM zależy na FORUM to klikać w numerek odpowiedni WASZYM zdaniem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
mnichu 

Imię: Marek
Wiek: 52
Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2015-05-31, 13:51   

adamn napisał/a:
Trza pić piwo puki gorące.

:shock: :shock: :shock:
Oj do szkoły pod górkę było :lol: a i z przysłowiami na bakier :lol:
_________________
Pozdrawiam Marek.
Ostatnio zmieniony przez mnichu 2015-05-31, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-31, 19:48   

dzięki za stwierdzenie ale .. tu nie ma nic o przedmiotowym aspekcie tego FORUM. Może Ci się FORA pomyliły z językoznawstwem?
Profesor jeden zawsze powtarza:
"Nie ma ludzi nieomylnych"
co przyjmuję do wiadomości. No ale, gdzie tu widać przysłowie to tego naprawdę nie wiem.
Teraz esencja programu:

wątek tyczy ANKIETY i jak wół napisane powiedzenia to

2015-05-27
zarejestrowałeś się i to twój pierwszy post i widać masz pod górkę z czytaniem słowa pisanego bo nie potrafisz doczytać co trza było robić "proszę usilnie o wypełnienie ANKIETY i kliknięcie w jeden z wariantów. "
ja rozumiem żem stary 57 lat i kłopoty z pamięcią i zrozumieniem słowa napisanego przez drugiego bliźniego ale TY młody, jurny w kwiecie wieku?
W tłumaczeniu Twój post winien być usunięty jako NIC nie wnoszący do tematu.
Na koniec takowe przemyślenia sieciowców
"Pokazywanie, wytykanie komuś literówek czy błędów to suchar jak to mówi dzisiejsza młodzież. Najważniejsze żebyśmy zdrowi byli " czego Tobie życzę.
Jutro post zostanie usunięty. Proszę o dalsze klikanie bo od tego zależą WASZE losy. No chyba, że ma być po staremu :cry:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2015-05-31, 20:22   

adamn napisał/a:
Proszę o dalsze klikanie bo od tego zależą WASZE losy


To stwierdzenie to delikatnie pisząc Adamie przegięcie :evil:
Ty nie masz żadnego wpływu na Nasze losy i nigdy miał nie będziesz, co najwyżej ktoś przez chwilkę uwierzy w Twą nieomylność w temacie, lecz ta wiara mija i już nigdy nie wraca.

Pozdrawiam zdrowia życzę
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-31, 20:42   

Co nie łapiesz pisząc o przegięciach? Pokazać Ci wpływy wód opadowych i fale przypływu Amazonki?
Będzie po staremu albo mnie nie będzie to chyba proste. Macie klikać a nie wpisy swe uskuteczniać i grzać atmosferę Jak się komu nie widzi to stosowny punkt REGULAMINU jest czytelny i wystarczy go zastosować. Jutro dzięki Tobie łaskawco część FORUM zostanie kolejno zamykana do czasu aż nie będzie 100 głosów.Wtedy będziecie mieli FORUM dla siebie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
mnichu 

Imię: Marek
Wiek: 52
Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2015-05-31, 21:10   

adamn napisał/a:
zarejestrowałeś się i to twój pierwszy post i widać masz pod górkę z czytaniem słowa pisanego bo nie potrafisz doczytać co trza było robić "proszę usilnie o wypełnienie ANKIETY i kliknięcie w jeden z wariantów. "

Co "trza" było zrobić tom już uczynił chyba dwa dni temu więc nie wiem o co chodzi bo w ankiecie udział wziąłem.
_________________
Pozdrawiam Marek.
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2015-05-31, 21:14   

Dzisiaj masz 30.
Więc wypadałoby zastanowić się dlaczego nie jest więcej a nie uzależniać wszystko od swojej osoby, i stosować szantaż jak nie zagłosujecie to się zamknie dział jeden czy drugi.

adamn napisał/a:
Jutro dzięki Tobie łaskawco część FORUM zostanie kolejno zamykana do czasu aż nie będzie 100 głosów


No i wytłumacz mi wprost, nie swą pokrętną retoryką dlaczego dzięki mnie?

A i dlaczego chcesz wyciągać wnioski skoro ankieta trwać ma jeszcze 6 dni ?

