DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-24, 15:39   

Od dziś całe FORUM zostanie odblokowane we wszystkich jego działach dla każdego.
Tak będzie przez okres lipca i sierpnia.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-27, 11:45   

Ponieważ jak wiadomo mam miekkie serce to wszyscy co mieli na FORUM ostrzeżenia zostają ich pozbawieni i startują z czystym kontem. Od WAS zależy czy będzie jak ma być pisanie o rybach i pasjach. Pozbawienie x.. przed niciem zajmie trochę czasu i proszę o wyrozumiałość.
Proszę pamiętać, że to FORUM ma być przyjemnością dla każdego a nie obowiązkiem czy niestrawnością poranną.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-09, 08:34   

Ponieważ miętkie serce jak się ma to się ma twardą d.. toteż niebawem wszyscy CI co maja napisane po swojemu:
- miejsca zamieszkana w profilu
- podpisy w profilu poniżej krytyki i wszelkiego smaku
- podwójne konta
zostaną pozbawieni przywileju korzystania z tego FORUM do czasu aż co niewłaściwe stanie się tak jak przewiduje REGULAMIN.
I jeszcze jedno od dziś nie będę nic wywlekał na ogół FORUM i prowadził dysputy z interlokutorami a działał. Jak wiadomo jestem w tym dobry. Liczą się tylko FAKTY.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-20, 19:35   

Od dziś prawie całe FORUM oprócz działu SZPITAL będzie dostępne dla każdego. Oczywiście taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie i by oglądać całe FORUM trzeba być zalogowanym i aktywnym po części. Bo czymże jest napisanie kilku postów by mieć dostęp do całości? To jak mgnienie powieki w czasie jazdy samochodem. za kilka dni zostanie też zmieniona szata FORUM i strona startowa oraz sprecyzowane konkursy jakie będą się pojawiać a 2015 roku na FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 19:45   

Mam nadzieję, że nie przedobrzysz z tymi zmianami szaty graficznej bo przynajmniej dla mnie jest dobra i czytelna kolorystyka itp.
 
 
porlock 


Imię: Tomasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 649
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-20, 20:03   

Więcej przepisów z pewnością ściągnęło by nowych userow.
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 20:38   

porlock napisał/a:
Więcej przepisów z pewnością ściągnęło by nowych userow.


Więcej przepisów na co ? , że tak pozwolę sobie na mały off topik. ;-) ;-) ;-)
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2014-11-20, 20:47   

pewnie o leczenie chodzi:)

Moim zdaniem przepisy to jakaś nagroda.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 21:05   

przecie przepisów na leczenie jest tu w pierony :-)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-11-20, 21:20   

alegumis napisał/a:
Mam nadzieję, że nie przedobrzysz z tymi zmianami szaty graficznej bo przynajmniej dla mnie jest dobra i czytelna kolorystyka itp.
Jestem tego samego zdania.
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-20, 21:23   

adamn napisał/a:
Bo czymże jest napisanie kilku postów by mieć dostęp do całości?
Adam


z tym pisaniem dla nowych jest pewien problem - wpadają tu pewnie ludzie którzy dopiero zaczynają przygodę z paletami i ciężko im nawiązać dyskusję ze starymi wyjadaczami (tak jak np. ja)

jak oglądam te wasze akwaria i rybunie to wpadam w mega kompleksy :))
więc nie dziwcie się że ciężko nam (nowym) się odnaleźć na forum i nawiązać dyskusję

a jak ograniczycie nam dostęp do działów to już zupełnie zupa
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2014-11-20, 21:29   

Pawel M napisał/a:
z tym pisaniem dla nowych jest pewien problem - wpadają tu pewnie ludzie którzy dopiero zaczynają przygodę z paletami i ciężko im nawiązać dyskusję ze starymi wyjadaczami (tak jak np. ja)


Każdy zaczynał od zera. Jak zobaczysz moje początki to dziś mi wstyd że takie badziewia miałem w akwarium. Ciągły wyścig z czasem i ze wszystkimi chorobami jakie możliwe- jak to Adam mówił często w moim przypadku: "ryby mają różności i nie rób sobie złudzeń że coś z nich będzie" Gonitwa z wiadrami i mikroskopem. echhhh.
dasz radę czytaj i pisz jak coś nie jasne zawsze możesz na PW coś skrobnąć gdyby było nie jasne postaram się pomóc.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
rafael 


Imię: Rafał
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 72
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-21, 02:24   

Zgadzam się z kolegą Bosak. Każdy zaczynał od 0 i było mu ciężko, nawet w nawiązywaniu dyskusji. Zaryzykował bym stwierdzenie, że większość forumowiczów tu obecnych na początku przygody zapłaciło tzw. "Frycowe" (jak ja). To tylko kwestia czasu, aby nawiązać dyskusję. Na początek trzeba czytać. ;-)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 08:21   

Paweł też tak kiedyś myślałem, ale nic bardziej błędnego, nie ma się czego ani kogo się bać, nawet jeśli ktoś Cię skrytykuje, bo zazwyczaj robi to z chęci pomocy. Każdy kiedyś zaczynał od zera nikt się z tą wiedzą nie urodził. Marcin bosak jest najlepszym przykładem jak można się nie łamać i iść do przodu, nawet potykając się po drodze a teraz ma ryby, których zazdroszczą mu Ci starzy wyjadacza jak ich nazywasz, to jak będą wyglądały za rok zobaczymy, ale trzymam kciuki. Ja jestem zdania, że zawsze znajdzie się ktoś z większą wiedzą. Każdy nawet Ty, który twierdzisz, że" nie masz czym się dzielić" na pewno masz swoje przemyślenia i obserwacje, które umykają starym wygą.
Ostatnio zmieniony przez 2014-11-21, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-23, 19:59   

Z pisaniem na FORUM jest jak z dziewczyną. Podoba nam się ale nie mamy śmiałości i jak się otrząśniemy i zdobędziemy na odwagę to nam ją już sprzątnęli sprzed nosa.
p.s.
Dziewczyna to dyski wymagające szczególnej pielęgnacji i doglądania.
czekajcie dłużej dyski zejdą i nie będzie co pytać bo frycowe się zapłaci.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10