DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Licytacja altumów dla Wiktorii
Autor Wiadomość
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-02-16, 21:27   

Post został poprawiony, takie ryby i podobne można znaleźć w internecie. Wcześniejsze poprawki były po to żeby udzielić odpowiedzi na pytania które mi zadano.
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2014-02-16, 21:28   

Regulamin złamany to raz, a drugie to merytoryczność wypowiedzi.
Pewnie, że padniętych ryb szkoda, za tym też idą duże straty finansowe, zdrowotne i czasowe, ale gwarantuję Ci, że ani Andrzejowi, ani Simonowi, ani Attili ani innemu innemu hodowcy pierwszych F1 nie wysiedziała kura z jajek. Ktoś kiedyś im dostarczył materiał genetyczny z odłowu. Poza tym 50%-80% z tego co przyjeżdża w boxach do importerów i tak straciłoby życie w środowisku naturalnym.
I jeszcze po za tym takie przypadki jak ten to jeden na 10, ale się niestety zdarzają.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2014-02-16, 21:42   

A możesz Romku napisać z jakiego powodu 50-80% straciłoby życie w naturze?
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-02-16, 21:43   

To prawda z tymi jajkami , ale mam już takie poglądy i staram się jak tylko mogę żeby zwierzęta wszelkiego rodzaju nie cierpiały. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem i że z rozpędu złamałem regulamin, postaram się żeby to się nie powtórzyło. Z drugiej strony prosze żeby w miarę możliwości kto tylko może, żeby starał się nie ciągnąć zwierząt przez pół swiata bo naprawdę ne warto. Jeśli się mylę to trudno, nie ma ludzi nieomylnych.
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-02-16, 21:45   

Myślę że chodziło o to że zostaną zjedzone przez inne ryby, i padną z powodu chorób itp. czynników występujących w naturze.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-17, 11:13   

Jeśli ktoś nie wie to jest to wątek o licytacji altumów dla dziecka na leczenie. Dobrą wolą oferenta jest ich wystawienie i daje jak mniemam gwarancję na to co oferuje. Jak ktoś jeszcze nie zauważył to: skalar i dysk to strasznie płodne ryby które co miesiąc (lub częściej) mogą dawać małe. W naturze słabsze ryby czy chore padną ofiarą drapieżnika i nikt na tym łzy nie uroni. Tu jak ktoś sprowadzi by inny był w trendzie mody i pogoni za rybami z natury by podkreślić swe ego i ryba padnie to należy się liczyć z konsekwencjami.
Proszę pisać na temat licytacji.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
porlock 


Imię: Tomasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 649
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-02, 23:44   

No własnie, zalicytował ktoś ?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-23, 09:18   

Roman jak z tą licytacją i altumami? Wylicytował Tomek i cisza. Może do kolejnego zimowego okresu trzeba czekać? Proszę załatwić sprawę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2014-04-02, 19:00   

adamn napisał/a:
Roman jak z tą licytacją i altumami? Wylicytował Tomek i cisza. Może do kolejnego zimowego okresu trzeba czekać? Proszę załatwić sprawę.
Adam

Czasami trzeba czekać ale nie zimowego tylko ;letniego.
Przepraszam wszystkich , tych zainteresowanych Tomków i ciekawskich. Licytację jestem zmuszony unieważnić. Po prostu 3 kolejne dostawy altuma wylądowały w kibelku.
Mam jeszcze kilka z ostatniej dostawy, ale nie odważę się ich oddać. Ĺťła kondycja.
Przykro mi bardzo od tematu wrócimy w sierpniu. Tam będzie mały altum ==o wiele stabilniejszy.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-18, 16:10   

No to skoro pojawiły się altumy - http://discusforum.adamn....p?p=36993#36993 - chyba powinniśmy wrócić do tematu i wywiązać się z tego, co było obiecane?
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2014-09-18, 19:35   

Rafal napisał/a:
No to skoro pojawiły się altumy - http://discusforum.adamn....p?p=36993#36993 - chyba powinniśmy wrócić do tematu i wywiązać się z tego, co było obiecane?

Rafał to nie jest takie oczywiste, nie wiem czy temat cel aktualny, nie wiem czy Tomek(Przynęta) ma nadal ochotę na odbiór ryb. Jest jeszcze kilka nie wiem. Pięć altumów z tych co widać jest do odebrania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9