Może kto nie zagłosuje to mu bana a co :-)
_________________
Pozdrawiam Michał
Ostatnio zmieniony przez MICHALEK123 2015-05-31, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nemo29 

Imię: Lukasz
Wiek: 49
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: Szczecin/Norwegia
Wysłany: 2015-06-01, 11:27   

Adam , rownie dobrze mozesz zmienic pytania na
1 chcesz siedziec na krzesle elektrycznym
2 czy chcesz aby adminem byl na orzyklad kanarek
Mozesz mi uwierzyc ze wygra 2 opcja . Po prostu dales zle sformolowane pytania do ankiety i dla tego masz taka frekfencje i zaden szantarz nic tu nie pomoze.
_________________
pozdrawiam
Lukasz
Ostatnio zmieniony przez nemo29 2015-06-01, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
plakat 

Imię: Artur
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 135
Skąd: St. Albans
Wysłany: 2015-06-01, 18:13   

nemo29 napisał/a:
Adam , rownie dobrze mozesz zmienic pytania na
1 chcesz siedziec na krzesle elektrycznym
2 czy chcesz aby adminem byl na orzyklad kanarek
Mozesz mi uwierzyc ze wygra 2 opcja . Po prostu dales zle sformolowane pytania do ankiety i dla tego masz taka frekfencje i zaden szantarz nic tu nie pomoze.


Racja. Pytania sformułowane bez sensu.

W mojej starej firmie w ankietach pracowniczych podobnie dawano wybór aby wymusić wygodną dla firmy odpowiedź.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-01, 18:52   

mnichu napisał/a:
..nie wiem o co chodzi bo w ankiecie udział wziąłem.
o to, że w ANKIECIE się wypowiadasz jak zresztą reszta po Tobie. O to chodzi. ANKIETA ma swoje pytania i nic prostszego na nie odpowiedzieć a tak dodatkowe ciśnienie sadzicie jak jaja na patelni.
Tu macie wybór nie wygodny dla mnie a dla każdego. Wystarczy kliknąć.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
takinaspam 

Imię: Tom
Wiek: 56
Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2015-06-02, 13:20   

Adam jak Ci ludzie mówią że masz ogon to się chociaż obejrzy. A później sobie sam pij piwo "puki gorące".
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-06-02, 15:08   

na trzy posty dwa negatywne? Co tu jeszcze robisz jak Ci się nie widzi?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
nemo29 

Imię: Lukasz
Wiek: 49
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: Szczecin/Norwegia
Wysłany: 2015-06-02, 17:41   

Zostalem poproszony o przekazanie Ci do wiadomosci tego postu , wklejam ponizszy tekst do Twojej wiadomosci Adamie .

jab75
nieuleczalnie zakręcony


Imię: Jacek
Pomógł: 7 razy
Wiek: 40
Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 2454
Piwa: 109/82
Skąd: Wrocław


Wysłany: Dzisiaj 18:19
Jeśli jest ktoś chętny żeby wkleić w moim ( jab75 - Jacek ) imieniu Adamowi na forum ten post to będę wdzięczny . ( kopiuj całość i wklej na discusforum.adamn.pl w galerii .At-a )

Administratorze , jak widzisz Twoje forum tonie i za chwile dotknie dna głębin , czy nie lepiej byłoby odpuścić - zamknąć forum niż robić śmieszne ankiety i poniżać się ?
Czy nie lepiej mieć spokój , zająć się wnukami , wysiadywać na klepisku i dbać o zdrowie ?
Jak widzisz nikt się za Tobą nie wstawił , czy nie daje Ci to do myślenia że FORUMOWICZE mają Ciebie dość , Twojego EGO , zakłamania , zasłaniania się regulaminu , wiecznych awantur przez Ciebie wyszukanych gdzie z igły robisz widły itd itp .
Zapomniałeś też że to My tworzymy forum , a Ty jesteś tylko założycielem i bez NAS forum nie istniej .
Zapomniałeś również że forum to nie strona WWW - czyli maszynka do zarabiania , a jak ktoś robi Ci konkurencję to trzeba konkurencję eliminować , jakoś mimo iż na Df-ie byłem bardzo krótko zanim dostałeś bana nie widziałem żeby WŁAŚCICIELE tego forum mieli do Ciebie pretensję że robisz IM konkurencję .
Kolejny raz ośmieszyłeś się zadając pytanie w " KONKURSIE " " WIEM WSZYSTKO " w punkcie 2 " cytuje ; wymień ilu forumowiczów opuściło to forum z własnej woli .
Jak widać nie masz chętnych do odpowiedzi w Twoim konkursie i nie jest to przyczyną że FORUMOWICZE nie mają wiedzy tylko ............................
Czasami mam wrażenie że specjalnie robisz dym na forum żeby podnieść ilość wejść / statystyki , tylko nie wiem czy wiesz że wszyscy się z Ciebie śmieją .
Piszesz o poziomie / inteligencji / IQ i tu muszę przyznać Ci rację , bo MY musimy zniżyć się do Twojego poziomu żeby bawić się w tej piaskownicy ! A studia to chyba za masło zrobiłeś !
Czekam do niedzieli jaką decyzje podejmiesz .
Nie zapomnij WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ za swoje chamskie zachowani , nie szanowanie innych itd itp , może chociaż odrobina honoru Ci została !
Jacek - jab75
_________________
576 L WF DISCUS
500 L Skalary + Palety
112 L Para z małymi
80 L
25 L małe glonki
_________________
pozdrawiam
Lukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14