DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Filtr tetra ex1200
Autor Wiadomość
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2014-08-03, 00:18   Filtr tetra ex1200

Witam, mam problem z filtrem tetra ex1200, problem polega na tym , ze sie zapowietrza gdy tylko gdzies go rusze badz poprawiam bo czasem odglos zapowietrzenia sie pojawial i zaraz znow chodzil i dzis chcialem go poprawic by tego nie bylo .I zapowoetrzyl sie. Wkurzylem sie bo wiedzialem , ze będzie problem wiec ustawiłem go w pozycji lezacej by nabral wody. Jak juz nabral znow go podnosze i ukladam na stojaco, gdy tylko to robie filtr sie zapowietrza i nie zasysa wody z akwarium.. wiec ustawilem go pod katem i podlozylem wiadrem by sie nie przewrócił, ale nie wiem czy po jakims czasie nie bedIe gdzieś ciekl przez ta pozycję. . Filtr jest zalany do konca, weze swobodnie leza bez zdanych zagiec, czy jakis ciezkich zakretow, wiec nie wiem jak sobie z tym poradzic, macie jakies pomysly? Z góry dzieki i pozdrawiam
 
 
porlock 


Imię: Tomasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 649
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-03, 01:13   

Miałem kiedyś taką tetre pozbyłem sie szybciej niz kupiłem i powiem Ci ze jak ręką odjął ;)
 
 
multi 
multi

Imię: Sławek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 197
Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: 2014-08-03, 08:24   

Filtry TETRY też się męczyłem z nimi woda omija kosze zbyt duża przerwa między koszem a ścianką więc jej nie filtruje ,przecieki,zapowietrzanie,itp sprzedaj to badziewie i zainwestuj w filtr sprawdzony popytaj na forum Ludzie ci doradzą co kupić .
_________________
multi
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2014-08-03, 10:18   

Idzie powiedziec ze mam juz ta tetre po "liftingu" z podwójnymu uszczelkamo itp , ale cholerstwo sie zapowietrza. Kupiobym cos innego ale ryby sa juz w akwarium i zniszfzylbym ta biologie w tym filtrze druga sprawa ze teraz ti mam remont domu potrzebuje kasy na inne rzeczy bo pozniej w nastepnej kolejnosci bedzoe akwa 250l:p ale jak juz bedzie to wtedy kupie eiheima.
 
 
multi 
multi

Imię: Sławek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 197
Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: 2014-08-03, 11:10   

i Fluval da radę np 406 po co płacić za logo ? a i bym zapomniał na raty możesz więcej :mrgreen: a biologię można przełożyć ceramikę czy co tam masz do nowego kubła i dalej śmiga
_________________
multi
Ostatnio zmieniony przez multi 2014-08-03, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2014-08-03, 11:48   

No tez idzie;p , ale mam kredyt na dom, ktory akuratnie remontuje i nie wiem czy cos dostane;p Ale o fluvalu tez duzo rzeczy slyszalem, znow o eihemie 0 problemow jest drogi , ale podobno warty swej ceny.
 
 
porlock 


Imię: Tomasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 649
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-15, 01:00   

Ja miałem JBL przez wiele lat i byłem zadowolony.
 
 
porlock 


Imię: Tomasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 649
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-15, 01:02   

Ja miałem JBL przez wiele lat i byłem zadowolony.
 
 
slawekcavan 

Imię: Slawek
Wiek: 37
Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 40
Skąd: Irlandia
Wysłany: 2014-08-20, 23:50   

Ja posiadałem swego czasu Ex 2400 największy błąd jaki popełniłem to kupno tego filtra. Te filtry a mianowicie Ex 1200 i 2400 sa wadliwe. Nie cienka a gdzieś zasypiają powietrze. Moj był odsyłany 5 razy na gwarancje i wkoncu zazadalem zwrotu kasy. Ile sie nameczylem z tym syfem to głowa mała. Co dziwne pozostałe filtry tej seri sa udane i niema z nimi problemów.

Sprzedaj to dziadostwo i kup Cos innego tak bedzie najłatwiej bo sam nie rozwiążesz problemu a serwis nie ma pojęcia co jest przyczyna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10