DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-02-04, 21:03   

kolejny do usunięcia http://discusforum.adamn....wprofile&u=1921
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-05, 10:20   

Usuwanie jak poprzednio dziwnie zarejestrowanych będzie robione raz w miesiącu na jego koniec.
No i dziś z wakacji wróciło 4 FORUMOWICZÓW (zostali o tym FAKCIE powiadomieni wiadomością na priva) a 2 następnych na niego się udało (zostali o tym FAKCIE powiadomieni na FORUM w stosownym wątku).
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Arabidopsis 

Imię: Beata
Wiek: 39
Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-02-17, 21:49   Zablokowane wątki?

Zmieniło się coś w dostępności do forum? Jak próbuję wejść do większości działów wyświetla mi się komunikat, że dostęp mają jedynie administratorzy...
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-18, 00:00   

Adam się wQ i zablokował wszystkim dostęp do większości działów
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-02-18, 08:38   

pfff bo sie k... poplacze :mrgreen: Wy juz placzecie? Jak bylo odblokowane to co niektorzy nawet nie pisali teraz zablokowane to pierwsi panika hahahhah
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-02-18, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-18, 10:08   

Ponieważ idę na krojenie i od piątku będę niedostępny do odwołania. Dlatego też jutro dokonam zmian z dostępem do całości FORUM. Będziecie też mieli do namysłu czas na to czy chcecie się identyfikować z tym FORUM a co za tym idzie respektować REGULAMIN i Zasady tu panujące. Zresztą sami bez przymusu je akceptowaliście przy REJESTRACJI. Lub też chcecie je opuścić bez PRAWA powrotu bo jak uczy doświadczenie nie warto dawać szans niektórym bo nawet dnia nie potrafią w kulturze słowa wytrzymać To co było na tym FORUM ostatnio już na pewno się nie powtórzy. Nie będzie też obligatoryjnego urlopu i automatycznego odblokowywania i przywracania do łask. Kto chce zadym czy ma coś do mnie to niech przyjedzie do mnie na klepisko jest gdzie spać, gdzie grilować i gdzie się wyżalić no i można zrobić zadymę na komary.
Każdy będzie odpowiadał za siebie bo jest dorosły.
Nie będzie też podjudzania innych czy też obscenicznych tekstów typu : "ja się wypisuję" czy też "żegnam" lub "strajk" lub "przestaję pisać" by za kilka dni znów pisać na FORUM. Zanim cokolwiek ktoś napisze to się dwa razy zastanowi czy warto czy nie warto. Ja na dziś wiem, że zakładając to FORUM popełniłem fo pa bo niektórzy niedorośli i nie doceniają co daje to FORUM. Ale jak ma się miętkie serce jak ja to ma się twardą d.. co ostatnio nader boleśnie odczułem
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-19, 20:46   

Dziś wszyscy co mają bany zostali odblokowani by mieć czas na przemyślenia. Mają dostęp do tresci FORUM i do wiadomości. Jeśli się komuś nie widzi pobyt na tym FORUM, gdzie się każdy sam rejestrował i akceptował REGULAMIN i ZASADY to wystarczy zgodnie z REGULAMINEM (tyczy zbanowanych jak i tych co im się nie widzi i piszą teksty jak ostatnie na FORUM i CZACIE)
§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.

aby tego dokonać w tytule priva wpisać:
Prośba o usunięcie konta
w treści swój
NIC

Tylko takie coś zostanie od ręki załatwione po mym powrocie na FORUM.
Od mego powrotu też nie będzie tłumaczenia czy wspominek sprzed lat czy po FAKCIE co to i jaki jestem ja feee. Nie będę też tłumaczył czy ostrzegał w nieskończoność. Nie będzie też automatycznego powrotu z urlopów osób posiadających BANY. Każda z osób by wrócić na FORUM po miesiącu będzie musiała to na privie do mnie uzasadnić wpisując w temacie priva:
Powrót
a w treści
NIC i krótkie swe przemyślenia w 1-2 zdaniach.

