DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
bakterie.naskórne
Autor Wiadomość
ReevengeR 

Imię: kamil
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 95
Skąd: leszno
Wysłany: 2015-02-06, 20:17   

Pasuje 7 i 5 ale 7 to rybki sa z tego samego źródła i ten sam miot brane w tygodniowej przerwie
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-07, 08:11   

5 - jak w ciągu ostatniej doby podmienialiśmy wodę lub mamy stałą podmianę to ...
7 - jak ryby były z kilku źródeł lub z kilku partii to (jak jakieś dwa tygodnie temu je łączyliśmy) to mamy co mamy.
W rybach kilka dni czy godzin to wiek.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bartela23 

Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2015-04-17, 23:10   

Witam,
zaczynam przygode z paletkami i trafiem na "okazy" od tego Pana, niestety jak sie okazalo zaufalem mu, a to byl blad, nie mowie, ze ja jestem bez winy, bo powinienem miec ograniczone zaufanie, dokladnie doczytac chocby to forum na co zwrocic uwage kupujac ryby, ale niestety kupilem od niego moje pierwsze dyski bo na forum disusforum napisalem ze szukam ryb zdrowych itd odezwal sie zapewnial ze sa w 100 % zdrowe okazalo sie ze sprzedal mi te o ktorych pisze w postach, jak kupilem ryby sluzowaly ale tak ze bylo tego pelno w akwa - pisze on mowi, ze to normalne mysle ok zna sie, po 3 dniach ryba mi sciemniala zachowanie takie ze stoi przy lustrze wody, patrze no2 0,7 cyk podmiana pisze na nast dzien on ze mam wsypac 400 g soli i po 3 dniach pomiana 75 % wody, bedzie git, temp 33 st, wsypalem temp 33 st na nast dzien w nocy slysze jak cos prawie rozbija akwa patrze jedna lezy, za 45 min znow 2 lezy, dzis 3 wisi nad lustrem i wiem ze rano bedzie martwa, no2 0,1 soli dalej 400 g na 240 l, nie robie podmian pier.. to, dlatego ze i tak te ryby jak sie okazalo sa na wykonczeniu, ale tego faceta trzeba conajmniej po lepie trzasnac za to co wciska, ja naszczescie znalazlem wyjscie z sytuacji dzieki ludziom z df, ale ktos kto chcialby miec te piekne ryby moglby sie zrazic raz na zawsze za taki frajerski nr, na moja propozycje dogadania sie zeby zwloki przebadal( chociaz po to zeby samemu to u siebie wyleczyc i nie wciskac granatow innym) i zabral ryby ktore sa zdrowe wg niego a mi zwrocil czesc pieniedzy urywa jak dziecko kontakt.... przestrzegam przed tym typem kazdego i nikomu nie polecam kupowac ryb od niego to oszust i facet bez honoru nie potrafiacy sie jak czlowiek dogadac....
Ostatnio zmieniony przez bartela23 2015-04-17, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10