Kolejne ewentualne wyskoki będą kwalifikowały się podwójnie jako recydywa.
Jeśli ktoś nie czuje się na siłach by uczestniczyć w życiu tego FORUM i chce sobie wziąć urlop, strajkować, wakacje, odpocząć czy mnie nie lubi jako ADMINISTRATORA to zapraszam na priva
i w treści tematu jak napisane powyżej.
Jak będę się czuł na siłach przy pierwszym wejściu na FORUM po moim powrocie z krojenia załatwię wszystkie sprawy zgodnie z życzeniem. Od tej chwili macie pisać o rybach pasjach i zamiłowaniach.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-13, 10:29   

Nie było mnie 3 tygodnie na FORUM i jakoś ono nie padło. Każdy miał czas na przemyślenia i zrobienie jak mu się nie widzi co napisane wcześniej i ... NIKT nie zwrócił się ze WZORCEM jak opuścić to FORUM czy też odblokować swe konto. NO a skoro tak to mniemam, że dajecie mi zielone światło na dalsze działanie na FORUM które jest:
- moje bo w nazwie ma

adamn.pl

- są tu określone ZASADY i REGULAMIN jakie każdy akceptował w czasie REJESTRACJI
- każdy sam się tu logował
- i chcąc czy nie chcąc ma pisać o rybach pasjach i przestrzegać tego co wymieniłem i sam akceptował.

Ponieważ znów ileś osób się zarejestrowało dla sztuki z klucza
1434
na dniach zostanie wszytko przywrócone do stanu równowagi a FORUM odchudzone. Tak będzie robione raz w miesiącu.
Dziś też Ci co mieli czas na stosowne oświadczenia a tego nie zrobili zostaną zablokowani do pełnej kwoty. Na koniec każdego miesiąca co mają BANY będą powiadamiani mailem o możliwości powrotu na FORUM jak określono.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-25, 10:06   

Jutro Ci co mają bany zostaną przywróceni do łask (zmniejszone z 6 do 3) tak by mogli pisać privy stosowne o ewentualnej chęci powrotu na łono FORUM. Tak będzie prze 3 dni. By mieć dostęp trzeba wyczyścić ciasteczka i dać odświeżenie strony. O FAKCIE tym zostaną poinformowani,
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-27, 07:56   

Zbanowani mają teraz dostęp do FORUM i wiadomości. Co i jak zrobić napisane wyżej. Taki stan do niedzieli włącznie. Potem Ci co przyślą stosowne wiadomości zostaną przywróceni do życia z czystym kontem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-04-22, 10:19   

Ponieważ przez kilka miesięcy mam względny spokój przeto od dziś prawie całe FORUM będzie dostępne dla każdego. Wyjątek dział

mikroskop i choroby adamn.

Na koniec miesiąca szykuję małą niespodziankę na FORUM o której się dowiecie. Zapraszam do aktywniejszego udziału w życiu FORUM. Nawet jak ktoś nie napisał ani jednego postu to wystarczy w dziale Galeria wstawić swój dorobek z opisem. Zresztą jest tyle możliwości na tworzenie ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-02, 21:22   

By było ładnie na święta majowe i mi się czerwone nie świeciło wszyscy Ci co mieli ostrzeżenia zostali przywróceni do czystego konta.
Ostrzeżenia zostały zdjęte.
By mieć znów dostęp do FORUM, przestrzegać REGULAMIN, pisać o rybach czy swych pasjach konieczne jest:
- usunięcie ciasteczek
- odświeżenie strony FORUM

Jeśli ktoś mimo to nie będzie miał dostępu to proszę napisać do mnie na maila czy tez dać wiadomość przez umyślnego z FORUM.
Od poniedziałku stopniowo FORUM będzie zamykane dla niezalogowanych.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-07, 14:49   

Jak niektórzy zauważyli FORUM zostało odświeżone o 450 zalogowanych z automatu. Jak ktoś z tych co zostali usunięci ma dalej chęci uczestniczyć w TYM FORUM to w czasie REJESTRACJI wypełnić jak należy profil i przeczytać uważnie REGULAMIN tego FORUM. Usunięci zostali też Ci co mieli wulgarne podpisy w swych profilach.

Jak niektórzy zauważyli na górze strony pojawili się kolejni zwycięzcy w KONKURSACH i mamy komplet. Kolejna edycja niebawem.

Jak niektórzy zauważyli pojawiło się też dwóch nowych z ostrzeżeniami za niespełnienie wymogów działu GIEŁDA i REGULAMINU jak każdy przed założeniem wątku akceptuje.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
.at
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 20:48   

Zwracam się z prośbą o usunięcie mojego konta z tego forum .
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-14, 07:20   

.at napisał/a:
Zwracam się z prośbą o usunięcie mojego konta z tego forum .

:shock:

jakiś czas temu napisałeś wątek w dziele sprzedam:
.at napisał/a:
23 marca wylęgły mi się palety . Po parze rot turkus linia od Piwowarskiego .

Na dzień 2 maja duży % osiągną wymiar powyżej 5cm , rybki ładnie ciągną w górę , są bez wad .

jakby ktoś chciał "Piwowary" to zapraszam .... cena sam nie wiem , nie jestem handlarzem tylko

pasjonatem .


Wszelkie ustalenia na priva .

pozdrawiam
Arek



Niżej na czerwono coś złamał i było nie tak. Mimo to dostałeś tylko 1 ostrzeżenie (z lekkim wskazaniem a całość masz teraz) ale Ty jak twierdzisz uważasz, że to administracja vel. ja to gnębi i odwaliła nieporozumienie (nie wie co pisze i za co daje). Potem w kolejnych postach próbowałeś dysputy z innymi i dokłajałeś co nie było tak po części.Łagodnie Cię potraktowałem (chyba jakiś miętki jestem). Wystarczyło napisać do mnie o nieporozumieniu z Twej strony a nie skakać mi do gardła i do tego Tu w tem dziele pisać coś napisał.

REGULAMIN wyraźnie mówi o:
"Tu można zamieszczać oferty kupna/sprzedaży jak też pomocy członków forum. Można oferować wszystko związane z akwarystyką.

1 - W tytule musi być zawarte co się oferuje... sprzedam filtr, kupię akwarium ..

2 - Ogłoszenie powinno zawierać:
- opis produktu
- cenę
- zdjęcie (ew. link do zdjęcia)
- dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

3 - Jeśli ogłoszenie nie jest już aktualne prosimy o wpis autora w danym wątku "nieaktualne".

4 - Zabronione jest umieszczanie wszelkich ogłoszeń o charakterze komercyjnym, dyskusji czy komentarzy

5 - w wątki pisze TYLKO sam AUTOR

6 - wszelkie niejasności j kontakty pisać na priva do AUTORA ogłoszenia

7 - Ogłoszenie Sprzedaży może zamieścić osoba, która napisała co najmniej 10postów

8 - Podawanie linków do aukcji przebiegających gdzie indziej (allegro) jest niedopuszczalne

9 - Ważność ogłoszenia to jeden miesiąc

10 - Naruszenie w/w zasad wiąże się z odpowiednimi działaniami administracji od usunięcia ogłoszenia do ostrzeżenia użytkownika"

no i teraz meritum programu:
1 - kolejny raz piszesz bez znajomości REGULAMINU
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
gdzie jest zapis u likwidacji konta:

§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.
4. Zasady obowiązujące w poszczególnych działach forum mogą być uszczegółowione w dodatkowych regulaminach (Regulamin działu).

jak widać do dziś takowego nie dostałem na priva bop dział w którym piszesz teraz o w/w FAKCIE nie do tego służy. Ba gdybyś miał BANA a tego nie iał1eś tylko 1 ostrzeżenie to byś mógł skorzystać z treści zawartej chyba z 7 postów wyżej, gdzie pisze:

______________

Wysłany: 2015-02-19, 20:46
Dziś wszyscy co mają bany zostali odblokowani by mieć czas na przemyślenia. Mają dostęp do treści FORUM i do wiadomości. Jeśli się komuś nie widzi pobyt na tym FORUM, gdzie się każdy sam rejestrował i akceptował REGULAMIN i ZASADY to wystarczy zgodnie z REGULAMINEM (tyczy zbanowanych jak i tych co im się nie widzi i piszą teksty jak ostatnie na FORUM i CZACIE)
§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.
aby tego dokonać w tytule priva wpisać:
Prośba o usunięcie konta
w treści swój
NIC

______________

tego też nie spełniłeś.
Ponieważ Ty kolejny raz próbujesz zrobić ze mnie tego co to feee a Ty dobry uczynny i piszący zgodnie z REGULAMINEM, przeto za kolejne złamania dwa przedstawione wyżej kwalifikują Cię jako usiłującego zrobić zadymę, której nie ma (wystarczy czytać co się akceptuje) i pisanie dla sztuki zasłużyłeś sobie na kolejne ostrzeżenia kroczące. Miałeś 1 dostajesz za nieprzestrzeganie REGULAMINU (gdzie zapis w/w) 2 kolejne i za nieprzestrzeganie tego co napisane wyżej 3 kolejne. Łącznie masz BANA co z tego co napisałeś kwalifikuje Cię do postępowania jak w/w.

Pod koniec miesiąca (gdy sprawę doczytasz i zrozumiesz co i jak) zostaniesz odblokowany po wcześniejszej informacji na maila kiedy. Wtedy będziesz miał czas na spełnienie tego coś napisał o ile na to zasłużyłeś.

Administrator tego FORUM Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11